Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: beder810, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2016

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös gourmand

Egy teljesen új illat a Guerlain háztól, ami sokkal édesebb, mint az előző verziók. Az illat ezúttal egy kék üvegben érkezik, jellegzetes Marilyn Monroe ruhával a háttérben. Az illat megalkotója Thierry Wasser.

Fejjegyek: bergamot, vattacukor, áfonya

Szívjegyek: rózsa

Alapjegyek: vanília, pacsuli, ámbra, szantálfa

Ár: 3500 Ft plusz posta , Eladó: Tamcsi
Állapot: 50 ml /képen látható mennyiség , Helyszín: Veresegyház , fizetés: Átutalás után postázom vagy személyesen

zabszalma

2017. szeptember 4.

Imádom ! Az egyik nagy kedvencem. Édes, de ezt mégis finom fűszeres fanyarsággal teszi. Stílust, nőiességet, és szeszélyességet sugall. Vad és titokzatos egyben. Egész nap simogat és nővé emel. Mély ízek izgalmas váltakozása, akárcsak a női lélek hullámzása. Mindez csodás illatharmóniában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Timi8

2017. szeptember 2.

Érdekes illat. Az én orromnak nagyon is kellemes. Édes, fás-fűszeres. Az áfonya és a vattacukor az elején szépen kijön, a mélysége és a fássága visz az illatba egy kis komolyságot, eleganciát. Szerintem a vattacukor illetve az alapvető édessége ellenére sem gyermeteg, abszolùt tetszetős felnőtt illat. Ahogy beköszönt a hideg szìvesen tudnék magam mellett egy nagyobb mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Ildiko9

2017. augusztus 20.

Tegnap vásároltam egy új parfümöt és a mellé kaptam illatmintának. Amúgy valamiért nekem nem keltette eddig fel a figyelmem a boltok polcain. Na, akkor ma teszteljünk. Nem voltak elvárásaim az illattal kapcsolatban inkább csak kíváncsiság.
Nos, első fújásra édes, töményen, majd lecsitul púderes illattá, amit kimondottan szeretek. Szóval télen, vastag pulcsihoz vagy meleg sálhoz bőven el tudnám képzelni, ugyanakkor ha nem lesz az enyém akkor sem baj. Összességében nem rossz illat, de nem is hagyott mély nyomot. Ha épp lesz kedvem megveszem, ha nem akkor nem. Az ára talán túlzás, de mindenképp 4 csillagocskát kap a tartóssága miatt, ami viszont tényleg szuper :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

erzsebet0304

2017. július 7.

Nekem Ő jobban tetszik mint az anyukája.Intenzív,tartós.A vattacukor ellenére nem érzem kislányosnak,avagy komolytalannak.Rajtam nem túl édes,piros gyümölcsös illat ,enyhén citrusos zöngével.Engem nem emlékeztet sem a La vie est Bellére,sem a Pink sugárra.Véleményem szerint jól sikerült,minőségi,elegáns illat.Mindenképpen 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

Juditka84

2017. május 5.

Illatmintát próbáltam belőle. Nagyon tartós, intenzív illat, egész nap tart rajtam, fürdés után is érződött még kicsit. Kifujáskor kicsit erősnek tűnik az illat, de egyre kellemesebb lesz. Nagyon bejön nekem. Tartóssága 5ös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

doora87

2017. február 20.

Jajjj mindig ez van,a legujabb szerzemenyem a kedvencem,es ez most sincs maskent.
Nekem ő az első Guerlain illatom.(ahogyan a tobbi La Petite illat teszteléseire visszaemlekszem,hatarozottan nem tetszett egyik sem)
Annyira vágytam rá,annyira jó illata van,vartam már hogy megerkezzen hozzám,nagyon tetszik.
Édes,de nekem nem tomeny vattacukorfelho ahogyan sokan leírták,nem LVEB,és nem is kozonseges.
Mondjuk en az édes illatok szerelmese vagyok,az áfonyáról nem is beszélve.
Téli "csemege" az biztos. Édesen melengető,picit fuszeres,picit gyumolcsos tartós finomsag.
Alkalmakra, de akár mindennapokra (persze nem tornacipőhöz) tokeletes valasztas hidegebb időkben persze. :-)
5csillagot érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Mondjuk en az édes illatok szerelmese vagyok,az áfonyáról nem is beszélve.
5csillagot érdemel!

erika81

2017. február 11.

Illatmintám volt csak belőle. Alkalmakra jó lehet, bár nekem már édesebb illat, mint amiket rendszeresen használok, viszont amikor használtam mindig megjegyezték, hogy milyen finom a parfümöm illata!
Az eredeti változatát jobban szeretem, az karakteresebb! Tartós, mint az eddig általam próbált Guerlain illatok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

Regi84

2017. január 22.

Szerintem sem eg édes parfüm, hétköznapra nekem sok, túl erősnek, fűszeresnek hat. Vannak alkalmak, amikor kifejezetten érzem, hogy erre van szükségem, pl egy elegáns vacsi vagy randi, de mondjuk a pasiknak kicsit se jön be... Tetszik benne, hogy nem hétköznapi, nem jön mindenkin szembe. Bár megosztó, de inkább 5 csillag mint 4.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

emeseee6

2017. január 14.

Édes? TÚL édes? Érdekes,számomra bántóan szúrós ,irritálta az orrom,semmi édeset nem éreztem benne. Az anyaillatot imádom,de az összes többi nekem nem igazán jön be,így ez sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Elie

2016. december 10.

Teljesen elégedett vagyok ezzel az illattal! Tartós, finom illatfelhő leng körül tőle, de nem kihívó. Egyetlen dolog amiért nem adok 5 csillagot, hogy túlságosan hasonlít a My Insolence parfümhöz ( ez is Guerlain ), egy picit édeskésebb talán. Igazából mindegy lenne melyiket venném meg. Azért két külön sorozatban mégse kéne hogy ennyire hasonlítsanak....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 10.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.