Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: ibolya, rózsa, irisz, málna, musc, tonka

Guerlain Insolence EDP fújós
Ár: 5 ml 1500.- +p , Eladó: eletszinei
Állapot: üvegéből, Helyszín: --, fizetés: utalás után postán maradó, foxpost
5*5 ml fújós drámai LILA illat
Ár: 3500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 X 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
juditkaa70

2018. január 9.

A parfümöt egy olyan nő számára hozták létre aki excentrikus és a tökélességre törekszik. A kompozició hasonló kiemelkedő írisz és a végtelenül csábító ibolya amely a parfüm szívében áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 9.

kvin

2018. január 7.

Hajjaj! Nagy bajban vagyok, épp az előbb dicsértem fel egy testvérét, eddig a Guerlain illatok rajtam mindig működtek, lehet, hogy ő lesz a kivétel? Vagy csak nagyon-nagyon-nagyon nem illik hozzám. Kezdjük ott, hogy iszonyat erős, viszonylag messze van a kezem (gépelek), mégis folyamatosan tolul az orromba. Mondjuk mit is vártam, ibolya és rózsa? Már csak a gyöngyvirág hiányzik...
Valahol timeska-val értek egyet, semmi gyümölcs (méghogy málna?!) ódonság, ború, özvegy viszi a kis kertecskéjéből leszedett ibolyacsokrot a temetőbe.
Meglepődve olvastam a Lolita Lempicka hasonlatot! Hogy jön ez ide?! Ráadásul úgy, hogy már második üveggel fogyasztom, az valami tündér csoda, ennek semmi köze nincsen hozzá, még az említése is sértő! Most a felhevült csalódottságomtól eltekintve, pusztán tárgyilagosan, az égvilágon semmi közös nincs bennük! Talán, hogy mindkettőben van lila szín.. kb. ennyi.
Hiába vártam, rajtam tömény ibolya az egész, amit sajnos nagyon nem szeretek. Nem tudok mélyen beleszippantani, annyira irritál. Intenzívnek intenzív, tartósnak tartós. Bár ne lenne egyik sem...
Csak azért 2 csillag, mert elfogult vagyok a márkával szemben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Csak azért 2 csillag, mert elfogult vagyok a márkával szemben.

LathatatlanOzike

2017. november 1.

Nem indultunk zökkenőmentesen. Nem szerettem, végül mégis az enyém lett. Az első tesztelgetés alatt ibolyába fojtott, el is ment a kedvem tőle. Kis idő elteltével használtam egy krémet, aminek az illata erre a parfümre emlékeztetett, és elkezdtem vágyni rá egyre jobban, még jobban…
Meg is vettem üvegesben ezt a kis ártatlannak tűnő ibolyát, azóta nagyon érezzük egymást.
Gyönyörű, tiszta, egyedi, titokzatos… Tényleg romantikus – melankolikus, mint ahogy lejjebb írta valaki. :) Nagyon jó lesz ebbe burkolózni a mínuszban, felmelegít.
Az életem örök lakója marad…azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Az életem örök lakója marad…azt hiszem.

angelina69

2017. október 27.

Sajnálatos módon én leszek az a csúnya nőci, aki "beleköp a levesbe". Magyarul: nem tudom dicsérni. Rajtam ez egy rémálom. Pici mintából kentem magamra. Tudtam, hogy ez egy nagyobb kaliberű illat, ezért csínján bántam vele. De még így is... Torokkaparó, édesen kesernyés, savanyú valami. Púderillat??? Hol??? Nem rajtam, az biztos. Nem mostam le, vártam, hátha. Eltelt úgy 2 óra, amikor először tudtam azt mondani, virágillatot érzek. Ám az is inkább hervadt virág illata volt. Nekem csúnya arcát mutatta a kis "drága". A tartóssága nagyon rendben van. Tartom magam ahhoz, hogy nem fogok semmilyen illatos vizet minta nélkül, próba nélkül vakon megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 27.

szamira

2017. október 9.

Szintiszta, termeszetes illatu (vegre nem mu!!!) ibolya pez cukorkas utoerzessel. Nagyon tetszik, fiatal, tizeneves koromban pont ilyen illatot keresgeltem (akkoriban sajnos sikertelenul). Klasszikus szepsegu, visszafogott, almodozo fiatal nokon tudom elkepzelni leginkabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

skin

2017. október 9.

Gyönyörű végre igazi ibolyás illat nulla szintetikus beütéssel. Hatósugár csillagos 8-as. Karakteresség,egyediség kiváló.
Mégis az az érzésem,hogy ettől az illattól vigyázba vágja magát minden férfi . Itt jön hogy dominancia tekintetében az eget veri. Legjobban egy latin tanárnő jut róla eszembe aki a hatvanas éveiben jár . Tűpettyes nyakig gombolt blúzban fekete pliszírozott szoknyában ami mellesleg újra divat hegyes orrú tűsarkúban besiklik az osztályterembe. Szigorú tekintetével végig mér mindenkit. Aztán egész órán át árad belőle ez az illat. Nagyon tetszik ,de valami miatt rámtelepszik úgy érzem. Csak órákkal a felfújás után szelídült annyira,hogy magamon elviselhetőnek érezzem,de rajongok érte mégis talán az ibolya miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 9.

timeska

2017. szeptember 28.

Először is: a véleményekben valahol a Lolita Lempicka Edp-hez hasonlították - ezt határozottan cáfolnám! Mint elvetemült Lolita-fan nulla hasonlóságot tudok felfedezni, hacsak azt nem, hogy mindkét illat tündér-illat..féleség. De ha valaki azért akarná megvenni, mert hasonlít- ne tegye! Ugyanezen okból ne is kerülje el senki- aki mondjuk nem csípi a LL-t.
Az illat: rajtam nulla málna. Úgy egyáltalán semmilyen gyümölcs nincs benne. Nagyon határozott virág- de nem egyértelműen ibolya szerintem, rajtam az írisz erősen bekavar. Egy hangyányi tonka , de inkább csak az alapját adja. Kicsit vajas.
Van egy ódon beütése számomra- nem is tudom, az ugrik be, hogy kinyitom nagyanyám ruhás szekrényét, ahol elképesztő gondossággal és precizitással voltak tárolva az évek alatt megszerzett kincsek, és mindenféle jó illatú szárított virágcsokor volt felaggatva, meg drága szappanok bedugdosva ide-oda, meg a 100 éves szekrénynek volt egy kis fás-ódon szaga, és mindez keveredett a ruhák illatával. És egyébként húsvét van és ilyenkor tele a szoba kis üveg kávéspoharakba rakott ibolya meg hóvirág csokrokkal.... valahogy ez a hangulat száll meg ettől az illattól.
Vagy magam előtt látok egy talpig feketébe öltözött, fátyol-kiskalapos özvegyet, aki amúgy gyönyörű és túl korán veszítette el a férjét...
Szép illat.
Számomra se nem szexi, se nem vidám, se nem melengető - olyan melankolikus-romantikus.
Nem az én illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Szép illat.
Nem az én illatom.

Ascyra

2017. augusztus 30.

Közben beszereztem egy mintát, mert nagyon kíváncsi voltam rá. De jól tettem! :) - Lesz ebből nagy kiszerelés is, egyszercsak... Bár annyira nem kapott el a gépszíj, mint a Santal Royalnál.
Felkenés után rögtön megcsap a málna, és hála az égnek nem a rózsa dominál, mert azt nem bírom amúgy sem. (fejfájós, ezért tartottam tőle picit). A nyitány nem túl biztató, de mint minden parfümnél, illik várni vele, s bár én telhetetlen vagyok, azonnal "szanaszét szívom" magamba az illatot, azért az alapján nem lehet a sorsáról dönteni.
Az ibolyának sosem tudok ellenállni, nagyon szeretem a virágot is magát, a színét, a küllemét, de főként az illatát. Ebben ez az apró virág nem dominál nagyon erősen, hanem finom, kedves-ibolyásan integet és széles mosollyal néha meglendíti a ruha szélét, hogy némi illat azért mégis távozzék tőle/felőle. Egyébként, egyik másik összetevő sem dominál - ezt szeretem igazán a Guerlainban, bár nem régóta szagolgatom őket - nem törekszik kitűnni, sem feltűnni, egyszerűen ellentmondást nem tűrőn tudja, hogy ő nem átlag. Nyomot hagy, érdekes önmagában, nem kell megjátszania magát. Egyenes és magabiztos. Ez az illat inkább amolyan önszeretgetős, önölelgetős parfüm. A gyümölcsössége miatt játékosnak mondanám, de mégis, felnőtt játékot játszik, mert egyáltalán nem kislányos. Fiatalos, de nem fruskás.
Leszáradás után én konkrétan nem érzem magamon. Ez nagy szívfájdalom. Muszáj állandóan "kóstolgatnom" a bőrömön, és belenyomnom az orrom a csuklómba, hogy egyáltalán érezzek valamit. És a legmegdöbbentőbb ezek után az, hogy ma reggel a kolléganőm azt kérdezte: húúúúú, ez új parfüm? Ez igazán Te vagy! - Én csak mosolyogtam nagyon nyugodtan, mert tudtam, hogy a Guerlain nagy része én vagyok, mintha nekem tervezték volna, sosem fogok mellé, ha ezt választom. Rám szabták - és még mennyi, de mennyi nőre! Minden nőre, aki egyszerűen csak csodás, és szeret illatozni! Van benne egy olyfajta mélység, és kegyes egyszerűség, ami tényleg letisztulttá teszi ezt a varázst. Füstölőt is érzünk rajta, többen is, bár ezt nem írják az összetételei között.
Kitűnőnek és egyedinek találom ezt az illatot, hiába van nagyon sok hasonló a piacon, mégis kenterbe veri őket és nem tűr maga mellett vetélytársat. Illat: ötös. Hatótáv, ötös. Tartósság: nem tudom, de nem is érdekel :D kell és kész :))))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Judit870227

2017. augusztus 25.

Évek óta nagy kedvencem, méterekről lehet érezni, és egész napon át. Egy fújást!! Nagyon sokan kérdezték már, hogy mi ez az isteni illat. Azt szeretem benne legjobban, hogy nem sokan használják, és roppant figyelemfelkeltő parfüm. Tökéletes minden évszakban. Az EDT szerintem kicsit lágyabb, kellemesebb, de egyik fajtából sem érdemes sokat fújni, mert elveszti a varázsát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Szedres22

2017. augusztus 9.

Szögezzük le, ez egy jó illat.
DE: tipikus LPRN beütése van (hát persze, hisz' Guerlain)
Nem nekem alkották ez biztos. Ettől függetlenül maga az illat 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Szögezzük le, ez egy jó illat.
DE: tipikus LPRN beütése van (hát persze, hisz' Guerlain)
Nem nekem alkották ez biztos. Ettől függetlenül maga az illat 4*.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)