Guess

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2014. augusztus 4.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

A Guess Seductive illatok könnyedebb változata, mely tökéletesen illeszkedik a családba, egy nő illatgyűjteményének nélkülözhetetlen darabja. A Guess Seductive Sunkissed az eredeti illat játékos és fiatalos újraértelmezése.

Ár: 6000 , Eladó: Puszedly
Állapot: Használt, Helyszín: Tóalmás, fizetés: Előre utalás utánvét
Kittina

2013. október 30.

Az egyik legjobb parfümöm ami valaha volt,egyszerűen tökéletes nőies,szexi mégis lágy illat.Nagyon sokáig érződik rajtam,nagyon kellemes. Biztosan újra megvásárolom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

kata12

2013. október 28.

Ez a parfüm tökéletes. Az illata fantasztikus, és tartós. Az üvege pedig csajos. Ahányszor a müllerbe járok, fújok a testerből. Kicsit drágának tartom,de remélhetőleg hamarosan az enyém lesz:)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 28.

skin

2013. október 18.

Ma vettem belőle egyet , a Müllerben most akciós , 5000 ezer alatti áron a 30 ml-es. Az üzletben jobban tetszett , ott tartós volt , de az általam vásárolt példány már nem annyira tartós. Kezdem azt gyanítani , hogy a kitett teszter több illat anyagot tartalmaz , mint amit megvetetnek velünk. Ez egy abszolút nyári illat , bár cseppet sem nevezhető könnyednek. Mégis valami vonzott benne , mert megvettem hetvenhetediknek. Szerintem szeretni fogom, ami eszembe jut róla : egy kellemes nyári este , tele szerelemmel egy magas barnával, tehát a feeling az tökéletes!

2013.10.17 Megkövetem magam ami a tartósságát illeti. Most , hogy beköszöntött az ősz mintha ez az illat átválzott volna valami meleg pézsmás csodára. Bár kifejezetten nyári illat a maga gyümölcsösségével , szerintem ősszel is viselhető. Ami nagyon furcsa , hogy az esős napokon jobban illatozik , mint egyébként . Árkategóriájában szerintem tartós kis illat , és hétköznapokra ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 18.

czakovaleria

2013. augusztus 21.

Ez az egyik kedvencem, tényleg nélkülözhetetlen egy parfümgyűjteményből. Nagyon tartós, egész nap érezni az illatát. Az ára egyáltalán nem magas, mert nagyon jó minőség. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

cintia995

2013. július 2.

Barátomtól kaptam ajándékba, még karácsonyra. Azt kell mondjam IMÁDOM :)
Kellemes édeskés, de egyáltalán nem tolakodó illat. Márkás parfümhöz képest szerintem az ára nagyon megfelelő. Az illata tartós, és igazán illik hozzám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Barátomtól kaptam ajándékba, még karácsonyra. Azt kell mondjam IMÁDOM :)

sissy93

2013. július 2.

2012.július 9.
Annyira finom!
Ma szagoltam a Müllerben, és beleszerettem. Annyira finom, édes. Elfogadnám, de ennyiért nem hiszem, hogy valaha is lesz egy ilyenem.

Ééééés megkaptam! :)
Meglepi a barátomtól. <3
Csak egy probléma van: Hogy kell kinyitni? xD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

2012.július 9.
Annyira finom!

Ééééés megkaptam! :)
Meglepi a barátomtól. <3
Csak egy probléma van: Hogy kell kinyitni? xD

Kiscsillag5

2013. június 27.

A dizájn nagyon jó. Az illat viszont nekem nem tetszik. Sablonos, tucat, édes, tömény, cukcsyyy... -_-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

creme_e

2013. június 24.

Én már a boltban beleszerettem:)) Most is imádom! Nekem érdekes, de TARTÓS! Az ilyen árkategóriában (5-10eft) közötti parfümök között eddigi tapasztalataim alapján, határozottan sok ideig érezhető:) 5!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

zsozsa0706

2013. június 5.

Nekem jelenleg a kedvencem! Az illata egyébként nagyon hasonlít a Fairy Juice by Naf Naf parfümére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

missrenny

2012. december 20.

Rajtam igazán tartós az illat,az üzletben fújtam a csuklómra,este fürdés után is éreztem,nagyon kellemes illat,szép csomagolás,az ára kicsit húzós,de hát a márkát meg kell fizetni!Mivel nem ez a kedvenc illatom ezért ez csak 4 *!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol