Guerlain

Ár:   45 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissveraa, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 26.

Ár:   45 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Fej: jázmin, keserűnarancs

Szív: fahéj, rózsa, barack

Alap: agarfa, szantálfa, borostyán, pézsma, bőr

Fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: kundus
Állapot: Használt, kép szerinti hiánnyal , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom, postán maradóra.
Ár: 2900ft+pkg/ 5ml/ látható mennyiség , Eladó: 0808
Állapot: Fújós, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás , postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Piri11

2016. október 5.

Én is beállok a negatív sorba :) Mint ahogy Életszinei is írta, én is valami hasonló illatot vártam. E helyett kaptam egy ütősen, már-már orrfacsaróan induló illatot, amely valami poros-száraz szantálos illattá vált rajtam, amiben semmi kiemelkedőt nem érzek. Csak hálát tudok adni én is, hogy nincs egy újabb Guerlain illat ami után vágyódnom kellene :) Csak azért adok 2*-ot, mert az ámbrás változata még ennél is pocsékabb lett rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 5.

galagonyanya

2016. október 4.

Sem ő, sem az Ambre Eternel nem lett szerelem nálam, amely azért titkon megkönnyebbüléssel tölt el - jó hír: újabb vásárlástól menekültem meg. Igazából annyira nem tett rám mély benyomást, hogy már tovább is ajándékoztam a mintácskát, amit kaptam belőle. Rajtam valami szantálos rózsa, abból a "mellékesen arra megyek én is" fajtából. Elfelejtettem már. Látjátok, azért tényleg nincs olyan parfüm, amely mindenkin működik, itt most én vagyok a fekete bárány, vállalom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 4.

szilviakiralyno

2016. október 4.

Magamból kifordulva, momentán nem is tudok megnyikkanni, nemhogy írni róla. Csak annyi: KELL. Meg annyit: csodásabb, mint vártam.
Valószínű túlórákat fogok vállalni a melóhelyen miatta. Santal Royal: ENYÉM LESZEL.
Később, ha majd enyém, jön a frissítés...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 4.

Később, ha majd enyém, jön a frissítés...

allebag2

2016. szeptember 16.

Nagyon érdekes, mert két véglet között mozog az ízlésem: tavasszal és nyáron a nagyon friss, kesernyés, citrusos, teás jegyekkel bíró parfümöket tudom csak magamon elviselni, viszont az év többi részében a kicsit "nehezebb", fás, füstölős illatok jönnek be. A szantál az egyik gyengém. Guerlain Santal Royalja pedig maga a parfüm-álom, a minőség, egy csepp flegma eleganciával, és arisztokratikus gőggel fűszerezett puha, meleg varázslat. Nagyon sokáig megmarad a bőrön (zuhanyzás után is éreztem). Kezdetben nagyon fás, intenzív, de mégis tompa, a lecsengése pedig egy egészen meleg, bársonyos, otthonos illat, amire jó elaludni. Az ára horrorisztikus, a minősége ennek megfelelő. Nagyon szeretnék belőle legalább egy kis fújóst egyszer...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Fviki

2016. augusztus 7.

Ó te magasságos... Vagy talán óóóó én balga??? Minek olvasgatom én a krémmániát? Vagy legalábbis miért nem ugrom át néhány kedves KM-es sorstársam véleményét, akikről tudom, hogy mindig bűnbe visznek???? Sziklaszilárd elhatározásom, hogy nem veszek több parfit. De ez az illat. Uram-isten. Név alapján nekem jobban kellene tetszenie az ámbrás tesónak, de valami fura véletlen folytán őőőő kell nekem. Már a kifújás pillanatában meggyőzött, de mikor már megpihen az illat - kb 20 perc - elképesztő hatása van rám. Igen, a 35 fokban, délután 3-kor, amikor józan gondolkodással ilyen illattal még csak nem is próbálkozunk. Nos úgy volt ő orientális, hogy mindeközben úgy éreztem magam, mint aki most lépett ki egy török-fürdőből, frissen, üdén, bőrön hordozva egy jófajta keleties tusfürdő + olaj illatát. Atyaég, ez most tisztára merénylet ellenem meg a pénztárcám ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

eletszinei

2016. július 24.

...amúgy lehet hogy nekem van ízlésficamom, de a küllem és a vélemények alapján egy mesés, telt, fűszeres, édeskés csúcskategóriájú illatra számítottam, ehhez képest kaptam egy átlagos, kissé szúrós és egyáltalán nem tartós, számomra még orientálisnak sem teljesen nevezhető illatot.
Engem sajnos az ámbrás párja sem fogott meg, nekem átlagos ámbrás illat, picivel tartósabb, mint a szantálos.
Sajnálom, mert külcsín alapján pont az én stílusom, és még "keleties" is, meg minden, de nem kiemelkedő (nekem).
Vagy épp rossz passzban voltam :) talán adok még egy esélyt valamikor nekik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 24.

Vagy épp rossz passzban voltam :) talán adok még egy esélyt valamikor nekik.

Marcsi66

2016. július 22.

Tegnapi,egyszeri tesztelés után,,,minden szépet és jót,amit egy parfüm csak adhat benne megvan,az égbe emel és ott tart,nagyon sokáig élvezhetjük,csodálatos illata a messzi keletre repít.Olyan a parfüm,mint egy sötét puha bársony,vagy úgy érzi az ember mintha a végtelen szeretetével balzsamoznák a lelkét ,Én is azt mondom aki nem szereti oud-ot,akkor is érdemes vele megismerkedni,...orientális szíveknek,meg feltétlenül

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 22.

3tara2

Korcsoport: >54
2016. július 17.

Ó....nem egy napig tartó bársonyos álomvilág...Az Ezeregyéjszaka elevenedik meg. Tűz,de nem harapózó vulkán,hanem állandóan izzó parázs!
Szeretem. Örökké fog tartani. Talán a legjobb sorozata a háznak.
Ez egy szantálos,oudos,mézes,pézsmás költemény! Szegfű nincs benne - de rajtam érződik.
Tudjátok,milyen leírhatatlanul finom kisugárzása van egy oudos/szegfűs/szantálillatnak...?
Ami pasztellban ölel át,másnap délelőttig?
Hogy óhatatlanul vonzom ölelésre,puszikra,szaglásokra a teljes családom a vendégsereglettel együtt?
Mert az a parfüm a másikban vált ki Feléd óvóvédő ösztönöket!
Zseniális mestermű!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 17.

Szeretem. Örökké fog tartani. Talán a legjobb sorozata a háznak.
Ami pasztellban ölel át,másnap délelőttig?
Mert az a parfüm a másikban vált ki Feléd óvóvédő ösztönöket!
Zseniális mestermű!

mudpach

Korcsoport: < 18
2016. július 16.

Ha van illat, ami megéri az árát, akkor az a Guerlain Les Absolu d'Orient! Atyaég, könny szökik a szemembe, ahányszor magamra fújom őket. Varázslatosan puha szantál illat a Santal Royal, isteni oudos, bőrös körítéssel. Puha, puha és puha, ez jut róla eszembe. Nem szeretem viselni alapesetben az oudos parfümöket, de a Santal Royal kivétel. Viszont a sorozatból abszolút kedvenc az Ambre Eternel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 16.

2016. július 15.

Ha lehetne több csillagot adni, többet adnék.
Egyelőre nem tudok írni róla bővebben, mert csak egyszer próbáltam, azt is a hétfői 38 fokban, és annyira sokrétű, hogy egész egyszerűen ahhoz, hogy írjak magáról az illatról még nem egyszer magamra kell majd fújjam. Hihetetlenül gazdag, mesebeli illat, elvarázsolt már az első percben. A hatósugara és az intenzitása kivételes.
(Jogos lenne a kérdés, hogy miért írok véleményt, amikor nem írok magáról az illatról: azért, mert megérdemli, hogy ne álljon itt értékelés nélkül, és arra buzdítok minden kedves illatőrült krémmániást, hogy menjenek, és illatolják.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

Ha lehetne több csillagot adni, többet adnék.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.