Gyógyszertári

Ár:   960 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 dkg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. június 13.

Kiszerelés:   10 dkg
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

dstr

2014. január 14.

Nekem 3 felkenéssel gyönyörűen kiszedte a fekete festéket a hajamból és egyáltalán nem szárította ki, sőt, azóta alig hullik, pedig előtte horror volt a hajmosás. Ajánlom, hogy ha van cukrászdiszkont a városotokban, akkor ott nézzétek meg, nálunk 1kg 1600 Ft! (Patikában 100g kerül 1000Ft-ba....) Nem kell tőle megijedni, általában a diszkont csomagolja sima átlátszó zacskóba és csak annyi áll a címkén, hogy "Aszkorbinsav (E300)". Ugyanezt kapjátok a bioboltokban is, csak háromszoros áron. Én először elkeverem a port kevés vízzel és utána keverek hozzá jó minőségű balzsamot, így egy elég jól kenhető elegy lesz belőle és nem fog úgy ragadni a hajatok a szemcsék miatt, át is tudjátok fésülni, hogy biztos mindenhova jusson. Utána dunsztolás, 2-3 óra és egy jó alapos fejmosás :-) Nekem nagyon bevált, aki tud várni az eredményre és nem egyből akar szőkét a fekete hajából, annak mindenképp ajánlom! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

andi93

2014. január 12.

Már nagyon régóta kiakartam próbálni a hajamra hajvilágosításként, mivel már kb. 5 éve festem a hajam. Sötétbarnával kezdtem majd fekete, szerettem nagyon a feketét csak meguntam és most nagyon azon vagyok hogy világos barna vagy sötét szőke lehessek. Eredeti hajszínem olyan seszínű szőkés barnás. Emellett vasalom is kb. hetente 2-szer így gondolom eléggé bele lett égetve már a festék. Utoljára kimosható színezővel festettem több hónapja és 1 éve már hogy rendes hajfestékkel volt. Így van elég nagy lenövésem és kopott is. Szóval megvettem 100g-ot alig vártam hogy "na most más színű lesz a hajam", mert sok helyen olvastam h milyen jól kiszedi vöröses barna lesz tőle. De nekem sajna még az se lett :/ samponnal is és balzsammal is kevertem rengeteg kellett belőle hogy krém szerű legyen és elég legyen a hajamra. Mikor láttam hogy barnás lé folyik belőle megörültem és rajta hagytam még egy órát. összesen 2.5 órát volt a fejemen. Kimostam belőle megszárítottam és semmi :( ugyan olyan mint előtte volt és ráadásul száraz és irtó büdös is lett elkeseredett voltam hogy semmi előnye nem lett csak hátránya és alapból töredezett hajam száraz lett később ricinusoztam és hála most újból puha. Fényen látszik a vöröses árnyalat. Lenövésre nem kentem mert ugye csak a festett hajra kell, de még így is mehetett oda mert még szőkébb lett picit vörös árnyalattal így elég sok színű most a hajam :( Vettem közép barna hajfestéket hogy befestem vele legyen egyszínű de meggondoltam magam nem akarom újra kezdeni az egészet ha már idáig eljutottam. 1 hónap múlva szeretnék venni Colour B4-et próba szerencse hátha az beválik majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Katica3

2014. január 12.

Én az arcomra szoktam használni,fantasztikus hatása van.Az arcborom simább és puhább lesz tole,eltuntette a pigmentfoltokat és a piros hegeket a pattanások után.Csináltam belole esti szérumot is úgy,hogy kevertem ossze vizet,aszkorbin savat és glicerint és ezt esténként felvittem az arcomra.Reggel tokéletes, felfrissult borrel ébredtem.De a hatáshoz elég,ha a tenyerunkbe szórunk egy kicsit abba vizet csepegtetunk és azt kenjuk az arcra,beletapogatjuk az arcborbe.Ha valakinek túl agresszív,akkor nagyobb arányban használjon vizet.A kollagén termelést serkenti,ezért a sav felvitele után szép,feszes bort kapunk :) De persze,ezt sem szabad tulzásba vinni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

fruzsi96

2014. január 11.

Hajammal semmit nem csinált. Én kókuszolajjal és samponnal kevertem össze. De semmi.. Azért nem pontozom annyira le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 11.

Olív

2014. január 9.

Középbarna hajfestékkel festett hajam fekete lett, így már végső elkeseredésemben ezt a szert próbáltam ki rengeteg vélemény olvasása után. Egymás után - kb. 4 nap elteltével - 2-szer is alkalmaztam, mivel az elsőnél szinte csak a hajtövet világosította ki. Viszont a második "kezelés" valóban sötétbarna hajat kreált, a hajtövet pedig világosbarnával befestettem, így átmenet nélkül tökéletesen egységes lett a színe. Tehát eltüntette a holló fekete színt, ami az elsődleges célom volt. Emellett olyan briliáns, csillogó hajat varázsolt, hogy még 4 (!) nap után is megdicsérték a fényét. Végre segített egy természetes szer megszabadulni a feketeségtől. (korábban próbáltam citromlevet, méz+fahéj+olivaolaj egyveleget is, de ezek nem segítettek). Abszolút 5 csillag!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 9.

karakumsivatag

2014. január 7.

Elsősorban belsőleg használom, de a napokban kipróbáltam az arcomra is. Én csak egy késhegynyit tettem pár csepp vízbe+ durva tengeri sót. Ezzel dörzsöltem át az arcom. Nekem nem csípett és nagyon puha lett tőle a bőröm. A pórusokat is összehúzta egy picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 7.

Lyah

2014. január 5.

Kipróbáltam arcradírnak, de nekem nagyon agresszív. Akkor annyira nem csípett, de az arcbőröm másnapra eléggé megviselte, azt hiszem, maradok a vitamin-beviteli formánál. Nem is tudom, hány csillagot adjak, mert több célú felhasználási véleményezünk itt, de arra, amire én vettem (túl az eredeti célján) nem jött be, ezért 3 csillagnál nem adok többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.

ancsika

2014. január 4.

Sziasztok.Ez valami nagyon SZUPER! Elkezdtem fokozatossan szőkítetni a hajam.Mivel a fodrász 5000-ért csinálja/alkalom,ezért gondoltam majd én.Vettem egy világos festéket,mert még nem a kívánt szép szőke a hajam,hanem arany színű.Felkentem,és tök barna lettem.Na ekkor olvastam ezt a pakolást.A dm-be vettem c-vitamin port,most a 100g 799 ft.Megcsináltam a keveréket.Fél deci sampon,ugyanennyi balzsam,1evőkanál por,{kicsivel váll alá ér a hajam,és elég volt rá}.Úgy tettem rá,mindha festeném,száraz hajra,ecsettel.Pont 1 órát volt rajta,zuhanysapka + törölköző,utána lemostam.{Lehet kicsit nedves hajra is tenni,akkor könnyebb eloszlatni}.Hát,majdnem olyan lett a hajam,mint az elszúrt festés elött.Nagyon jó.Kicsit szárít.
Mégegyszer megcsináltam.Na most lett olyan a hajam,mint a festésem elött.Maradok a fodrásznál,míg el nem érem a kívánt színt.De ez a pakolás 5-ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

móóni

2014. január 2.

A mai nap folyamán próbáltam ki a sötétbarnára festett, majdnem fekete hajamra. Gyógyszertárban vettem 1000 Ft-ba került. Nekem bevált, világosbarnás, néhol vöröses árnyalatú lett a hajam. Kb. 2 óra hosszáig volt rajta, selymes, puha és fényes lett. Csak ajánlani tudom ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Flami

2013. december 3.

Kipróbáltam arcra radírként, kis vízzel keverve, hát ez még engem is csípett, pedig a 24 %-os AHA meg sem szokott kottyanni és nem is használtam belőle többet egy csipetnél. Az eredmény viszont nagyon tetszik, reggel felkeltem és szinte a tinikori arcom nézett vissza a tükörből. Ohh. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 3.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid