Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: ibolya, rózsa, irisz, málna, musc, tonka

Guerlain Insolence EDP fújós
Ár: 5 ml 1500.- +p , Eladó: eletszinei
Állapot: üvegéből, Helyszín: --, fizetés: utalás után postán maradó, foxpost
5*5 ml fújós drámai LILA illat
Ár: 3500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 X 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
senskin

2015. február 28.

Mágia. A forma és az egyvelege együtt megbabonáz. Ami ebben az üvegcsében rejlik, az magához ragad, nem enged el.
Az övé leszel, és nem akarsz tőle szabadulni.
Nem elég, hogy vágysz rá, mindenestül akarod.
Beleszeretsz, magadévá teszed és vigyázol rá.
Örökké...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Az övé leszel, és nem akarsz tőle szabadulni.
Nem elég, hogy vágysz rá, mindenestül akarod.
Beleszeretsz, magadévá teszed és vigyázol rá.
Örökké...

Lory

2015. február 5.

Ezer közül is felismerhető modern ibolyaillat.Valóban előjön a kis édes rágógumis mellékzöngéje is némi málnával karöltve de így kerek az egész.Nagyon jó kreáció,feltűnő,különleges,nem tucat illat.Nyár kivételével bármikor megállja a helyét és tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Vancsi

2015. január 13.

Dilemmaban vagyok o vagy Lerbolario pipacsos parfumje...nem tudom meg..mind2 szeretnem igazabol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

madri

2015. január 11.

Isteni és tartós illata van! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Isteni és tartós illata van! :)

kov.barb

2014. november 15.

Szerintem egyedi és különleges. Inkább téli illat. Még ismerkedünk. Néha soknak érzem, de valami miatt folyton a csuklómat szaglászom, miután a parfümériában kipróbálom. :-) Azért megkapja az 5*-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 15.

Kodi

2014. szeptember 21.

Számomra a Guerlain Insolence valójában egy fricska, egy bosszú a Pink Sugarral terhelt korszellemnek: "Mi is tudunk ilyet, csak még jobbat! Vegyétek, vigyétek!" A kenyér és cirkusz szemléletet nem lehet a parfümökkel összekombinálni. Ez a parfüm megosztóra sikerült, számomra gyötrő, ibolya, bogyós rágógumi kombó jött létre, mely émelyítő, migrént keltő keservesen hosszú tartóssággal. Olyan borzasztó, mintha nem is egy Guerlain lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

Vaslady

2014. szeptember 18.

Nagyon vártam a parfüm mintákat,amiket rendeltem,őrülten kiváncsi voltam erre az illatra,és meg kell mondjam nem csalódtam ! EDP-t próbaltam én is,és kellemes ,viszont egyben erős ibolya illata van.Én is télre ajánlanám,és igen,ez sem a mindenkinek tetszik,nem tucat illat,inkább megosztó.Konkrétan engem gyerekkoromra emlékeztet,mikor is 3 fajta kölni viz volt ,gyöngyvirág,orgona és ibolya.Azóta is sokat gondoltam arra a régi gyerekkori finom illatra,édesanyám használta az ibolyát,még a 80-as évek közepe táján,és amikor megjött ez a minta és kipróbáltam,hát odáig voltam a boldogságtól !Nagymamám régi kacatjai között meg kb 1998-ban találtam egy kevés cseppet,a régi üvegben,ami akkor nem váltott ki belőlem semmit,pedig most meg mint meg adnák érte!A szocializmusban,én még ugye gyerek fejjel,nem voltam oda a parfümökért,ez logikus is :-D,mire meg tini lettem már sok minden kapható volt,de mégis jó rá emlékezni.Van is egy sztorim vele kapcsolatban ,alapsuliba jártam még kis 2-kos voltam, és már a nagyobb csajok,a 4-sek ők már nyomatták,vagyis locsolták :-D magukra az illatot,az egyik lány egyszer,rosszul is lett ,elájult.Mivel kis faluban laktunk,azonnal küldtek az édesanyjáért,majd jól le is teremtették,hogy ez nem játékszer.Anyuka megszeppenve hazakisérte a lányát.Hol van az a világ a maihoz,hiszen még középsuliban a körmünket sem festhettük ki,a magánsuliban sem,most meg az ovisok ! pinkre lakkozott körmökkel járnak oviba.Biztos jó ez?Jó felé fejlődik a világ?Sokszor gondolkozom ezen...Mert lehet hogy a szociban ,sok mindenünk nem volt meg,de meg tudtuk becsülni,ami volt,vigyáztunk rá,egy tolltartót évekig használtunk,nem pénzben mértük a világot.A régi emlékek.MIndenkinek ajánlom,aki szereti az ibolyát,viszont próba nélkül ne vegyétek meg !Lehet másnakez az illat modern hatás,nekem nosztalgia,de örülök,hogy ujra megtaláltam :-).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Wildcat75

2014. augusztus 29.

Beleszerettem!!!...:):)
Egyelőre csak illatmintával garázdálkodom, de máris felkerült a beszerezendők listájára...:)
Rendkívül nőies, kifinomult illat, szerintem bármelyik évszakban használható. Képzeletben már ruhát is társítottam hozzá a ruhatáramból...:)
"Must have" kategória!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Beleszerettem!!!...:):)
"Must have" kategória!!!

Írisz12

2014. július 31.

Szerelem első illatolásra, de sajnos - mint a parfümök 90%-a - rajtam egyáltalán nem tartós. Sok dicséretet kaptam, de csak a felfújás után 1-2 órán belül, utána elillan (rákérdeztem). Szomorú vagyok, mert azt hittem, végre megtaláltam a tavaszi-nyári illatszerelmemet, amit oly régóta keresek...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

necra

2014. május 18.

Sajnos már csak 1 fújásnyi van belőle, de azt kincsként őrzöm. Annyi parfümöm van, hogy muszáj várnom az újravásárlással, de ami késik nem múlik :)) Egy felet gyorsan fújtam a kezemre és aaatyám....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)