Guerlain

Ár:   12990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. március 23.

Kiszerelés:   50 ml és 80 ml

Ár: 150.- +posta , Eladó: Iszike
Állapot: 1ml/0,4ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
Kodi

2017. december 14.

Még mindig maga a csoda! Számomra a Baiser Volé nővére abban a tekintetben, hogy úgy állítja be a gardéniát, ylang-ylangot, íriszt, mint utóbbi a liliomot, hogy finoman viselhető, elegáns parfüm lengi be az elmém, és nem jön rám a menekülhetnék, mint más nehézbombázóktól. Az Instant a környezet számára annyira nem érezhető, de magamon a nap végén is érzem, nem szokja meg az orrom. Érdekessége, hogy mindenkin máshogy mutat, rajtam inkább virágos, liliomos, míg máson gyümölcsös inkább. Egyszer megkérdeztem valakit, hogy mit használ, és elcsodálkoztam, hogy egy parfümöt használunk, szinte hihetetlen! S egyben ez a tulajdonsága emeli az igazi nagy francia parfümök közé, ezer arca van. Talán ezért lehetséges, hogy ő bezzeg sosem jön szembe az utcán. A hétköznapokon elég belőle egy csepp, olyan intenzív. Mindazonáltal inkább téli, alkalmi parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

RenataB

2017. december 14.

Elöljáróban annyit, hogy nem szeretem a Guerlain parfümöket (az üvegükért a fizetésem felét is odaadnám :) ).
Emlékszem, hogy anyukám kapta Belgiumból egy ismerősünktől. Még kisebb voltam, nem használtam parfümöt, max dezodort. Megszagoltam és aaaaah, rögtön szaladtam anyuhoz, hogy ugye fújhatok magamra, ugye megengeded? Megengedte. Emlékszem, milyen finom kis púderes illat keringett körül és olyan felnőtt nőcisen éreztem magam, jóllehet még csak tizenpár éves voltam.
Ma már felnőtt nő vagyok és még mindig ellágyulok ha erre az illatra gondolok. Egyszer meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

csikosmatyas

2017. november 11.

Olyan mint egy fehér blúz. Igazi biztonsági játékos. Nem találni benne kivetni valót. És mint minden klasszikusan elegáns holmi nem túl egyedi, viszont mindig hozza a kötelező formát. Nem hagy maga után kérdéseket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 11.

Asztraia

2017. november 7.

Sose volt Guerlain parfümöm és mivel imádom az édes illatokat, gondoltam megpróbálkozom vele. Szerencsére a bőröm is szereti az édeset, rajtam nagyon finom mézes, virágos, mégis könnyedebb illata van. Plusz piros pont, hogy nagyon sokan megkérdezik, milyen parfümöt használok, mert annyira jó az illata, hogy egyszerűen nem lehet elmenni mellette szó nélkül 😊
A pasik meg....nem tudnak betelni vele 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

A pasik meg....nem tudnak betelni vele 😊

Cintia04

2017. július 1.

Komolyan nem értem! Olvasva a sok pozitív véleményt rosszul is érzem magam, hogy ezt kell, hogy írjam de rajtam katasztrófa ez az illat. Mint valami Avonos semmilyen nagyon gagyi kölni. Rajtam egy émelyítő, nagyon éles, nagyon édes illat lesz és a már említett Avonos érzettel, tudjátok ami az összesben benne van és a rosszullét kerülget. Le kellett mosnom magamról akárhányszor próbáltam pedig azt hittem az én illatom lesz mivel imádom a virágos illatokat de ő valahogy mégsem. Órák múlva lesz egy kellemes kis púderes érzet maga után de addig sajnos nem bírom elviselni. Sajnálom nem az ő hibája de rajtam sajnos nem pedig vártam a virágokat és a szépséget😔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Dormir

2017. június 24.

Emlékszem, amikor megjelent annyira egysíkúnak, semmilyennek éreztem.
Most nagy szerelem!
Csodálatos illat. Rajtam fényes, édes nektár, méz, de nem émelyítő. Nyáron érezni ilyen átható illatkavalkádot, amikor az este hűvösében a virágágyások, a pici törökszekfűk ontani kezdik magukból a napfény aranyát.
Fantasztikusan nőies, ragyogó, meleg, körbeölelő illat. A virágossága miatt a klasszikus nagy parfümökkel vállal közösséget, de számomra mégis ultramodern. Egyszerre ad hozzá meghittséget, az ízig vérig nőkből áradó biztonságot, vigaszt és állandóságot a mindennapjaimhoz. Ugyanakkor fényes, ünnepi, szexi is tud lenni. Imádnivalóan sokoldalú.
Cartier Baiser voler EDP leszáradásával is mutat hasonlóságot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 24.

Emlékszem, amikor megjelent annyira egysíkúnak, semmilyennek éreztem.
Most nagy szerelem!
Cartier Baiser voler EDP leszáradásával is mutat hasonlóságot.

GNóri

2017. április 13.

Már megint az ylang-ylang...nem is értem, miért próbálkozom még ezzel az illatjeggyel. Sajnos rajtam elviselhetetlen. Idegesítő, émelyítő, megüli az orrom és a gyomrom, megfájdul tőle a fejem..Maga a parfüm is ilyen, tömény, édes vanília, amit még émelyítőbbé tesz az ylang-ylang és a méz. Sajnos velem nagyon nem kompatibilis.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Erina

2017. január 25.

Semmi különleges nincs benne :( Enyhe púderes valami (nem érzek benne semmi extra illatot). Nagymama jut róla eszembe esti fürdés után, hálósapkában, kis virágos köntösben ahogy kötöget a kandalló előtt, lobogó tűz mellett. Még szerencse, hogy csak vásárlás mellé kaptam ajándékba mintát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Zsuu75

2016. december 17.

Évekkel ezelôtt egy ajándékba kapott parfümöt vittem vissza a parfümériába, és Ô jött haza velem. Az elsô számú kedvencem, nagyon finom, púderes illat, amivel vigyázni kell, mert nagyon erôs. Rajtam szuper tartós. Nem egy hétköznapra való darab, és szerintem meg is kell érni hozzá. Fiatal lánykákon nem tudom elképzelni. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 17.

zimmbo

2016. október 19.

Véletlen rendeltem az EDT helyett az EDP-t. Az EDT nyitánya sokkal harsányabb, az EDP inkább mézes a kezdetekben. Az EDT hamarabb éri el az általam imádott "krémes" illatot, viszont cserébe az EDP rajtam tartósabb. Nagy szerelem lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)