Guerlain

Ár:   22 990 Ft, 32 100 Ft, és 45 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. május 10.

Ár:   22 990 Ft, 32 100 Ft, és 45 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: Thierry Wasser

Fejjegyek: levendula, bergamott

Szívjegyek: arab jázmin, bazsarózsa, neroli, virágos jegyek

Alapjegyek: szantálfa, írisz, vanília

Guerlain Mon Guerlain Florale EDP - Keresem!
Ár: - , Eladó: Shelly
Állapot: fújós, Helyszín: --, fizetés: foxpost
Guerlain Mon Guerlain Florale EDP-fújós
Ár: 1700ft+pkg/5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó

Ildiko9

2018. március 9.

Nem is tudom..tegnap őt is megillatoltam. Fura mód az anyaillat nagyon megosztó lett, de nekem nagyon tetszik, a második 30m-est használom. Nekem az kerekebb, elegánsabb. Ez talán karakánabb, kicsit "fruskásabb", élesebb. Míg az eredetit egésznek érzem, ez valahogy nem nyerte el a tetszésemet. Igazából nem is tudom megmondani, hogy miért nem. Kétségtelenül tavasziasabb, az időzítés is tökéletes (..). Nekem az anyaillat azonnal átjött. Szóval hiába szeretnék csodás ódákat zengeni, nem tudok. Ez az anyaillat, feljavítva virágos jegyekkel, nekem mégsem lett elegáns. Akinek viszont az eredeti nem tetszett, talán bejön, bár amit igazán nem érzek benn, az a komplexibitás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 9.

szeliger

2018. március 7.

Nagyon szerettem volna, hogy jobb legyen az eredetinél, de sajnos nem. A fővonal ugyanaz, miért is lenne más, Thierry Wasser egy zseni, tudja ő, hogy mit rakott az eredetibe. Kicsit csavarintott rajta, az elejére több bergamot, a közepére meg zutty bele az íriszt és már készen is van az új néven forgalmazható illat, ami azért alapjában mégiscsak a Mon Guerlain vonal. Ugyanazt a képet nézzük, csak a szemünk előtt lévő prizmán fodítottunk egy kicsit. Ebben a játékban én nem leszek partner, szégyen és gyalázat, lejjebb már úgysincs hová menni, majd a következő illat jobb lesz. Még reménykedek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 7.

Svetlana

2018. március 6.

Sokkal jobb, mint az anyaillat. Édesebb, tartósabb, rafináltabb. Ám egyértelműen felfedezhető benne az anyaillata is. Ő biztosan kelleni fog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 6.

csakmoni

2018. február 24.

Visszafogottabb, szárazabb illat, mint az előző, jobban tetszik, sokkal jobb a bőrömön, de ez sem kerül a kívánságlistámra....bár ki tudja:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.