Best of Beauty 2019

Guhl

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2014. november 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Schmetterling

2018. január 24.

Makacs korpám van, amin meglepő módon segített, javarészt eltűnt a többszöri használat után. Semmi furcsa vagy különleges illata nincsen. Tényleg nagyon jól habzik. A hajam sem lett tőle sprődebb vagy szárazabb mint volt. Nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

kulturmosoly

2016. június 12.

A használata alatt 99%-ra megszüntette a korpámat, de amint abba hagytam vissza is tért hű társam. Takarékos mert kevés is elég belőle, így ár-érték arányban nem drága. Az illata tényleg fura, de nem rossz vagy zavaró. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

bigbrowneyes

2016. június 1.

Bő három hónapig használtam ezt a termeket. A tél alatt egy L'Oréal sampont használtam, amit előtte soha, és nagyon korpás lett a hajam, holott sosem volt ilyen problémám. Ezt akartam megszüntetni, így esett a választásom erre a termékre. A márka ismeretlen volt számomra, de direkt nem akartam kommersz sampont venni, a L'Oréal után tartottam, hogy valami más baj is lesz a hajammal, vagy hogy nem szünteti meg a korpásodást. Ami aztán végül megszűnt ezzel a termékkel, egy jó hónap után láttam változást. Az illata uniszex, sőt inkább férfias, de ez tetszett benne. Annak nagyon örülök, hogy már nem korpás a fejbőröm, ugyanakkor nem tetszett a hajam tapintása a mosások után, sprőd volt, és nem volt frissen mosott érzésem utánuk. A habzása viszont nagyon jó. Ha nem szűnt volna meg a problémám, akkor is egy más terméket választottam volna ehelyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Zinc PCA, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Narancssárga.