Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: ibolya, rózsa, irisz, málna, musc, tonka

Guerlain Insolence EDP fújós
Ár: 5 ml 1500.- +p , Eladó: eletszinei
Állapot: üvegéből, Helyszín: --, fizetés: utalás után postán maradó, foxpost
5*5 ml fújós drámai LILA illat
Ár: 3500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 X 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
Parfuwoman

2018. november 16.

Nagyon pozitívan csalódtam ebben a parfümben ; egy fújás és a szillázsa ,tartóssága kiváló ,nagyágyúkat megszégyenítő erejű .
Először rendkívül műnek ,vegyszeres hatásúnak éreztem,aztán a szívillat már kellemesen púderes lett. Ibolya ,Írisz málna a főszereplők.
Nem tudom,melyik lehet az az alkotójegy,amitől a parfümök “vegyszeres “ hatásúak lesznek. Niche-eknél szoktam érezni inkább,legutóbb az eladónő is kimondta,amit én udvariasságból nem akartam,hogy a próbált parfinak tényleg Domestos szaga van rajtam :)
Kedvelem az őszinteséget ,bírom a kritikát ,csak szemből mondják ,az említett hölgy az egyik kedvenc eladóm a parfümök terén.
De vissza a parfümre. Ennyi pénzért nagyon megéri ,mert ebből tényleg nem kell sok,a délelőtti egy fújást érezték a kézfejemen(többszöri kézmosást követően is ).
Összességében finom ,de közelről túl sok az első órában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

Összességében finom ,de közelről túl sok az első órában.

Pajzs

2018. november 6.

Mindig együtt készülődnek, mielőtt belevetnék magukat a szombat éjszakába: Málna már kész van, a rádióval szinkronban énekel, szemtelen mosolya mögött a foga rúzsfoltos, de még senki sem szólt neki; Ibolya hangosan cukorkát ropogtat, miközben a körmét lakkozza; Rózsa a tükörben illegeti magát, a barátja mosópor illatú pulóverét vette fel a miniruhájára, és elégedett a látvánnyal; Írisz hatalmas púderpamaccsal paskolja az arcát, és a körülötte szállingozó púderfelhő mindenkit köhögésre ingerel; végül mindegyik barátnő spriccel egy jó adagot a kulcscsontjára az asztalon, ékszerdobozok között trónoló édeskés parfümből.
Nevetgélve, egymás kezét fogva táncolnak ki az ajtón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Nevetgélve, egymás kezét fogva táncolnak ki az ajtón.

Asianlover

2018. szeptember 16.

2018. Szept. Update: még télen megvettem, nem hallgattam a páromra. Ő nem szereti a púderes illatokat, én igen, ennyiben le is zártuk a kérdést :) tavasszal az Eau Glacée változat volt nálam egy ideig, de továbbadtam, mert az eredeti a sztár. Nyár elmúltával (bár még mindig meleg van, de már másfelé kacsintgatok illat fronton), a napokban újra a kezembe került és szívesen használom. Édes-púderes ibolya, a háttérben írisz. Imádom! Töléletes ápolt, tisztaság illat.

2017. Dec. Update: hónapok óta kerülgetem, több kis tesztert is elfogyasztottam. El is határoztam, hogy meg szeretném venni. Erre legutóbb a férjem reakciója: "Mi ez az illat? Nyanyaszag!" Hát, egy világ dőlt össze bennem, hogy az én csodás kis ibolyás befutóm egy férfiból ezt bírta kiváltani :D át kell gondolnom, vajon neki kellene-e megpróbálni összebarátkozni vele, vagy inkább nekem elengedni ezt az illatot...

Ma a kezembe került, málnás illatjegy kutató túrám során :) hát, málnát azt mutatóba se találtam magamon, viszont egy csodás púderes-Guerlain feeling ibolya élménnyel lettem gazdagabb. Hatósugárban és tartósságban leveri pl a Splendida Iris d'Or-t (én őket a púderes virágos fronton konkurenseknek találom), de emiatt sokaknak sok(k) is lehet ő. Finom hölgyek finom illata lehet. Csak csínyján vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

nyuszo

2018. augusztus 28.

Fél éve pihen a szekrényem mélyén, de ma valahogy hangulatom támadt hozzá....jól áll neki a 20-25 fok körüli hőmérséklet, és ez a nyárvégi hangulat, az indián nyár fényei és árnyai....rajtam főleg az ibolya érződik, de néha bevillan a málna és az írisz egy-egy röpke pillanat erejéig! Nagyon romantikus és egyben kicsit melankolikus illat....szép kísérője lehet a nyár elbúcsúztatásának....Csínján kell bánni az adagolásával, nagyon kevés is elég belőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 20.

Szépséges üveg ártatlan, mint az ibolya illattal... Nekem tetszik, nem érzem műnek benne az ibolyát, hanem inkább olyannak, mint amikor egy csokor ibolyát egészen közelről illatolok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Sziszilady

2018. június 29.

Nagyon finom, édes, elegáns illat. Elsőre sajnos nagyáruházi wc-ben használt illatosító szagára emlékeztetett. Viszont magamra fújva nagyon jól működik és tartós. Nagyon kevés is elég belőle, különben tömeget oszlat az erősségével. Szóval, nekem nagyon bejött. Fejfájósoknak én sem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Terka25

2018. május 14.

A párom szerint illatostoll szaga van , amit gyermekkorunkban lehetett kapni . 😊 Egyébként tényleg . 😅 Feltűnő , nagyon tartós , extra csíkhúzós illat , a fiam szerint mindenhol érződik a lakásban , ha ezt fújom . Úgy édes , hogy frissnek is érzem közben , nekem egy kicsit talán túl nőcis . Sajnálom , hogy egyenruhába öltöztetik , különösen szép az üvege .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Verona5

2018. május 13.

A drogériában fellelt méhecskés üvegből /az alsó polcról / könnyelműen srpiccentettem magamra egy nagyot és nem néztem meg előtte miből is áll. Ez mégiscsak egy Guerlain, most kezdtünk barátkozni és a kezdetek ígéretesek voltak. Ezidáig! Elsőre: - hej de szép lila illat, mi is ez, olyan orgonás. /itthon látom, hogy ez az ibolya - hát egyáltalán nem olyan, mint ami a kertben terem... / Ha már drogéria, fújtam még két másikat is máshova. Ez drága Guerlain negyed óra múlva beédesedett és felülmúlt rajtam mindent, zavart, kellemetlenkedett, hozta a "le kell mosni" érzetet. Jujj, ővele nagyon nem illünk össze! Feltűnősködő, dámáskodó átlagos háziasszony agyon-puff-púderezve, többet mutat kifelé, mint ami ténylegesen a beltartartalom. ... Szerencsére végül aztán sikerült itthon nagy nehezen lesikálnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 13.

GNóri

2018. január 30.

Végtelenül unalmas ibolya. Persze megértem a népszerűségét, hiszen nőcis és elegáns, puhán virágos, kicsit púderes, édeskés, de nem tömény, abszolút biztonsági játékos. Nekem sajnos vérszegény, túl tökéleteske, olyan igazi anyuka, vagy makulátlan háziasszony illat. Ha már ibolya, akkor inkább Balenciaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Timmy

2018. január 26.

Eletem elso es utolso nagy szerelem illata:-)
Sosem felejtem el kb 4 evvel ezelott ereztem meg valakin es azt mondtam:na ez az en illatom:-)
A szerelem azota is tart egyszeruen ennel jobbat még nem talatam pedig probaltam mar jo par parfumot:-)
Sajnos elvileg mar nem gyartjak, de neten még tudtam rendelni:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Eletem elso es utolso nagy szerelem illata:-)
Sajnos elvileg mar nem gyartjak, de neten még tudtam rendelni:-(

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)