Guerlain

Ár:   12990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. március 23.

Kiszerelés:   50 ml és 80 ml

Ár: 150.- +posta , Eladó: Iszike
Állapot: 1ml/0,4ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
galagonyanya

2014. december 19.

Ő a harmadik a L'Instant-testvérek közül, akivel találkoztam, nagyon szép illat ő is, de túl virágos és túl világos ő nekem. Az biztos, hogy nem mindennapi, elegáns, stílusos illat, tudni kell viselni. Nem is ismerek senkit, aki használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 19.

vanillacaramella.sweet

2014. december 18.

Ez év szeptemberében akadtam rá, onnantól kezdve igazi szerelem lett ez az illat is! :) Hihetetlenül meleg, krémes, puha, édes, virágos, orrbamászó illat, kiváló tartóssággal (bőrön 7-8-9óra, ruhán napokig), és folytonos változékonysággal. Meleg, puha, krémes-édes-vaníliás, gyümis, kissé púderes, virágos, friss is egyben, sokarcú illat, az tény! :)))))) Féltem az ylang-ylang összetevőjétől, de csodásan érvényesül, összeolvad a többi jeggyel. Nem is gondoltam volna! :) A Guerlain ház méltó tagja, minden tekintetben! Különleges, csodás illat! Én nem tudom ezt elképzelni túl fiatal nőkön. Nyáron nem tudom, milyen lehet, de valahogy ez a hűvösebb idő szerintem kiváló a viseléséhez. :) Imádom! :)))))))
Mivel nincs feltöltve, ide írom:
Illatcsalád: orientális-virágos
Összetétel:
Fej: bergamott, mandarin,
Szív: ylang-ylang, gardénia, jázmin, írisz, fekete bodza,
Alap: vanília, pézsma, méz, benzoin, ámbra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 18.

Mivel nincs feltöltve, ide írom:
Illatcsalád: orientális-virágos
Összetétel:
Fej: bergamott, mandarin,
Szív: ylang-ylang, gardénia, jázmin, írisz, fekete bodza,
Alap: vanília, pézsma, méz, benzoin, ámbra

Frézia

2014. november 18.

Ez valami csoda. Meleg, krémes, lágy. Az én bőrömön érdekes módon a méz - vanília dominál egy pici gyümölcsösséggel, ami nem is baj, mert inkább ezeket kedvelem, mint a virágos illatot.
Nagyon tartós, édes, távol áll a cukros trendi vonaltól. Fiatal kislányokon nem is nagyon tudom elképzelni, bár az élet rám cáfolhat. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 18.

nyarigabi

2014. augusztus 25.

Régies, virágos, nem nekem való.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Régies, virágos, nem nekem való.

Vaslady

2014. augusztus 14.

Gyümölcsös illat,mézes-puderes,leszáradásnál jól együtt működik a bőrömmel.Egész kellemes,nagyon emlékeztet egy illatra,de sajnos nem tudom,hogy mire.
Mivel Guerlain illatokból van nagyobb kedvencem is,igy max. pontot nem adok rá,viszont lepontozni sem akarom,mert kellemes téli viseletnek megfelelő,melegséggel burkolja be a bőrt,igy nagy szeretettel kap egy erős 4-est :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Wildcat75

2014. augusztus 14.

Rajtam a gyümölcsös vonal dominál, de gyomorforgatóan édes.....és én is hiányolom belőle a mélységet.
Ami mellette szól, hogy nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Ami mellette szól, hogy nagyon tartós.

ezzelkenemmagam

2014. július 1.

Ritkán találkozni ilyen édes/púderes, elegáns illattal. Egyáltalán nem egy tucat parfüm, ami szembejön veled az utcán, és méterekről felismered.

Abban is egyetértek, hogy nagyon tartós. Reggel befújom magam, és egészen biztos hogy este is érezni ezt a finom illatot. Viszont nyárra a frissebb, kevésbé édeskés illatokat részesítem előnyben, ezért úgy gondolom hogy ez a parfüm inkább ősszel és télen igazán lenyűgöző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Nessy

2013. november 11.

Barackkal dúsított púder. Meg van benne a kellő frissesség hogy viselni tudjam, mégis ritkán van hozzá kedvem. Nappalra nem én vagyok, éjjelre meg a nagyobb dögöket kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

rekag

2013. március 13.

Én is újravettem, aztán a második üveget, már továbbajándékoztam, mert túl sok volt, pedig az elsőnél rajongtam érte. Iszonyú tartós az illata, gyönyörű az üvege. Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

zsu044

2012. október 7.

LEG-LEG-LEG! A parfümök királynője! Igazán nőies, finom, luxus illat, egész nap megmarad az illata, sőt, a hajamra 1x szoktam fújni hajmosás után, és 2 nap múlva is érződik rajta. Elég drága, de mivel ennyire tartós, nem kell locsolni, mint az olcsóbb kategóriás termékeket, így hosszú ideig elég. Abszolút favorit! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 7.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)