Guess

Ár:   8799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janush, az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2014. június 25.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Normankaa

2017. november 15.

Nagyon fiatalos, kellemes illat, de ennyi. Rajtam 3-4 órát kibír. Akciósan sikerült hozzájutnom, teljes áron azért elgondolkodnék, hogy megvegyem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

MadKat

2017. szeptember 28.

Féláron vettem, csak úgy kényeztetésképpen. :) Finom kis illat, elvagyunk együtt. Azt sem bánom, hogy a nap végére elillan. Olyan kis könnyed, semmi bonyolult, laza a kapcsolatunk. Ha egy napon nem lesz többé, azt is túl fogom élni.. de ha velem marad, úgy is jó lesz. Majd az idő eldönti. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Wendy

2017. július 20.

Az előző véleményem sajnos valami okból kifolyólag eltűnt,de nincs kedvem újraírni a litániát. A lényeg annyi,hogy nem tartós,de egy nagyon kellemes illat. Munkába,esetleg csajos délutánokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Petrence

2017. június 16.

Nagyon szeretem az illatát, de sajnos nem túl tartós, viszont ha újrafújkálom 3-4 óránként, akkor rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Nyuszoka

2017. március 28.

Nagyon könnyed, egyáltalán nem fojtogató, friss, virágos illata miatt tavasszal, illetve nyáron szerettem használni. Az üvege nagyon tetszik, meg is tartottam miután elfogyott belőle a csodaillat. A kissé magas ára mellett a tartóssága nagyon gyenge (kb. 2-3 óra után nyom nélkül elillant rólam sajnos), így valószínűleg nem fogom újravenni, de azért szép emlékeim vannak róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

TIsmile

2017. március 28.

Illata nagyon kellemes tavasszal szoktam elővenni, csak sajnos nem a legtartósabb parfümöm de ettől függetlenül szeretem és újra vevős:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

bettina28

(!)
2016. december 28.

Nekem nagyon tetszik az illata. Próbáltam a Belle tesóját is, de ezt jobban magaménak éreztem. Viszonylag tartós is volt, egyszóval bejött. DE, én egy kisebb verzióhoz jutottam hozzá sokkal kedvezőbb áron, így teljesen megérte de teljes áron szerintem nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

molla

2016. december 13.

Az illata nagyon jó, használtam is belőle két üveggel, de sajnos nem elég tartós. Igy nem valószínű, hogy újra választani fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Esztibarby

2016. november 14.

Imádom az illatát, de leginkább nyáron szeretem használni a friss, gyümölcsös jegyei miatt. Nagyon kellemes, kicsit a kedvenc parfümömre emlékeztet, a Chanel Chance eau Tendre-re. Nyilván, aki utóbbit nem veheti meg, jól jár ezzel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

barbixd

2016. október 20.

Annyira jó illata van, nem erős és fojtogató hanem nagyon kellemes :) Bár lehetne tartósabb is, de akciósan vettem így megérte :)

update: annyira mégsem illünk össze

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

update: annyira mégsem illünk össze

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.