Guerlain

Ár:   12990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. március 23.

Kiszerelés:   50 ml és 80 ml

Ár: 150.- +posta , Eladó: Iszike
Állapot: 1ml/0,4ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
Vanília

2016. március 4.

Fújóst rendeltem és ritkán fordul elő velem olyan, hogy első alkalommal a próbaillattal telefújom magam. Ezzel a finomsággal megtörtént:) Mondjuk nagyon szeretem a ez egyik testvérét és ez adott némi bizalmat a márka felé, nem is beszélve a sok lelkes véleményről - és nem is csalódtam. Rajtam egy nagyon lágy púderillat jelenik meg tartósan, a vanília és a méz inkább a háttérből figyel, és jelen van még valami számomra beazonosíthatatlan gyümölcsös (körtés-barackos-narancsos) illatárnyalat, ami nem erőlteti rá magát a púderre, csak frissíti, lazítja kicsit. Hát, nagyon szép illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 4.

egyboszorka

2016. február 26.

Le sem tagadhatná a minőséget. Gyönyörűséges, melengető vaníliás - virágos illat, nagyon komfortos, nagyon jól esik viselni a hűvösebb őszi- téli napokon. Gyerkőcökkel sétálós, sütizős, ejtőzös, nyugodt napjaim kísérője, nagyon szeretem. A puhaságával, a hívogató vaníliásan csábító illatával nagyobb hatást lehet elérni, mint a "figyuszkaittvagyok, mondom ittvagyoooook!!!!" konkurrenciával. Az ellenkező nemnél legalábbis mindenképpen...Ma valami bekattant nálam nyaktól felfelé, mert mindent hasonlítgatok. Ő lehetne a Guerlain- ház " The One"- ja. Ugyanaz az illatkategória, minőség, hatás. Nem azt mondom, hogy ugyanaz a két illat, Dolcééké gyümölcsösebb, csak ugyanazt az érzetet keltik, legalábbis nálam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 26.

nagynori

2015. december 27.

Nagyon finom édes vaníliás illata van, rendkívül tartós parfüm. Őszre és télre ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 27.

erika830104

2015. november 22.

Ismeretségünk 2003-as debütálásához vezethető vissza,mely akkori Cosmopolitan egyik hasábján volt csuklóra dörzsölve megillatolható.
Akkori munkahelyemen a poziciomat illetően úgymond magam osztottam be az időm és zsenge,ifjú kíváncsi lányka azonnal magával magával ragadott a különös illat!
Még aznap fel is hívtam egy budapesti neves parfümériát a munkahelyemről,hogy eme becses tünemény vajon ott vár Rám a kiemelt helyén?
És Igen!
Megvásárolható volt!
Bementem és annyira szomorú lettem mikor tudatosult bennem,hogy ezt az álom illatot Én nem tehetem meg,hogy megvegyem,így maradt a papír csíkra fújkálás és kabátom,táskám zsebeibe olykor elrejtve szimatoltam a mesét,egy álombéli mesét!
Majd ez év végére (2003) össze spóroltam Rá!
Különös érzéseket ébreszt fel bennem ez az illat,mikor gyerekkoromban karácsonykor megnéztük a Disney Szépség és a Szörnyeteg című gyönyörű,varázslatos mesét,vagy amikor a fenyőfa alatt bontogatom ki a hőn áhított mesekönyveket!
Számomra ez az illatköltemény maga a mesébe illő hercegnő illata Télen!
Akit szánhúzó kutyák húznak a gyönyörűen szikrázó hóban amely ahogy rá süt a nap kissé rózsaszínben tündököl.
Álmodozni jó. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

És Igen!
Megvásárolható volt!
Majd ez év végére (2003) össze spóroltam Rá!
Számomra ez az illatköltemény maga a mesébe illő hercegnő illata Télen!
Álmodozni jó. :-)

loliv

2015. szeptember 14.

Első karácsonyi ajándékba kaptam a férjemtől több mint 10 évvel ezelőtt. Levett a lábamról és meg is hökkentett a választásával. Mostanra nem újdonság már számomra, hogy különlegesen jó érzékkel választ illatokat. Ez a parfüm telitalálat. Rengeteg bókot bezsebeltem érte, elismerően szokták kérdezni, hogy milyen parfümöt viselek. Annyira elegáns, stílusos illat, hogy eleinte szinte megilletődötten használtam, úgy éreztem, ezt impozáns megjelenésű, kiforrott nők tudják igazán méltón viselni. Nagyon tartós, intenzív hatású, ezért igazán csak keveset szabad egyszerre feltenni belőle és még a nap végén is (sőt a ruhadarabokon akár hetekig is) ugyanúgy érezni lehet. Ennek ellenére mégsem nehéz illat, kifinomult és lenyűgöző. Ha csak egyetlen parfümöt viselhetnék, azt hiszem, ezt választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Fviki

2015. augusztus 27.

Minden formája (edp, edt) és minden változata (sima, magic, magic elixír) nekem a PARFÜM. Ha egyetlen parfümöm lehetne, nos közülük kerülne ki, az tuti. Évek óta nem szűnik rajongásom, bár megszállott parfümán vagyok, de ebből több flaskányit kell birtokolnom, mert ha egyszer megszűnik - na az a világvége.
Az illatról: mandulás, púderes. Ez a változat inkább őszi, kora tavaszi illat, elegáns. (EDT inkább a melegebb időt szereti, magic a telet, az elixír meg az esti alkalmakat) Lehetne 10 csillag és egy jókora szívecske????

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

pofiarc

2015. augusztus 6.

Instant szerelem, azonnal megfogott és nem ereszt. :) Igazából azt sem tudom, miért tetszik ennyire, főleg, hogy vanília is van benne, amitől borzadok. De az együttes hatás egyszerűen ellenállhatatlan. Krémes, mézes, enyhén zöld virágillat, rendkívül tartós, és a hatósugara is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

La-Fee

2015. június 27.

De érdekes, pont ma nézegettem itt a véleményeket erröl a parfümröl, de az elöbb még csak tavaly novemberi beírás volt :) Nyolc éve volt az illatom, nagyon szerettem, még most is van egy pici az üveg alján, ami már konyak színü, de az illata kifogástalan! Volt, hogy odajött hozzám valaki, hogy mit használok és fel is írta magának, hogy majd megveszi a kedvesének ...
Szóval sikere az volt. De ebben nekem is és ez nem túlzás. Szerintem igazi hódító illat, ellenállhatatlannak érzeztem magam benne. Imádtam nyári estéken, csinos dögös ruhában, tökéletes sminkben totális magabiztosnak éreztem magam.
Friss:
De nem akarom, hogy ez múltidő legyen, most újra ugyanolyannak érzem, mint anno. Vibrálóan édesen gyomorban pezsgő, arcátlanul pimasz és ravasz kis gyönyörűségnek, amiben azt teszek, amit csak akarok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 27.

Friss:

Lory

2015. április 5.

Régóta nagy kedvencem vagyis egyik nagy kedvencem és a Guerlain divatháztól nálam maximálisan ő az első számú illat.Mindenki az L'Instant magic-et sztárolja,pedig szerintem az L'Instant sokkal összetettebb,sokoldalúbb és érdekesebb,a Magic egysíkúbb.Arról nem beszélve,hogy az Edt és az Edp között ennél a parfümnél óriási különbségek vannak,mintha nem is ugyanarról az alap illatról beszélnénk.Ez az Edp rajtam nagyon ki tud bontakozni,nem egyszerű virág illat,hiába csak az alapjegyek közt van a méz,a pézsma meg az ámbra,már kifújáskor masszív orientális és krémes alapozáson illatoznak ezek a virágok.Majd az idő múlásával a virágosságát felváltja a gyümölcsösség megtartva az orientálisságát és az édességét is,ez elég rövid ideig tart,mert ismét visszatér a virágos arca a vaníliás,mézes,ámbrás finomságokkal karöltve.Összegezve én úgy érzem az én bőrömön,mintha az alap illatok már kifújáskor is hangadók(méz,vanília,ámbra) és ezek mellett változik a virágosságának és a gyümölcsösségének a mértéke.Minden szakaszban nagyon el van találva,nagyon finom,szerethető illat számomra.Egész napos tartóssága meg már csak hab a tortán:))Tökéletes....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 5.

szilviakiralyno

2015. február 2.

Sosem volt a kedvencem, és a hosszú évek múltával sem lett a szívem csücske. Emlékszem, megjelenése évében rajongással vártam, mikor kerül az itthoni parfümériákba, gyorsan be is szereztem belőle. Hát az én klasszikus Guerlain illatokhoz szokott orromnak ez a modern világ beköszöntét jelentette, de sajnos az illatszer és parfümgyártás hagyományának hanyatlását is, már ami a Guerlain-t illeti. Mély csalódás volt, a jelleg és a parfümházra jellemző szokatlan lelkiség elveszítése is, egy ultramodern, nőcis illattal lepték el a piacot, ami arra volt jó, hogy a Guerlain márka népszerű lett azok között is, akiknek kisegítő pótfogalmuk sem volt a neves parfümházról, és hagyományaikról, történelmükről...
Az illat tulajdonképp nem rossz, tökéletes nappali viselet, de nem több. Tartósságával nem volt baj, erőteljes, hosszantartó, de nem nevezném elegánsnak. Édes - virágos beütése rajtam szokatlan, amikor hordom, másoknak tetszik dicsérik, de én nem érzem annyira magaménak. A szokatlanul nehéz és súlyos üveg valami illatelixírt sejtetett először, de nem hozta a várt hatást. Hát talán lesz olyan hangulatom még, amikor szívesen teszek magamra 1-2 fújást, de nem vagyunk mi egymáséi igazán. Mindazonáltal 4 pont, mert Guerlain. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)