Guess

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2014. augusztus 4.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

A Guess Seductive illatok könnyedebb változata, mely tökéletesen illeszkedik a családba, egy nő illatgyűjteményének nélkülözhetetlen darabja. A Guess Seductive Sunkissed az eredeti illat játékos és fiatalos újraértelmezése.

Ár: 6000 , Eladó: Puszedly
Állapot: Használt, Helyszín: Tóalmás, fizetés: Előre utalás utánvét
Timi8

2015. július 6.

Aki szereti, Àzsiàban még fellelhető 1-2db ill. Illatgardròbon is làttam(ott sajnos nem valami baràti àron). Mi jòban vagyunk, szìvesen viselem, de csak őt! A màrka többi illata sajnos nem nyerte el a tetszésemet, ennél pedig nehéz megfogalmazni, hogy ez mégis miért... Jò kis édes, nőcis illat amùgy, és nem a bonyolultabb, elemezgetésre szorulò, megfejtésre vàrò fajtàbòl. Sztem nem sokaknak àll jòl és nem is tetszik mindenkinek. Mindenképp òvatosan az adagolàssal! Kicsit nekem olyan mintha a "sima"Seductive-hoz adtak volna Escada valamelyik nyàri, csajos kiadàsàbòl, de talàn még a Nina Premier Jour-jàbòl is érzek benne valamit, illetve (és remélem, nemcsak az érzékeim jàtszanak velem), de a rùzs nemcsak a kifùjòn és a fityegő dìszen van jelen, hanem az illatban is! Különös, érdekes és hatàrozottan jò. Rajtam a 3 fùjàs nagyon tartòs, pedig edt töménységű. Nem ez a legkedvesebb illatom, de sztem ùjraveszem ha elfogy! Aki a gyümisen édes vonalat szerette/szereti, de màr ùgy érzi, h.kinőtt ebből, viszont a cukorédes La Vie Est Belle-vonal nem az ő vilàga, sztem érdemes ezt felkutatnia!
Nem fogom ùjravenni (van pàr illat amit "bakancslistàs") ìgy elegendő a megkezdett üvegem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

Fule

2015. március 16.

Nagyon erős és különleges illata van. Sokáig nem is hordtam emiatt, hiába tetszett mikor megvettem, de most újra és nagyon szeretem. Nagyon de nagyon sokáig megmarad az illata és a nap során sokszor megérzem saját magamon. Mások is mondják hogy nagyon finom illatom van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

dorci993

2014. március 25.

Anyukám használja ezt a parfümöt, én még saját bőrön sosem próbáltam; de sajnos anyun bántóan disszonáns, nagyon nem illik hozzá (szerintem), ő mégis örömmel használja. Én falra tudnék mászni,mikor ebben az illatban úszik reggel a lakás (nem anyu nem ismeri a mértéket, csak nagy a hatósugara), de mivel anyu szereti: 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

Beren

2014. március 24.

Bár én a virágos-gyümölcsös édes parfümöket jobban kedvelem, de ez tetszik, mert különleges, pikáns illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Виктория

2014. március 20.

Kedves emlékek fűznek ehhez a parfümhöz, pedig nem töltöttünk el együtt olyan hosszú időt. Több, mint egy évig vágyakoztam rá, amikor végre meglett, mégsem mertem használni, a tökéletes alkalomra várva pihent a szekrényben. Kétszer ha viseltem.
A hétvégén a barátommal meglátogattuk az egyik lánybarátját Csehországban. Előre figyelmeztetett, készüljek fel, Tasha (a lány) el fog bűvölni, mint eddig szinte mindenkit. Találkozáskor azonnal ölelés, ismeretlenül is, és igaza volt a barátomnak, hihetetlen kisugárzása van. Rögtön meglett a közös hang, és a közös érdeklődés is - parfümök. Mit ad a véletlen, pont ezt a parfümöt viseltem akkor. Neki is nagyon tetszett.
Ekkor tudatosult bennem, ha valakinek, neki nagyon illeni fog. Hirtelen ötletből fakadóan, de annál nagyobb örömmel nyújtottam át Tashának a szinte még teli 30ml-s kincset. Még boldogabb voltam, mikor láttam, hogy napközben többször is mosolyogva veszi elő a kis üveget. Örült neki, és én is örültem.
Végül magáról az illatról: Az egyik legtökéletesebb, amit valaha használtam. Egyszerre édes, fűszeres, van benne egy finom kis csavar, és hihetetlenül tartós. Imádom, és tudom, hogy már nem kapható, mégsem bánom egy percig sem, hogy elajándékoztam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Adrien92

2014. március 13.

1 hete vagyok boldog tulajdonosa és én imádom. Gyümölcsös-édes illat. Tartóssága: 6 óra. :) Extra pozitívum, hogy a Rossmannban 2250 Ft-ért vásároltam a 30 ml-es kiszerelést! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

kincsooo

2014. január 30.

Abszolút kedvenc, az ára is viszonylag elfogadható. Nagyon tartós, és isteni illata van. Aki szereti az édes parfümöket ne hagyja ki:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Ditta96

2014. január 5.

Az egyik legjobb barátnőm ajánlotta, hogy próbáljam ki ,mert nagyon finom illatú. Nem hagyott nygodni, így betértem egy Müllerbe.
A tartóssága rajtam elég gyenge, max 3 óra:/
Elnézést a rajongóktól, de nem tetszik az illata. Papíron egész jó, édes illat, de a bőrömön borzalmas. Édes háttérrel valami poshadt virág. Nem működik jól a bőrömmel, kár érte.
De az üvege cuki, és önmagában az illat nem rossz, az ára se vészes ezért 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

A tartóssága rajtam elég gyenge, max 3 óra:/

Nicu

2014. január 1.

Barátomtól kaptam karácsonyra. Nagyon jó az illata, és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 1.

Barátomtól kaptam karácsonyra. Nagyon jó az illata, és tartós is.

natasha

2013. december 14.

Barátnőm nagy kedvence,régóta áhítozik hogy vesz magának,csak sajnos elég drága,fogalmam sincs miért szereti,számomra ez az illat nem üzen semmit,nem akar kitűnni a tömegből,és rajtam csak ideig óráig érezni. Semmilyen.Én nem adnék pénzt érte,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol