Gyógyszertári

Ár:   960 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 dkg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. június 13.

Kiszerelés:   10 dkg
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

drozsi

2015. június 19.

UPDATE: meg volt a masodik felkenes, de most fele balzsam fele kokuszolajjal csinaltames 2orat hagytam hatni.. Valtozas? Na az nem volt. Nem ertem lehet a kokuszolajtol. A hajam csak egyetlen egyszer volt barnara festve, nem ertem.

Szoke hajam belett festve ombrera. Most adott egy 5cm lenoves majd a festett barna resz illetve a szoke hajveg. Ugy dontottem leszeretnem szedni ezt a festett barna reszt utana pedig szokere festeni az egeszet szokitopor hasznalatat elkerulve. De a szoke festek mashogy fogna be az erdeti barna es a festett barna reszt. Itteni jo velemenyek hatasara vagtam bele(kicsit meg is felve)
En kb 150ml balzsamba tettem 1 EK aszkorbinsavat ezt mire felkelntem 1 ora meg plusz egy orat rajta hagytam. Nem csomagoltam be, nem dunsztoltam. Lemostam es kb negyed arnyalatot vilagosodott vorosbe hajloan. Biztos vagyok benne hogy ujra hasznalni fogom es elerem az egy arnyalatot. Nekem igy balzsammal nem szaritott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

KataDorozlai

2015. június 12.

Hmmm... nektek miért működött? :( Bár lehet ez attól is függ, hogy ki mennyi ideje festi a haját. Lehet egy egyszeri véletlenül sötét színt lehozza, nekem nem sikerült. 1 éve festem a hajam feketére + 5 hónapja direkt nem festettem, hogy kopjon és így is csak pár helyen világosított rajta, az összkép még mindig fekete, főleg a végei.
A receptem ez volt: 2 ek hajbalzsam, 1 ek ricinusolaj, 3 ek c-vitamin por. Adok rá 2 pontot, de szomorú vagyok :(
Szőkítőport nem merek rátenni, túl tönkre van a hajam hozzá. Még 2-3 ilyen próbálkozásra van elég porom, nem adom fel. Legalább kicsit ápolja a hajam, ha már mást nem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

kelly7dy

2015. június 4.

Csillagos ötös! Váll alá érő , törékeny, de vastag szálú, vörös hajam van. Nyárra valami frissítést szerettem volna a hajszínemben, de szőkíteni semmiképp nem szerettem volna. Így elkezdtem utána olvasni ennek a módszernek :) Az én receptem: 150 ml hajbalzsam+ 1 Evk ricinus olaj ( szépen szedi az is a színt ) + 1 dl kókusz olaj és 2 Evk aszkorbinsav. Anyukám tanácsára én nem hagytam 1 órát a hajamon. Kb 20 perc után lemostam, de így is kb 3-4 színt világosított a hajamon. Ha ezt tudtam volna előbb.... megmenthettem volna a hajam a leszívatásoktól. Szóval én csak bátorítok mindenkit, aki ki akarja próbálni! Ami fontos: ha érintkezik a bőrrel akkor csípni fog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Odil

2015. május 5.

Ma végső elkeseredésemben próbáltam ki, bekészítve minden hardcore kondicionálót, olajat, három különböző mélységű színezőt, hidrogén-peroxidot és egy ollót is. Képzelhetitek, pöttömnyit féltem, látva az eredményt pedig majdnem elsírtam magam.
Ha ismerem ezt a módszert öt évvel ezelőtt... Ha ismerem ezt a módszert akár csak két hónappal ezelőtt...
Nem akarok belegondolni, tényleg rettenetes, mennyi leszakadt haj, idő, szomorúság és pénz volt a költsége ennek a nem ismerésnek.
Babylove szűz sampon+Babydream babaolaj+jojobaolaj+panthenol+3 EK aszkorbinsav negyven percig a buksimon, utána hosszú öblítés, hajmosás Stella Vitaline samponnal (SLS-es), aztán még így, teljesen vizesen 'átmostam' a hajam Serical Lattével is. Utóbbi egy percig nem volt rajta, nem volt rá szükség, pik-pak helyreállította a töltést és kisimította, amit ki kellett.
A túl sötét, egyenetlen, valahol enyhén pirosas, valahol narancsos hajszínemből három(!) árnyalattal világosabb (eredetileg közép szőke vagyok), gyönyörű, egységes, természetes, fényes, puha, gazdag rézvörös lett. A hajam nem sérült. Fél éve vacakolok mindenfélével, hogy leszívás nélkül elérjem ezt. Pffft.
-____________- <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

-____________- <3

nikkike

2015. április 26.

Szerettem volna egy szép csokoládé színt, de nagyon sötét, már-már fekete lett. Mivel egy hónap alatt sem kopott jelentékenyen, kipróbáltam ezt a hajpakolást. Komolyan azt hittem, hogy nekem nem fog látszani, mert mindig olyan béna vagyok, de örömmel jelentem, hogy 3 árnyalatot simán leszedett a festékből. Nagyon izgultam, hogy róka leszek, de legnagyobb ámulatomra szép karamell színű lett a hajam, semmi vörös nincs benne, pedig alapból csilliárd vörös pigment van a hajamban. A pakolásba balzsamot is kevertem, így nem is roncsolódott. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Titanilla10

2015. április 21.

Kipróbáltam természetes sötétszőke hajam világosítására be is jött világosabb lett 1-2árnyalatot na de jött a napfény hát átalakult természetes rézvörösre ami annyira már nem tetszett.Aki vöröses árnyalatot szeretne mindenképpen próbálja ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Pagoda

2015. április 20.

Külső belső csodaszer! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Külső belső csodaszer! :)

sutii

2015. április 14.

Szuper! Köszönöm az ötletet kipróbáltam ma. 1Órát hagytam a festett fekete hajamon. Lemostam és láss csodát lehozta. Igaz most ugynézekki mint egy szerencsétlen ugyanis előtte vörös volt a hajam és az lett az eredmény hogy az előző hajszinem látszik az előző lenövéssel, de nagyon boldog vagyok sokkal egeszsegesebbnek látszik a hajam! Soha többet fekete!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

ivy

2015. április 8.

A történetem igyekszem rövidre fogni. Eredetileg világosbarna melligérő vékonyszálú, zsírosodó, kb 7 éve folyamatosan sötétvörös-rubinvörös-mélyvörös különböző árnyalataira festett hajam van. Egyszer volt egy elhajlásom henna felé,de a történet szempontjából nem érdekes. Adott tehát egy nagyon sötét vörös festett hosszú haj, amiből én most rézvöröset, tehát a legvilágosabb vöröset szeretném, vegyi szőkítés nélkül.
Így akadtam erre az eljárásra, tegnap. Beruháztam 600ft-ért Dm-es DGP C vitamin porra, valamint 600Ft-ért egy duplarétegű rendkívülszexi türkiz fürdősapkára a Rossmannból. Költség tehát 1200Ft.
Bekevertem 3 evőkanál port Schauma Baby samponnal hajfesték állagúra. Hajfestőecsettel akkurátusan választékról választékra felvittem az elegyet,tényleg alaposan, vagy 20 percig kentem. Arra ügyeltem,hogy ne a fejbőröm kapja a javát, hanem a hajam. Mert csíííp. Aztán fürdősapi fel, rajta volt 40 percig. Aztán újabb samponos hajmosás, balzsam, és lassú öblítések, hajolaj, nem kiöblítendő hajápoló. És láss csodát, roncsolás nélkül egyszerre rézvörös lettem. Azt el kell mondanom, hogy teljesen biztos voltam benne, hogy a vörös pigmentet maximum az ecetes olló szedi ki a hajamból, csak világosítást akartam, és ezt bőven teljesítette a recept. 1-2 hét pihi után kap majd rézvörös hajfestéket, hogy tényleg egységes legyen, de kb így is vállalható. Hogy mennyire egészséges...hm..a hirogénperoxidnál biztos sokkal jobb. Én nagyon örülök az eredménynek. Gondolom hasonló 200 sztori le van már írva, de hátha valakinek pont ez segít. Szaga sajnos van, még pár hajmosásig. Illetve ne felejtkezzetek el, hogy az eredeti színmélységeteknél világosabbra nem tudja levinni. Szőkítéssel nem lehet mit tenni, vörös pigmenttel se, illetve ha beleégettétek (hajvasaló, hajsütő) akkor pláne.

UPD: Kb egy héttel a kezelés után kicsit sötétedett vissza a hajam, ezét gondoltam biztosra megyek és megismétlem mégegyszer, a vegyi festés előtt. Közvetlenül az első kezelés után nem éreztem változást a hajam minőségét tekintve, de pár napra rá a hajvégeim kicsit szárzabbak voltak. Így annyit változtattam a recepten, hogy a sampon helyett hajbalzsammal, és még három féle hajápoló olajjal kevertemki a három evőkanál port, szintén hajfesték állagúra. A hajbalzsam,és az olajok Balea, Garnier voltak, teljesen random ötlet volt, szerintem bármivel jó. Így kicsit hajbarátabb az eljárás, viszont ugyanolyan hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

kenceficés

2015. április 4.

Én eddig egyszer használtam, mert sok jót olvastam róla itt, gondoltam kipróbálom. Világos hamvasszőke hajam volt évekig, de meguntam, így a fodrásszal befestettem tűzpirosra. Szép volt, de hamar meguntam, aztán gondoltam egyet, és a nővéremmel befestettük egy kicsit sötétebb vörösre. Jól sikerült az is, de nagyon elvékonyodott a hajam, meg hullani kezdett, így vissza akartam térni a szőkére. Ekkor próbáltam ki ezt a C-vitaminos hajpakolást. Én az internetpatika.hu-ról rendeltem 250 grammot 660 Ft-ért. Ebből 1 evőkanálnyit kevertem ki először pici vízzel simára, majd adtam hozzá sampont (kb. 2 evőkanálnyi Head&Shoulders)+pár csepp ricinusolajat is kevertem bele. Száraz hajra kentem fel, de mivel türelmetlen voltam, meg késő este is volt már, ezért kb. 20-25 perc után le is mostam. :D Megszárítottam, és láss csodát, a hajvégeken majdnem szőke voltam, a tövek környéke meg narancsos-pirosas volt. Szóval jól sikerült még így is, ahhoz képest, hogy csak 20 percig hagytam rajta. Mikor megszárítottam a hajam, elég száraznak tűnt, de kb. 1 óra múlva már puha tapintású volt, szóval még jót is tett ez a cucc. A következő hajpakolást viszont nem érte meg a hajam, mivel levágattam rövidre a lapockáig érő hajam. :D Most barnás-vörösre van festve a hajam, de gondolkodom egy következő pakoláson, a rövid hajamon nyugodtabban merek kísérletezgetni. :D Ajánlom mindenkinek! :)

UPDATE: Épp ma voltam fodrásznál és a hajfestés eredménye nem épp olyan lett, mint amilyenre számítottam (dehát mikor olyan:D). A mahagóni helyett inkább majdnem fekete lettem (pedig előtte középbarna voltam), aminek az lett az eredménye, hogy kb. sírva szaladtam hazáig, mivel a bőröm fehér, és hát eléggé elütött ez a sötét szín. Nem is mertem tükörbe nézni, úgyhogy gyorsan megcsináltam ezt a C-vitaminos pakolást, rajtahagytam másfél óráig, majd 2 féle samponnal lemostam. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, a majdnem feketéből rézszőke lettem. :) Sajnálom a kidobott 5500 Ft-ot a fodrászra, azt hiszem nem mostanában megyek... :( Bár igazából nem a fodrász hibája, de csalódtam, és még a frizurával se vagyok elégedett. Pont jól jött ezt most így húsvétra... Na mindegy, legközelebb itthon festek hajat....:)) Kellemesebb húsvétot mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid