Gyógyszertári

Ár:   960 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 dkg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. június 13.

Kiszerelés:   10 dkg
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

incifinci28

2013. november 10.

én is kipróbáltam hajvilágosításra. és komolyan mondom ez tényleg működik!!!! nem hittem benne, de most már a rajongója vagyok :) leszivatni én sem akartam, így elolvastam mindenfélét és ezt a módszert választottam.
én úgy csinálom, hogy: korpás hajra való samponnal és egy kis fructis balzsammal kikeverem, felkenem, 1-2 óra dunsztban és látni a különbséget. a 7 éve csak feketére festett hajam egyre világosabb, enyhe vöröses-barnás árnyalata van. én is barnára szeretném majd festeni, de ugye a feketétől nem lehet csakúgy megszabadulni. a hajfakítás mellett nagyon puhává, fényessé varázsolta a hajam. nálam 10 csillag az tuti! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

tothalexa992

2013. október 8.

Sziasztok!
Én épp most próbáltam ki az aszkorbinsavas hajvilágositast, gondoltam leírom a tapasztalataimat. :)
Alapvetően világosbarna a hajam, de mar nagyon régóta van festve. Voltam fekete, vörös, szőke, elvégre ki kell tapasztalni mi áll igazan jol az embernek...:) Nekem igazan a csokibarna hajszin jött be, egy időben volt az a 10 perces hajfestek(a márkája most nem ugrik be sajna), azzal kentem, mindenki dicsérte. Aztán sajnos megszűnt, es utána befestettem sotetebbre(sajnos) es azóta sem az igazi. A lényeg, hogy a mostani kezelés elott a hajtovem mar picit le volt nőve, alatta vorosesbarna volt egy savban(az előző festés félig sikerült eredménye) a többi pedig sötétbarna(vallig ero hajam van). Mivel mar sokszor volt leszivatva a hajam, nem akartam mar többet kínozni vele, úgyhogy valami jo házi praktikat kerestem, hogy ujra elérjem a kívánt szint. Több blogon olvastam, hogy ez az aszkorbinsavas vilagositas valóban segít, igy hát kipróbáltam. Vettem a gyógyszertárban 100g aszkorbinsavat(1100 Ft-ba került), összekevertem annyi samponnal, hogy hajfestek állagú legyen, plusz kevertem hozza egy kis hajbalzsamot. A mennyiség igy nekem pont eleg volt, nincs tul hosszú hajam, viszont nagyon dús. Majdnem 2 órát hagytam rajta zuhanysapka alatt, plusz tettem ra egy törölközőt. Nos...az eredmény? Egyenletes vörösesbarna hajszint kaptam! Ahol le volt nőve nem bántotta, viszont a sötét részeket nagyon szép voros árnyalatúra szedte le, úgyhogy mar csak egy teljes festés kell(főleg a tove miatt) es végre ujra a kedvenc hajszinemet kaphatom! Mivel egy picit kiszaritotta, ezért tettem ra torolkozoszarazon ricinusolajos hajpakolast(kis üveg ricinusolaj(30g-kb 150ft), 2 tojassargaja, fel citrom leve) , rajtahagytam 20 percig es igy nagyon puha es fényes lett!
Sok sikert a próbálkozásokhoz!
Szép napot!❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Sziasztok!
Sok sikert a próbálkozásokhoz!
Szép napot!❤

2013. október 1.

Kétszer próbáltam hajvilágosításra. Előzmények: régóta 613-as Castinggal színeztem a hajamat, ami közép/világos sranybarna színt eredményezett az én amúgy is kb. 6-os mélységű, meglehetősen hamvas (számomra csak szürkés) barna hajamon. Mivel ezt vonják ki a forgalomból, kipróbáltam az új 503-as tejcsokoládé árnyalatot, amitől konkrétan majdhogynem fekete lettem. Elsőre 40 g port kevertem kb. 1 dl balzsamba (azért balzsamba, mert nem akartam szárítani a hajamat), és 30 percet hagytam fent fólia-törölköző kombó alatt, majd lemostam, és szokás szerint hajat mostam (2 samponozás + balzsamozás). Láthatóan világosodott a hajam, bár at eredeti szín nem állt vissza. Másodjára egyenlő arányban összekevertem a port ricinusolajjal és mézzel, plusz kis balzsamot adtam hozzá (így nehezebben oszlatható el mint csak balzsammal, így többet is kellett használnom belőle). Kb. 2 órát volt fent, utána jól kimostam, jött a megszokott mosás, és megint világosított a hajamon. Most már csak alig sötétebb mint a régi árnyalatú színező után, viszont van kis vöröses árnyalata, mondjuk inkább az legyen, minthogy sötét legyen a hajam. :-) Szóval nekem bevált, és nem is veszem észre, hogy szárította, roncsolta volna a hajamat.
Az egyéb, belsőleges hatásairól nem írok, mert azok közismertem, napi 1000 mg C-vitamin mindenkinek kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

bettuska

2013. szeptember 15.

Én nem csalódtam benne. Mondjuk én nem hajvilágosítás céljából vettem, hanem hogy a sötétbarna hajamból kiszedje a fekete hajfestéket. Szépen eltávolította a festéket, az eredeti hajszínemen nem világosított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

zsizska

2013. szeptember 14.

Én tisztítószerként használtam, eddig:). Csak annyit akartam írni, hogy érdemes vegyszerboltban is megnézni, mert jóval olcsóbban adják mint a patikák vagy bioboltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

beautifullife

2013. szeptember 11.

A leges legelső vélemény hatására vettem meg.Arckrémbe eldolgozva tényleg szuper.Igaz,hogy utána két percig rákvörös lesz arcom,de megéri. :)
Viszont!Már régebben éreztem,hogy a fizikai hámlasztás arcon nem nekem való,de ez volt az i-re a pont.Rettentő sebes lett tőle az arcom,ezerszer rondább,mint amilyen volt..bár rondának nem volt mondható.Egy hete próbálok túllépni az ő radírozása okozta sebektől.
Hajra még félek megpróbálni,mert nem szeretném,hogy világosodjon,pedig nagyon inspirálóak a vélemények.Esetleg ha kevesebb mennyiséget teszek?
Eddig nem vagyok teljesen lenyűgözve,úgyhogy négyes egyelőre a hámlasztástól eltekintve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Anna-

2013. augusztus 24.

50 percet hagytam a hajamon. Mézzel és samponnal kevertem. Színre semmi, viszont ilyen puha még nem volt soha a hajam + úgy csillog mint egy gyémánt.

Update:
Nézegetem, nézegetem a hajam, és úgy veszem észre, h egy kicsit mégis világosodott. A hajam vége ki van szőkítve, ott még jobban látszódik a hatás.

Update2. Megint használtam. Hajra még mindig szuper. Selymes lett a hajam megint.
Kipróbáltam arcradírnak, lehet, h nem kellett volna. Most nagyon csíp. Van pár seb az arcomon, talán várnom kellett volna ezzel... :D. Azért remélem nem ég le az egész arcbőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Update:

Annis

2013. augusztus 23.

Elsősorban én is a hajam miatt vettem belőle 150g-t gyógyszertárban. Ott szerintem nagyon drága, 1400ft-ot fizettem ezért az adagért.
Szóval a hajam világosbarna, és még tavaly Novemberben színeztem be sötétbarnára. Azóta persze már sokat kopott, és így a lenövés sem durva, de most már szeretném, ha világosabb lenne.
Épp itt van a fejemen a pakolás, még várok fél órát és lemosom. :)
Viszont addig kipróbáltam arcradírnak...és láss csodát, életemben nem volt még ilyen puha a bőröm. :) A kezem is elég hamar ki szokott száradni, ami azt jelenti, hogy ronda hámlós, és most, ahogy az arcomat radíroztam, még a kezemről is leszedte a sok hámsejtet, és ragyog a bőröm. :)
Azt hiszem, beszerzek belőle egy jó nagy csomaggal, mégha a hajamra nem is lesz jó. :) ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Épp itt van a fejemen a pakolás, még várok fél órát és lemosom. :)

Villango

2013. augusztus 15.

Mi nagyon szeretjük. :) Sok C-vitamint szedünk, és ez könnyebben adagolható (langyos teába vagy limonádéba keverve) mint a tabletta formája.
Én személy szerint arcradírként is használom, reménykedve várom el tőle hogy a pigmentfoltjaimat halványítsa. (később jövök up-pal h sikerült-e neki)
Ma pedig kipróbáltam ezt a hajvilágosítás dolgot, csak úgy kíváncsiságból :) nem voltak nagy elvárásaim vele szemben. De nekem nem nagyon világosított ... érdekes. Kicsit talán a tövénél, de ez volt az 1. alkalom, és dunsztolás nélkül hagytam rajta 2 órát. nekem nem szárította ki a hajam, utána balzsamoztam mint mindig hajmosás után....és puha a hajam.
Ahogy kevertem: méz+sampon+aszkorbinsav.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Ahogy kevertem: méz+sampon+aszkorbinsav.

gyongyiii.p

2013. augusztus 14.

Eredetileg világosbarna hajamat pár hónapja sötétbarnára festettem, de sajnos túl sötét lett (szinte fekete), ami nyáron még csak-csak elmegy, de az őszi-téli hónapokban már kevésbé. Úgy gondoltam várok amíg lenő és utána felkeresem a fodrászt, veszek egy világosabb árnyalatot vagy inkább hajfesték eltávolítót. De ma rátaláltam a neten keresgélve a C-vitaminos hajvilágosításra, amit egyből ki is próbáltam. Nem fűztem hozzá sok reményt, de ez valami HIHETETLEN:D 1-1 és fél óra után a hajam majdnem hogy visszanyerte eredeti színét és egyáltalán nem tette tönkre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid