Guerlain

Ár:   12990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. március 23.

Kiszerelés:   50 ml és 80 ml

Ár: 150.- +posta , Eladó: Iszike
Állapot: 1ml/0,4ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
HDR

2016. szeptember 25.

Papíron nagyon-nagyon finom krémes, enyhén fűszeres vaníliás, igazán (nekem) karácsonyi illat, ám a bőrömön van egy kis savanykás stichje, ami bevillantotta az általam utált CK Euphoria által is kiváltott ellenérzést és szagot. :( A legvégső leszáradása meg tisztára CartierBasier Volé edp liliomos vaníliája.
Minden, csak nem unalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Minden, csak nem unalmas.

sword

2016. augusztus 7.

A Guerlain és a bőröm utálják egymást. A Mitsouko cigiszagú rajtam, ennek meg olyan a szaga, mint a frissen bontott csirkehúsnak. Komolyan. Még jó, hogy egy félórán belül el is illannak rólam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

judit1984

2016. augusztus 2.

Az utóbbi időben csak Shalimart használtam, de szerettem volna egy alternatívát. Persze nem fogja letaszítani a trónról nálam, de csodálatos illat ez is. Főleg vaníliás, alapvetően egyszerűnek tűnik, de mégis van mélysége, és nagyon-nagyon nőies. Eddig eléggé tartósnak is érzem, és a környezetemben is mindenki dícséri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Fapapucs

2016. június 18.

Nagyon tartós, nagyon bújós. Téli, finom, melengető, púderes illat. Egyik nagy kedvencem. Be is tároltam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 18.

Wikike79

2016. június 7.

Imádom, különleges, tartós illat nagy hatósugárral. Szivesen megvenném nagyobb kiszerelésben is!!! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

Bernus

2016. május 1.

Szekfű,Szekfű...Egy hónapja használom,nagyon szeretem ..tudtam hogy valamire nagyon hasonlit,nekem a Gyerekkoromban illatolt szekfü,az a pici virágú...a nagymamám virágos kertje...persze a vanília is csodás ,benne...kicsit még Gloria Vanderbilt-et is eszembe juttatja...szép!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 1.

Marcsi66

2016. április 19.

Megvallom nekem már van egy édes kísérőm..Dolce The One,,de úgy érzem vele is a szépség oltárához baktatok. Olyan alkotás amibe a hódítás a középpontban..nem igazán lehet kitérni előle.Finom mézes vaníliás ,zöld virágillat,rajtam csodálatos,lágy de a mélységét is érezteti..ez tetszik a legjobban benne..A minőségét és a nevét nem rejti el,,,GUERLAIN SZÉPASSZONYA azt hiszem ő volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 19.

0808

2016. április 5.

Szépen összerakott minőségi tiszta, józan, vaníliás illat, de nekem mégis csak egy mostoha gyermeke az imádott Guerlain márkának. Persze erről csak én tehetek mert megcsömörlött már az orrom a "hasonló" illatfelhőktől. Hiába, hiába de nem és nem. Az elfogultságomat nem tudom félrerakni csak ezért 3.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 5.

erika81

2016. április 4.

Ez az illat egyszerűen csodálatos! Felesleges ragozni! 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 4.

Ez az illat egyszerűen csodálatos! Felesleges ragozni! 5*

Mandel

2016. március 5.

Micsoda parfüm!
Kapcsolatunk úgy kezdődött, hogy vakon, a vélemények alapján rendeltem egy 10 milis kisfújóst augusztusban.
Megérkezett. Első fújás.... te jó ég! ezzel most jól befürödtem, kidobott pénz....utálom.
Telik-múlik az idő, elővettem télen, 1x.. 2x.. sokszor...... és most mennyire más. Eleinte tömény füst, majd lassan megszelidül, orromat hol vanilia, hol virágos-gyümölcsös illat cirógatja hosszú időn át. Nagyon tartós illat.
Igy lett utálatból szerelem :*
Nem kérdés.... 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 5.

Micsoda parfüm!
Igy lett utálatból szerelem :*
Nem kérdés.... 5*

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)