Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: ibolya, rózsa, irisz, málna, musc, tonka

Guerlain Insolence EDP fújós
Ár: 5 ml 1500.- +p , Eladó: eletszinei
Állapot: üvegéből, Helyszín: --, fizetés: utalás után postán maradó, foxpost
5*5 ml fújós drámai LILA illat
Ár: 3500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 X 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
Marcsi66

2016. február 13.

Ez az üveg egyszerűen "leszólítja az embert",a szédítés és a csábítás a kisujjban.Még bele sem szagoltam,de valami ilyesmire számítottam.Lila illat,szerény kis ibolyából egy Istennőt faragtak.Szexi,nagyon merész,érzek egy kis vadságot is benne,,,de nagyon szép.Inkább fiatalabb nőkhöz passzol ez a parfüm...egyszeri talákozás után is megjegyezhető,szerencsére nem tucat. /közepesen tartó

up.csak azért nem lett az enyém,,mert Mugler Alien közbelépett,,....ha annyi parfümöm lehetne amennyit szeretnék vszínű lenne belőle..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 13.

hulcsi

2016. január 20.

Egyszerre teszteltem az edp és edt verziókat. Eleve tetszik az illat,nagyon egyedi,máshoz nem hasonlítható. Ibolya,de kellemes púderes verzióban. De ami igazán csodás az az EDP. Míg az edtben van valami kis karc,valami citrus,addig az EDP úgy olvad a bőrbe,mintha csak oda teremtetett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

Seahorse82

2016. január 3.

Ma reggel fújtam magamra és most 21:43-kor is intenzíven leng körül.
Finom ibolyás-púderes illat. Nagyon szép parfüm Guerlain minőségben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

Ma reggel fújtam magamra és most 21:43-kor is intenzíven leng körül.
Finom ibolyás-púderes illat. Nagyon szép parfüm Guerlain minőségben.

Aranyvacak

2015. november 20.

Annyira tetszik ez az illaz,.megvenni mégsem merem, mert kicsit talán túl ibolyás rajtam. Egy táncművésznő ismerősömön múltkor felismertem,.letisztult, finom szellőként jár utána. Mindog alig vérom, hogy megcsapjon. Nekem talán még érnem kell hozzá, vagy sosem leszünk jók együtt... Messziről csodálom egyelőre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

gcsilla

2015. november 10.

A vélemények alapján többet vártam tőle. Nekem kicsit öreges. Nagymamám jut róla eszembe. A minőségével semmi gond, de ez a fajta illat nem fogott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

nikolett

2015. november 9.

Én és ő két teljesen külön világ vagyunk, de legalább már ezt is tudom. Kézfejre fújva jött velem haza egyszer, ám nem beszélt rá arra, hogy beköltözhessen hozzám. Talán nem is akart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Piri11

2015. október 9.

A vélemények alapján nagyon kíváncsi voltam rá, hogy milyen illat is ő. Nem ilyenre számítottam. Olyan lila illata volt, de semmi ibolyás. Igazi ibolyás illata egy nagyon régi (80-as éveke eleje) kézkrémnek volt. Na az ibolya volt, ez nem tudom mire hasonlít, emlékeztetett valamire, de nem tudtam hova tenni. Egyáltalán nem nyerte el a tetszésem. Tartóssága is gyengécske (szerencsére).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 9.

Gittab88

2015. szeptember 11.

Tökéletesen vissza adja a csodálatos ibolya illatot! Sajnos én hozzám annyira nem passzol, de mivel hihetetlenül isteni, használni szoktam, mindenki dicséri, tényleg egyedi és különleges illat. Szerintem nekem még kell pár évet érnem ahhoz, hogy teljesen a magaménak érezhessem, ettől függetlenül csak is 5 csillagot kaphat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

pofiarc

2015. augusztus 6.

A leírások alapján gyönyörű ibolyaillatra számítottam. Mekkora csalódás! Ennek a parfümnek rágógumi-szaga van, vagy mint a gyerekkori gyógyszertári köhögés elleni szirupné. Van benne egy kis nyalóka és Pez-cukorka is, ezek min sikeresen elnyomják a mű-ibolyát. Rémes. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

luli81

2015. április 2.

Összetéveszthetetlen,páratlan,tartós illat!Nagyon szeretem. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

Összetéveszthetetlen,páratlan,tartós illat!Nagyon szeretem. :-)

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)