Guess

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: d.nikcsi, Módosítva: 2015. április 13.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Vakmerő. Magabiztos. Provokatív.

A Dare egy gyümölcsös, virágos illat.

Illatösszetevők: kumquat, körte virág, citrom virág, kaktusz virág, jázmin, vadrózsa, fás jegyek, kókusz, pézsma

Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra vagy sima elsőbbségi
Guess Dare 100 ml
Ár: 5500 Ft , Eladó: beachvibes
Állapot: 100 ml mínusz 3-4 fújás, Helyszín: Budapest, II., fizetés: Budapesten és Szentendrén személyes átvétel, illetve akárhogy tudom küldeni

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

lichtnori

2015. április 25.

Jelenleg ez a kedvenc parfümöm. Amikor megjelent a parfümériákban, valamiért kipróbáltam és azonnal beleszerettem. Aztán észre vettem, hogy a Coty gyártja, ami az összes - ezért bocsánat - ultra gagyi, pillanatok alatt elillanó "parfümöket" csinálja, olyan sztároknak, akik csak a nevüket adják hozzá, és kb. ennyi. Ha valamit a Coty gyárt, már elvből nem veszem meg, mert tudom, hogy egy nagy semmit kapok a pénzemért. Ráadásul egy csomó illata egyforma, vagy legalábbis nagyon hasonló. Hát ennél az illatnál meglepetés ért. Egyrészt nem egy tucat illat, nem igazán hasonlít máshoz, másrészt tartós, de tényleg és nagyon! :-) Reggel befújom magam, este még érződik rajtam. DM-ben vettem, amikor 50%-al volt leértékelve, így megérte. Nagyon megszerettem, és nem tervezem, hogy áttérjek másikra. Úgy látom a kommentek alapján, hogy a "végletek" illata: valaki vagy nagyon utálja, vagy nagyon megszereti. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

senskin

2015. április 21.

Elképesztően retro. Mintha az 1980 -as bájos, romantikus tinifilmeket bámulnám és illatfelhő kerekedne az éppen aktuális buli közepéből.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

d.nikcsi

2015. április 3.

Imádom! :) Bár egyáltalán nem használtam még ilyen illatot, mert mindig a friss, citrusos illatokat részesítettem előnyben, de a kolléganőmön megéreztem, és meg kellett vennem! Nagyon jól passzolunk, szeretem magamon, istenifinom. Rajtam tartós is, este is érzem még magamon, pedig reggelenként nem fújok magamra sokat. Ötös! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

absynthya

2015. április 2.

Véleményem szerint ez egy nagyon nyár esti,bulizós,valóban vagány,vérpezsditő parfüm. Nappalra semmiképp nem ajánlom,mert valóban van benne valami agresszivitás,ami viszont éjszaka remekül érvényesül még egy füstös helységben is. ( Tapasztalat.) Egyébként szerintem nagyon kellemes illat,nekem tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 2.

Lierre

2015. április 1.

Úristen! Most fújtam magamra a DM-ben... Olyan az illata, mint nyolcadikos lányöltöző tesióra után... Szúrós, erőszakos, harsány, közönséges. 14 évesen biztos vagánynak éreztem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 1.

Blakely

2015. március 22.

Sok a negatív komment, de én imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Sok a negatív komment, de én imádom :)

borbasemese

2015. március 14.

Én nagyon imádom ez a parfümöt is! Nagyon örültem,amikor sikerült beszereznem. Szerintem ilyen vagány,pimasz illat. És rajtam elég tartós is és még az üvege is nagyon tetszik! Szóval nálam jár az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

csikosmatyas

2015. február 1.

A gyerek szagos filctollára hasonlít az illat, ha gimis lennék nekem is biztos bejönne. Egyenlőre nem túl nagy meggyőződéssel használja, van ennél jobb parfümje is
Javítanék. Múltkor közölte hogy eladta egy osztálytársának, és többet ilyen "macskariogatót" nem kér. Az árábó vett egy Ferragamo incanto amity-t. Ügyes kislány :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 1.

süsümanó123

2015. január 13.

Szerintem egy nagyon jó illat, biztos meg fogom unni, de fél üveg után mindegyikkel így vagyok. Viszont ez az egyetlen illat, amit dicsérnek -még órákkal később is- ha használom, úgyhogy 5 csillagot kap.
Ahogy nyarigabi is írta, a parfüm tényleg az a kategória ami még inkább személyre szabott, mint a többi, úgyhogy nem értem miért nyilatkoznak ennyire lenézően emberek az illatról és ezzel együtt a használóikról is. De biztos a generációs szakadék teszi ;) Nekem továbbra is nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

nyarigabi

2014. december 21.

Virágos-fás, gyengécske illat, a reklámja amolyan hűdeszexi illatnak állítja be, nekem nem tűnik annak. Ugyanakkor pont az a fajta illat, ami valaki bőrén tökéletesen működhet- de az a valaki nem én vagyok. Az üvege az árkategóriájában egészen szép, ötletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.