Guerlain

Ár:   22 990 Ft, 32 100 Ft, és 45 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. május 10.

Ár:   22 990 Ft, 32 100 Ft, és 45 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: Thierry Wasser

Fejjegyek: levendula, bergamott

Szívjegyek: arab jázmin, bazsarózsa, neroli, virágos jegyek

Alapjegyek: szantálfa, írisz, vanília

Guerlain Mon Guerlain Florale EDP - Keresem!
Ár: - , Eladó: Shelly
Állapot: fújós, Helyszín: --, fizetés: foxpost
Guerlain Mon Guerlain Florale EDP-fújós
Ár: 1700ft+pkg/5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó

Amea

2019. május 16.

Ravasz kis illat. Elbújik, aztán néha váratlanul előlibben. Magamra fújtam tesztképpen, hozzám simult, elillant. Le is mondtam róla, erre másnap meg kuncogva illegette magát a kabátom ujján!
Újra az utamba került, újra felpróbáltam és egy tesztercsíkon is magammal vittem. Tetszett, de délutánra nyoma sem maradt. Egy héttel később a táskámban maradt tesztercsíkról csapott meg az illata.
Sokáig bújócskáztunk így, aztán végül beleszerettem. Most is hamar megszokja az orrom, de a nap folyamán olykor-olykor megcsap. Szeretem a játékosságát, ilyen ‘mosolygós’ parfüm ez, krémes szantálos-vaníliás alapon friss virágok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

LxndrHrvth

2019. március 1.

Meg kell, hogy mondjam, nem szeretem Angelina Jolie-t. Jennifer Aniston párti vagyok! :) Talán AJ arca tartott vissza attól, hogy eddig kipróbáljam a Mon Guerlaint vagy a Florale-t. De ez az illat nagyon jó, dögös, nőies, egyedi, szerintem nem túl édes, és valamiért nekem nem is zavaróan virágos. Úgy találja meg az összhangot, hogy nem tudnám egyenként kiemelni az összetevőit. Egyben úgy jó, ahogy van. Rajtam lineáris, nem változik sokat idővel, és szerencsére tartós is, ami elég kevés parfümről mondható el. Ruhán 3 napja érezhető.
Állandó bérlője szekrényemnek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

Állandó bérlője szekrényemnek :)

Adam0108

2019. február 20.

A barátnőm kapta tőlem,egyszerűen odavagyok ezért az illatért rajta ! Nőies ,szexi, vaditó,elegáns ..minden megvan szerintem benne .
A hatalmas plusz pedig nem tolakodo de mégis érezni kartávolságnyira és kb 8-10órán át . Az ára kicsit húzós de megéri !:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

senskin

2019. február 7.

Különleges parfüm.

Igazi nőiesség az üvegcsébe zárva. Amikor ebben a parfümben vagyok megfürödve, akkor a topánkám sem hiányzik, nem hiányzik a reggeli fürdőköpeny, csak a napfény játékát látom. A lemenő napot, a kelő napot, a nedves hajnalokat, amikor összeölelkezem a szerelmemmel. Aki szeret ebbe az illatba összefonódni velem.

Mert mindent elmond egy férfinak.

Mert mindent megad egy nőnek.
Csodás illat! :)

Annak ellenére írom ezt, hogy nem hordom, mert nem illünk össze, de az illat attól még szép! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Különleges parfüm.

Mert mindent elmond egy férfinak.

Mert mindent megad egy nőnek.
Csodás illat! :)

kvin

2019. január 28.

Ilyen az, amikor egy kimondottan virágos illatot kedvelni tud az is, aki alapvetően nem szereti a virágos illatokat.
Nálam alig van különbség az indítás és beérés között, konkrétan a citrusos-levendulát nem is érzem, rögtön erőteljes virágfröccs, de az nagyon finom, ízléses formában, egyáltalán nem túlzó, csak az fránya vanília nem kellene bele - persze meg kell felelni a mai trendeknek - nekem személy szerint jobban esne, ha tudna érvényesülni a levendula púderessége, de sajnos így valami fura púderesen édeske lesz, mint egy régóta dobozában porosodó bon-bon. Rajtam a vaníliával nem jó púderes, de egyébként kifejezetten érdekes, egy nagyon szép, kifinomult illlat (nem is értem a promo-arc Jolie-t).
Elég bőrközeli, nem hagy illatfelhőt - ruhán lehet, hogy jobban érződik - cserébe sokáig ott motoszkál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

mirtyll

2018. december 29.

Meseszép üvegbe csomagolt illatvarázs. Karácsonyi ajándéknál tökéletesebbet el sem tudtam volna képzelni. Tulajdonképpen én nem vagyok híve a most hódító émelyítő-bódító parfümöknek, amitől az ember órákig úgy érzi, mintha ráömlött volna fél kg méz némi vaníliacukor mennyiséggel. Ez az illat szerintem azokhoz szól, akik az elegancia és letisztultság hívei a mindennapokban is. Emellett nem minden nő ettől illatozik, így számomra ez külön pozitívumot nyújt. Bevallom őszintén én vaciláltam az anyaillat és a most kijött illatt között, de számomra ez nagyobb tartósságot eredményezett és több finomságot adott. Csodás, csodás, csodás ..... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Zdorci

2018. november 1.

Szívatnak anyám stop! Ez a parfüm a szívat engem. Mivel napközben szívem szerint minden második órában újrafújnám, annyira hamar megszokja az orrom/bőrközelivé válik. Majd este zuhanyzás után, mikor fekszem az ágyban érzem az illatát. Valószínűleg a hajamról, de napközben azt sem érzem. Nem értem. Szóval a lényeg, hogy lehetne tartósabb.
De hogy az illatról is beszéljek. Érdekesen indult a kapcsolatunk. Mikor tavaly megjelent és megszagoltam annyival jellemeztem, hogy Danone meggyes joghurt illata van. Aztán nyáron Olaszországban kipróbáltam az EDT változatát és az nagyon megtetszett. Ezért tettem vele még egy próbát és teljesen rabul ejtett. Nagyon tetszik benne a levendula, olyan jó, hogy friss lesz tőle és nem gyógynövény szagú. Mikor leszárad nagyon finom, puha és elegáns vanília illata lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

Mufurcka

2018. október 10.

Rajtam egy nehéz, szúrós valami az első pillanattól kezdve... Idősebbeken tudom elképzelni, pedig az összetevők alapján azt hittem bejön.
Azért próbáltam ki, mert az anyaillatról ez volt a véleményem, azt hittem ez kicsit más lesz. Hja, kicsit más, de ugyanúgy nem bírom.
Elnézést a parfüm kedvelőitől!
....ja, és Jolie-t sehogy sem tudom hozzá passzítani.
Van benne valami amitől iszonyú szúróssá válik, de hogy mi lehet, nem tudom beazonosítani. Az anyaillatban ugyanez!
Férjem, fiam, nagybáty is egyetért, azonnal mossam le.

Élvezze akin jól mutat, vagy azt hiszi hogy jól mutat, vagy saját maga jól érzi magát benne.
Not my cup of tea.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 10.

Elnézést a parfüm kedvelőitől!
....ja, és Jolie-t sehogy sem tudom hozzá passzítani.
Férjem, fiam, nagybáty is egyetért, azonnal mossam le.

Not my cup of tea.

laracroft

2018. szeptember 29.

Az anyaillat nekem elsőre tetszett, de aztán túl sok volt, fojtogató, túl édes, túl sok levendulával, túl-túl-túl... Ez viszont nagyszerű, bár még mindig nem az én stílusom, "trendi" , amolyan drogéria-illatú, de ettől függetlenül nagyon kellemes. Nem érzem ki belőle az illatjegyeket, de nem azért, mert egy katyvasz, hanem mert szépen össze vannak dolgozva. Ha nagyon erőlködöm akkor rá tudom mondani a levendulát és a vaníliát is de amolyan gourmand vaníliás-sütis illat, illetve némi frissességet, talán a virágos jegyek teszik. Mondjuk a tartóssága nem az igazi, rajtam olyan 4-5 óra körüli, és a hatósugár is közepes, de úgy sejtem ez csak adagolás kérdése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Evee88

2018. szeptember 19.

Az anyaillattal indult a szerelem, viszont ezt sokkal finomabbnak éreztem 2- 3 nap tesztelés után!
Hasonló a sima edp-hez, de mégis van benne egy kis plusz ami felemeli az egészet! Nekem Ő egy Igazi 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.