Guerlain

Ár:   12990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. március 23.

Kiszerelés:   50 ml és 80 ml

Ár: 150.- +posta , Eladó: Iszike
Állapot: 1ml/0,4ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
pinklady

2012. június 13.

Kifinomult, különleges,minőségi parfüm, egész nap érezhető a bőrön. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

miraclum

2012. május 22.

Az első benyomásom róla az volt, hogy ez a nem szeretem kategória lesz, mert először túl pacsuli kölni illat csapott meg, sőt nem hogy csak megcsapott, hosszú percekig zavart. Amikor elvonul ez a borzalom, utána egy isteni finom illat marad utána. Érdekes, magamon inkább virágosnak érzem és kissé édeskésnek, a púderes jegyből alig vélek felfedezni benne. Igazán elegáns, komoly de a legjobban az a szó illik rá, hogy úrinős illat. Ez megint egy olyan illat, ami csak alkalmakra való, de legalább illő hozzá öltözni vagy megfelelő öltözékhez párosítani mert egy átlagos farmeros napon a két dolog üti egymást.
Anyukámon nagyon szeretem és ő is szívesen használja, én csak néha-néha ha olyan alkalom van és persze hangulatom, egyébként jobban tetszenek a dögösebb illatok. Úgy gondolom olyan 25-30 éves kortól tudja egy nő ezt az illatot hitelesen viselni, amit nagyon fontosnak tartok.
A tartósságát is jónak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 22.

A tartósságát is jónak mondanám.

chyork

2012. május 17.

Nagyon szerettem, mégsem vettem újra. Annyira púderes illat, hogy ketten is úgy kérdeztek rá nálam, hogy "mi ez a púderes illat rajtad"? Inkább télre való, de most, hogy írok róla, erős késztetést érzek, hogy megint megvegyem. Vagy legalább megszagoljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 17.

Mo0nlight

2012. április 14.

Nem sok mainstream illatot kedvelek, de ez az egyik amit valószínűleg viselnék, ha nem lennének niche kedvenceim. Annak ellenére, hogy az én ízlésemnek túl virágos, valami megfogott benne. Anyukámon szeretem érezni, de magamon valahogy olyan idegen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

gerbaud

2012. február 22.

Valóban minőségi parfüm, kétségtelen. Az üveg és a tartalma is magában hordozza az eleganciát. Mindemellett ami az illatát illeti: különlegesebbre számítottam. Mélyebbnek képzeltem. Engem nem fogott meg sajnos. A L'Instant Magicet ellenben gyönyörűnek találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

mariann33

2012. február 22.

Szerintem tipikusan az az illat,amin azonnal érezni,hogy egy "igazi"parfüm,hogy egy nívósabb kategória.Nekem a méz érződik ki leg erőteljesebben.Rettentő tartós,szinte le- és kimoshatatlan.Úgy vélem,egy valódi,jó minőségű parfüm ilyen.(a feltüntetett ár 30ml-re vonatkozik)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

Róki

2011. november 20.

Elöljáróban tudni kell: parfüm mániás vagyok és kevés illatot használok el akár csak félig is (50ml esetén). De ezt el fogom. :) Ráadásul évek óta megvan és ugyan sötétedett rendesen (bár sötétben tárolom) az illata viszont változatlan! Ezt pedig kevés parfümről mondhatjuk el hosszú távon.. Innen látszik a minőség. Amit más Guerlain parfümről is elmondhatok. (pl. Champs-Elysées)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 20.

annapanni

2011. november 6.

Púderszerű, édes és tartalmas illat. Nekem nagyon bevált, a Dior J'adore-ja után változatosságképpen próbáltam. Tartós és nem hivalkodó, szerencsére miután a bőrre fújtam elment a kölniszerű jegy belőle. Órák után is érezni, mások sem hányják el magukat tőle, sőt dicsérték hogy "jószagú".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 6.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)