Guess

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2014. augusztus 4.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

A Guess Seductive illatok könnyedebb változata, mely tökéletesen illeszkedik a családba, egy nő illatgyűjteményének nélkülözhetetlen darabja. A Guess Seductive Sunkissed az eredeti illat játékos és fiatalos újraértelmezése.

Ár: 6000 , Eladó: Puszedly
Állapot: Használt, Helyszín: Tóalmás, fizetés: Előre utalás utánvét
eddina

2012. október 24.

Beleszerettem, megvettem, aztán...olyan semmilyen, nem lett favorit. Az illatát még mindig szeretem, de nagyon rövid ideig tart...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 24.

svivko

2012. október 4.

Ha a könnyedebb illaton azt értik a Guessék, hogy kevesebb benne a parfüm-mint összetevő-, akkor teljes mértékben egyetértek. Első szippantásra nagyon kellemes, de nálam 5 órát nem bír ki, elillan, mintha itt se lett volna. :( A csomagolása amúgy nagyon csinos, mint általában, de ez sajnos nem elég...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

Zsenike

2012. október 4.

A nyáron kaptam egy kis zacskós illatmintát belőle (ami mekkora ötlet egyébként, nagyon tetszett!), és nekem ez a tipikus plázacica-illat. Nagyon édes, "gyümis", nagyon orrbavág, méterekről ki lehet szúrni, de egy kissé egysíkú, nem nagyon hoz semmi izgalmasat. Nem egy visszafogott illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 4.

atineb2012

2012. október 4.

Nem vettem még meg. De "szerelmes" lettem az illatába. Csodás édes, de mégsem az a tipikus "kislányosan" édes illat, mondhatni megvan a nőiessége. Viszont az itteni vélemények miatt félek a tartósságától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

boghyca

2012. május 31.

Én ma vettem egy ilyen parfümöt a kétbetűs üzletben, kuponnal együtt 6400 Ft-ért. Először az I'm Yours jött be, és azért is mentem, de valahogy meggondoltam magam. Rajtam eléggé tartósnak bizonyul, persze függ a bőrünktől is (nekem kissé zsíros), mert reggel befújtam magam, és még most is elég intenzív az illata. Leginkább a vaníliát érzem most ki belőle. Nekem nagyon bejött ez a kis parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

nicole07

2012. május 8.

Megvettem, az üzletben jobban tetszett az illata, mostmár 2 hetes napi használattal annyira gyümölcsös, nekem sok, egyik nap este nem tudtam mi ez az édes illat, azt hittem a csoki amit éppen ettem,de nem!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

svivko

2012. május 2.

Az illata nekem túl fűszeres, úgyhogy maradok a jól bevált Seductive-nál. Amúgy nálam 4 órát masszívan kibírt. A kiszerelés miatt 3. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

pityepotya

2012. május 2.

nagyon finom, édeskés, de nem túl édes illat, a doboza és az üvege nagyon szép, szerintem az a rúzs nagyon aranyos rajta :)
nem túl drága /ha jól emlékszem, 7000 Ft-ért vettem belőle a nagyot/, egy bajom van vele, hogy sajnos nem elég tartós, csak pár óráig bírja :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol