Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: ibolya, rózsa, irisz, málna, musc, tonka

Guerlain Insolence EDP fújós
Ár: 5 ml 1500.- +p , Eladó: eletszinei
Állapot: üvegéből, Helyszín: --, fizetés: utalás után postán maradó, foxpost
5*5 ml fújós drámai LILA illat
Ár: 3500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 X 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
h.ancsi89

2013. április 24.

hmmm,annyira megtetszett már a kifújás pillanatában!! :) aztán ahogy csitult,úgy lett még finibb és nőiesebb ;) mivel próbáltam egyidőben az edt változatát is,valószínű azt fogom beszerezni,tartósabbnak bizonyult rajtam valamiért...remekmű!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Orsyna

2012. október 31.

Nagyon érdekes intenzív mély illat inkább estére ajánlanám. Érződik az ibolya,leginkább azt érzem, de pont megfelelő arányban.Csodaszép a csomagolása üvegcséje. ajándékba elfogadnám.:)

A my insolence változatát viszont nappalra is viselném annyira finom vaníliás málnás és nem tolakodó illat, itt nincs feltöltve azért ide írom a véleményemet.Őt elfogadnám.Mindkettő 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 31.

samtelen

2012. október 15.

Az EDP-t teszteltem, többször is; az ereje és a tartóssága kiváló. Nagyon egyedi, igazi elvágyódós, éjszakai, nagyon "lila" illat, aminek hatására mintha az ember mindent kicsit másként látna. Nappalra nem tudnám elképzelni magamon, de estére szinte csak ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

subria

2012. szeptember 25.

Imádom az edt-.jét is,de ez az igazán signature illatom.Különleges mély,nem tucatillat.Amikor viselem nem telik el nap dícséreterk nélkül! Különlegesség imádóknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

zizi

Korcsoport: >54
2012. szeptember 22.

Sajnos én csak nagyon egyszerüen tudom leírni a véleményemet.Csodálatos parfüm.Több mint 50 üveg parfümöm van, sajnos nem nagyon tart egyik sem rajtam."Ő" fantasztikus.Jó pár éve mikor még sokkal olcsóbb volt nem nagyon tetszett.Hála jó izlésemnek mióta brutál az ára azóta imádom.Nagyon különleges illat és megosztó.Tartós csodálatos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

cingarela

2012. szeptember 22.

Nagyon szép illat, mély és intenzív, ma a Dior Hypnotic Poison eau Sensuelle mellett a másik kedvencemmé avanzsálódott!!!:))) Végigszaglásztam nagyon sok illatot, de Ő lett egyértelműen a parfümök között a befutó................Valami isteni az illata, vagy valaki nagyon tudja szeretni, vagy nem, én imádom:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

maci84

2012. július 4.

Ajándékba kaptam és azóta nagyon nagyon szeretem!! Az illata hosszú ideig megmarad és ha viselem mindig megkérdezik mi ez, hona vettem, mert nekik is kell! Szuper választás megérdemli az 5*-t!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

subria

2012. május 8.

Imádom sosem váltanék ,mindig van a polcon az edp-ből edt-ből és az Eau Glacée-ből ,minden évszakban viselhető ,KÜLÖNLEGES feltűnő erős,ezért szeretem,nincs olyan eset ha befújom magam vele meg ne kérdeznék mi ez a finom parfüm???:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Lisette

2012. február 20.

Sajnos nekem nem tetszik, tömény ibolya illat és nem tudom rendesen megfogalmazni, de van benne valami nagyon zavaró...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

Dorinaa

2011. december 4.

Szeretem, olyan hölgyes illat. :D :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. december 4.

Szeretem, olyan hölgyes illat. :D :)

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)