Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: ibolya, rózsa, irisz, málna, musc, tonka

Guerlain Insolence EDP fújós
Ár: 5 ml 1500.- +p , Eladó: eletszinei
Állapot: üvegéből, Helyszín: --, fizetés: utalás után postán maradó, foxpost
5*5 ml fújós drámai LILA illat
Ár: 3500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 X 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
Nanaho

2014. április 20.

Már nagyon régen vágytam rá,és pár napja végre az enyém. Különleges semmi mással össze nem tévesztendő illat,nagyon sokáig érezhető. Óriási SZERELEM!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Musil

2014. január 30.

Hát ez meg miféle kis csoda? Ennyire tisztán virágos illattal még sosem találkoztam! Érdekes, hogy a háttérben meghúzódó vonulat egy picit emlékeztet a La Petite Robe Noire-ra, csak az huncutabb, gyümisebb, melegebb irányba hajlik, ez meg tisztább, virágosabb. Azt hiszem megvan a tavaszi parfüm jelöltem! Bár hozzátenném, hogy egy picit bizonytalan vagyok, mert a leszáradásában van egy olyan szakasz, ami nem tetszik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

karakumsivatag

2014. január 15.

Nagyon vágytam rá, hogy megismerjem, mert kíváncsi voltam, hogy mennyire lila. Hát szerintem nem lila. Szép, virág illat, de nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 15.

mhajni90

2013. december 30.

Pimasz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Pimasz:)

h.ancsi89

2013. december 3.

Először nagyon megtetszett ez a parfüm, aztán mikor beszereztem és elkezdtem használni, úgy fordultam el tőle. Különleges, tartós, viszont szúrós lett rajtam, így továbbadtam őt is, lehet majd az EDT változatával próbálkozok valamikor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

nagynori

2013. szeptember 27.

Végre, végre az enyém is! Nagyon imádom! Így őszre, télre kiváló illat. Nagyon erős, ezért kevés is elég belőle. Mióta használom, már rengetegen megdicsérték és mindenkinek tetszett. Jah, mondjuk lehet, hogy volt akinek nem, de az meg nem mondta inkább gondolom ;) Szóval, elég feltűnő illat, ezer közül is felismerhető. Nekem az EDP van meg, és lila az üvege, nagyon illik is hozzá. Olyan szép, mint egy ibolya. Fúú de imádom, a ruhámon másnap is érezni még. Én néha a hajamra is fújok egyet :), hát ott is érezni nagyon sokáig. *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

andy0902

2013. szeptember 5.

Hm tévedtem. Megnéztem az Instant Magicet,hát ez nem az. De akkor is a sima Insolence sem lehet ez, mert az nem ilyen lila,hanem halvány rózsaszín( sima Insolence-m van, nem My).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

andy0902

2013. szeptember 5.

Kedvenc téli parfümöm! Most is van belőle itthon. Sajnos már elég kevés van az üvegben. Nagyon édes,nagyon szeretem. Sőt imádom! 3 éve vettem kb 9e ft-ért, neten rendeltem. Tartós. Ja itt fent az oldalon nem jó kép van feltéve hozzá, ez nem az Insolence. Az Insolence rózsaszín,és nem lila. Ez itt a képen valószínűleg a másik kedvenc Guerlain illatom, a L'Instant Magic. Abból csak mintám volt sajnos, és hamar kifogyott. Hasonlóan dögös,mint az Insolence.

csikosmatyas

2013. július 10.

1925 ... szorgos csipkekesztyűs kacsók mártogatják a hajnali harmattól friss ibolyavirágokat a cukorszirupba, majd terítik gondosan fehér damasztabroszra száradni a törékeny keményített virágokat, hogy az esti partin a hófehér marcipánnal borított citromtorta tetején szikrázva csilloghassanak a gyertyák fényében ...
Ez a parfüm egy igazi bosszúálló! Avatatlan kezekbe kerülve átveszi az uralmat és máris a parfüm viseli a gazdáját, nagyon könnyen rojtos bőrostort csattogtató vérszomjas dominává válik. :-)
Viszont hozzáértő kézben a legtökéletesebb modernkori Guerlain parfüm amit valaha próbáltam! A kedvencem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 10.

boreee

2013. április 27.

A vilag legjobb parfumje, friss illat egesz nap. Mindenki a csodajara jar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

A vilag legjobb parfumje, friss illat egesz nap. Mindenki a csodajara jar.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)