Guess

Ár:   8799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janush, az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2014. június 25.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lina54

2015. augusztus 15.

Imádom magamra fújni, annyira szereti az orrom ezt a virágos,friss illatot. Ha épp nőiesebben öltözködök, vagy valami csinosat veszek fel ,akkor egyértelmű ,hogy ezzel fújom be magam. Tartóssága lehetne jobb is, 1-2 óra után én már nem érzem, de annyi baj legyen. Megszerettem, fogok még belőle szerezni !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

JOOP30

2015. július 24.

Illatra finom,édeskés!Nőcis!De nem elég tartós!Árban arányos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 24.

Illatra finom,édeskés!Nőcis!De nem elég tartós!Árban arányos!

Emmeline

2015. július 12.

Jelenleg a "hétköznapi illatom", mert semmi komolyat nem kell tőle így nyáron várni, nem fojt meg. Bár nagyon szeretem, vele is jól működünk együtt, de a kapcsolatunk azért nem teljesen zökkenőmentes, sajnos egyáltalán nem tartós, rólam nagyon hamar elillan. A csomagolása pedig borzalmas mind küllemre (az a tüllvirág miért?!), mind praktikusságra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Colette221

2015. május 1.

Finom illata van, de nagyon egyszerű. Nem venném meg, mert tudom, hogy hamar megunnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

encicsipke

2015. április 29.

Jelenleg ezt a parfümöt használom és nagyon megszerettem! Az üvege és a csomagolása gyönyörű, az illata is tartós. Virágos-gyümölcsös, nőies illat egyáltalán nem fojtóan édes, nagyon kellemes viselni. Mivel kifogyóban van ezért most ki akarok próbálni egy új illatot, de vissza fogok térni hozzá idővel! <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Nikó

2015. április 4.

6390 forintért vettem az iparfümérián a 100ml-t. Egyelőre nagyon tetszik, bár van egy sanda gyanúm, hogy ez a gyümölcsös édesség hamar az agyamra fog menni. Tartósnak tartós, egész nap bírja én úgy vettem észre. Nem egy bonyolult illat, nem egy Chanel vagy egy Bvlgari. Aranyos, kedves, gyümölcsös, virágos illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Barbuska90

2015. március 26.

Anyukámnak vettem ezt a parfümöt ajándékba, elég sokat használja. Nagyon finom, virágos illata van, nagyon nőies. 18-tól 60 évesig bárkinek jó lehet. Igazi tavaszi csokor. :-) Anyun nagyon tartós és jól érződik, illik a vidám, fiatalos személyiségéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

nitta

2015. március 26.

Féláron sikerült beszereznem, így nagyon megérte. Kellemes, üde illat tavaszra-nyárra, rajtam tartós is, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

mgina007

2015. március 16.

A DM-ben most féláron kapható és majdnem el is csábultam. Szerencsére nem adtam meg magam első szaglásra, hanem fújtam egy kicsit a csuklómra és sétálgattam, vártam, hogy kibontakozzon. Az első kellemes élmény után átment az egész egy karakter nélküli, semmilyen, átlagos, "drogériás" parfümillatba. Így sajnos nem igazán tetszik (pedig kifejezetten az édes, virágos, gyümölcsös kategória a világom), én szeretem, ha van valami különleges egy parfümben. Féláron nem rossz, de teljes áron sokkal-sokkal jobb illatokat lehet beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 16.

erika88

2015. február 17.

Már sokadjára veszem újra, friss, üde, imádom. És mások érezni vélik rajtam a nap vége felé is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.