Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: beder810, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2016

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös gourmand

Egy teljesen új illat a Guerlain háztól, ami sokkal édesebb, mint az előző verziók. Az illat ezúttal egy kék üvegben érkezik, jellegzetes Marilyn Monroe ruhával a háttérben. Az illat megalkotója Thierry Wasser.

Fejjegyek: bergamot, vattacukor, áfonya

Szívjegyek: rózsa

Alapjegyek: vanília, pacsuli, ámbra, szantálfa

diesel22

2016. november 30.

Néhány ml-s mintát kaptam belőle, tegnap este felfújtam, de nem ájultam el tőle, főleg annyi pénzért, amennyibe ez kerül.
Nem csak a vattacukor miatt, de szerintem inkább lehetne egy Pink Sugar flanker, mint egy Petite Robe Noir flanker.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

dandy

2016. november 12.

5 ml-s kis öntős miniatűrt vettem. Az anyaillat nyomokban sem található meg benne, ami végül is nem lenne baj, de nem volt más csak vattacukor, vattacukor és vattacukor, vagyis de, indításkor volt egy kis áfonya, így gondoltam, jó lesz ez, de kb 3 perc után úgy eltűnt, mintha ott sem lett volna...majd 2 óra múlva semmi. A vattacukor illattal sincs bajom, na de egy Guerlain La Petite Robe Noire-tól ennél azért többet vártam, mind illatban, mind tartósságban.. :( Számomra értelmezhetetlen volt. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 12.

nyarigabi

2016. szeptember 25.

Gyümölcsös, édes, pacsulis, tartós, szuper, de nekem sok. Bedobtam a papírcsíkot a tolltartómba, az összes tollam és a két pendrive-om mostmár ezt az illatot fogja árasztani évekig. Így lett a napszemcsin anno 212 VIP Rosé illatú....:D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

senskin

2016. szeptember 11.

Marionnaudban volt bemutató. Igazán jó volt, hogy kipróbálhattam. Nekem feltűnően tetszett! Tetszik, és sokaknak nem fog tetszeni, de ez nem érdekel engem :) Valóban más , mint az eddigi Robe noir illatok. Megvenni nem fogom, de még a ruhámon is finom az illata. Belecsókolt a nyakamba.
Annyira mély és vaníliás. Mint egy csokorba öntött habtorta, az elegáns fekete ruhát blue-ra váltva, mégsem bánatosan, hanem ízzel megspékelve jön és magáévá tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

egyedszilvi

2016. szeptember 4.

Szeretem az édes illatokat 😊 Ha van benne melegség es gyümölcsösség.Itt szimplán vattacukor,legalábbis rajtam😞.Kifujaskor pedig már -már férfias,Ebből alakul át az édes semmivé.Tartóssága persze tökéletes,ezert kap egy pontot.Még fürdés után is éreztem halványan,nem semmi!Kár,hogy nem tetszik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Aimet

2016. szeptember 2.

Csalódott vagyok :( nagyon vártam a megjelenését, ma meg is szaglásztam. Semmi egyediség nincs az illatban, illatösszetevők alapján mást, máshogy képzeltem el a fejemben. Nem nagyon lehet megkülönböztetni a mai divatos édes illatoktól (mondjuk nekem tetszenek az édes illatok, viszont csak a különlegesek, amikben van valami :)) valószínűleg teszek még vele egy-két próbát, sajnálom hogy ilyenre sikeredett

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Svetlana

2016. augusztus 31.

Előrebocsátom, h imádom a vattacukros illatokat! A Pink Sugart is! Nagyon megörültem, amikor olvastam, h ez is az! Hát nem az...Egy szúrós, fojtós illat, alig vártam, h lemossam magamról! Se gyümölcs, se vattacukor, se áfonya...csak egy fojtós bűz.
a12smuk kartársnőnek üzenem, hogy a bostoni fojtogató Párizsba költözött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

a12smuk kartársnőnek üzenem, hogy a bostoni fojtogató Párizsba költözött.

NovakneViki

2016. augusztus 30.

Én is a múlt heti illatpremieren jutottam hozzá, valóban édes illat, első szaglásra nekem rögtön a Creation Lamis Diable Bleu készítménye jutott eszembe, a bőrömön egész este lehetett érezni, de a képeslapon még ma is érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Jillian

2016. augusztus 30.

Nemrég volt szerencsém az illathoz a Mammut Marionnaudban a La Petite Robe Noir Intense magyarországi illatpremierjén.
A La Petite Robe Noir illatcsalád darabjai közül eddig a zöld volt a kedvencem, de az új illat is a legjobbak között szerepel.
Friss, édes, áfonyás, vattacukros, vaníliás költemény, a szokásos gyönyörű külsőben. A fiatal, édesebb illatokat kedvelő lányoknak valószínűleg nagy kedvence lesz. :)
A tartásággóról pedig annyit, hogy az anyagra fújt illatmintám 5 nap elteltével is még mindig csodásan illatozik. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

szeliger

2016. augusztus 29.

Nem titok, hogy ez a parfüm elsősorban az észak-amerikai piacra készült (http://www.monsieurguerlain.com/2016/06/la-robe-est-belle.html - Az eredeti verzió nem volt elég édes az amerikai lányoknak, nem véletlen a Marilyn ruha sem az üvegen, a névben megjelenő szellőről nem is beszélve.) Ha meg már ott is kapható, akkor meg miért ne árulnák itt Európában is? Igencsak fel lennénk háborodva, ha nekünk nem jutott volna belőle! Így viszont nyugodtan mondhatom, hogy kár volt ide is elhozni.
A LPRN jellegzetességeiből semmi, de semmi nincs ebben az illatban. Az én bőrömön nemhogy áfonya, hanem egyáltalán semmilyen gyümölcsösség nem érezhető. Egy édes, rózsás, pacsulis illat, picit megfűszerezve és megcukrozva. Nem gejl, nem tömény, úgy édes, hogy egyszerre friss is. Jó minőségűek az illatanyagok, tartósságára sem lehet panasz, megbízhatóan illatozik. Ugyanakkor olyan kis semmilyen illat, két nagy dollár jelet is rajzolhattak volna nyugodtan a ruha vállrésze fölé, olyan átlátszó a szándék.
Szeretem a LPRN vonalat, több flankerét is fújkáltam-fújkálom (ó jaj, most olvastam, hogy a Couture verziót nem gyártják tovább), de ez a kéküveges biztosan nem kerül be a parfümgardróbomba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.