Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: ibolya, rózsa, irisz, málna, musc, tonka

Guerlain Insolence EDP fújós
Ár: 5 ml 1500.- +p , Eladó: eletszinei
Állapot: üvegéből, Helyszín: --, fizetés: utalás után postán maradó, foxpost
5*5 ml fújós drámai LILA illat
Ár: 3500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 X 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
Lánghajú

2016. augusztus 24.

Asszem ez lesz a következő parfümöm, ha elhasználom a Diorjaimat...Szemtelen, pimasz, de nagyon kellemes illat. Nagyon bejön, jó a bőrömön, tartós,de hála a Glamour napoknak, most még tele vagyok parfümmel, és csak ezért nincs egy ilyenem egy rendes, saját üveggel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

dandy

2016. augusztus 21.

A My Insolence-t megvettem nagy kiszerelésben és mellé ebből egy mintát is, hogy kipróbálhassam. Nem kellett volna :(, most ezt is muszáj lesz beszereznem üvegesben:))) Azt hiszem, hogy a téli illataim egyike lesz. Brutális tartós, nagy hatósugarú lila bomba, szerintem 2 fújás is bőven sok :) Én a kezdeti gyümölcsöket nem érzem ki, talán a málnát, egyből az ibolyával belecsap a lecsóba:), pici rózsával. Pár perc után csendesedik az ibolya elviselhetővé és nekem valamire nagyon hasonlít az illat, egy öblítő jutott eszembe amit valamikor használtam, de már nem tudom melyik, bár ez egy kicsit degradálóan hangzik, de nem annak szánom :)....majd folyamatosan változik, édesedik a bőrömön, 10-12 óra után egy nagyon édes, cukorkás illat marad. Egyik este pöttyintettem egy kicsit a csuklómra, kézfejemre és reggel erre a cukorkás illatra ébredtem...ááááá, imádom.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

ami2015

2016. augusztus 11.

Nagyon tetszik, lehet ő lesz az idei őszi befutó. :) Finom, puha, nekem eléggé édes is, de virágos is. Hasonlít valamire, de nem emlékszem, mire.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 11.

next36

2016. augusztus 11.

Évekig Ő volt a nagy Ő számomra! Főként niche parfümjeim között ma is méltó tag. 2006-10 között folyamatos vásárlója voltam. Guerlain ház mindig tudja mit csinál, amikor kibocsát egy illatot. Ezzel sem nyúltak mellé. A legkarakteresebb gyümölcsös illat, amit ismerek, nagy hatósugarú, mennyei lötty!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

mnikolett

2016. augusztus 2.

Nekem egyszerűen szörnyű, elviselhetetlen. Nem bírom elviselni ha megérzem, az biztos, hogy ultra tartós, nem sok parfüm tudja elnyomni az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

egyedszilvi

2016. július 31.

Amikor ajándékba kaptam egy minikét..talán 2 éve volt,nem igazán tetszett.Arra emlékeztem,hogy nagyon tartós volt,de nem hagyott bennem mély nyomot.Aztán találkoztam sok illattal..probalgattam minden felét,jottek-mentek tőlem..de ő valamiért maradt.Talán,mert csodaszép az üvege,gyönyörű!😊.Pár napja egy cseppet a csuklómra tettem.Vagy én valtoztam,vagy nem figyeltem rá kellően...Ez az illat maga a csoda.Nagy hatósugara van,full tartos(ami rajtam elég ritka)ibolyás,málnás...nem édes,de mégis épphogy..szepen megalkotott,finom,nőies,nem karcos..nincs benne semmi ami zavaró lenne
Igy tökéletes ahogy van.A minit elhasznalom,s gyűjtök egy nagyra😊 ez biztos!10 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 31.

erika81

2016. július 28.

Ez egy csodálatos illat.
Tegnap délután fújtam a csuklómra. Azóta eltelt több mint 12 óra. Fürödtem, aludtam de még mindig érezhető. Tehát a tartóssága kifogástalan.
Pici mintám van belőle, amit elteszek hűvösebb időkre.
Az üvege is nagyon szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Ez egy csodálatos illat.
Pici mintám van belőle, amit elteszek hűvösebb időkre.
Az üvege is nagyon szép.

HDR

2016. július 7.

Megbabonázott. Erőteljes hatósugar, olyan, amivel büszken mesz vegig az utcan, de nem bantasz vele senkit, hanem azert allnak melled,hogy eszrevetlenul szagolhassak. Inkabb őszi-téli. Ez az elso "lila" illat, ami tetszik, mert egyaltalan nem füstös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

tothszilvi75

2016. június 2.

Kifinomult, isteni ibolyaillat. Gyerekkorom anyák napi ünnepségei jutnak róla eszembe. A Guerlain háztól talán furcsán hat egy ilyen "divat" édesség, de kereslet- kínálat alapon megértem a koncepciót, s örülök, hogy megalkották őt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 2.

Kardvirág

2016. április 9.

Up.: Fel kell pontozzam, mert a megfelelő mennyiségben használva igencsak finom. Vagy én változom időközben? :)

Nagyon tartós, intenzív, feltűnő illat annak, aki erre vágyik. Nem finoman hódít, lerohanja az "ellenséget". Tuti nem marad észrevétlen és nem egy felejthető illat. Nekem túl sok, de elismerem az erényeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)