Gyógyszertári

Ár:   960 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 dkg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. június 13.

Kiszerelés:   10 dkg
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Sindy6

2013. augusztus 13.

Én is a gyógyszertári árakhoz viszonyítottam,valamint a webshopokhoz,valamint az összeghez mért szuper hatása miatt,mert sztem minden pénzt megér + vidéki vagyok,nehogy azt gondoljátok hogy itt szembetapsol bármilyen biobolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

kissbarbara1990

2013. augusztus 6.

Jópár éve télen kaptunk egy befőttes üvegnyit anyósomtól, hogy tegyük a kihűlt teánkba, jelzem icuri-picuri mennyiséggel ízesítsünk vele,mert elég intenzív. Aztán az egyik hajfestésem alkalmával elég csúnyán összekentem a homlokomat és a füleimet, szép fekete volt a bőröm és valami azt sugallta, hogy ez majd segít és tök boldog voltam, hogy végre nem kell napokig fekete festékes fülekkel mutatkoznom,csak kis vízben feloldottam és vattakoronggal átdörzsiztem kicsit. Aztán használni kezdtem bőrradírként és nagyon imádom, bár nekem 2-3 perc elteltével eléggé csípni szokta a bőrömet, de a hatása magáért beszél. És most a sok pozitív hajvilágosítós élmény miatt épp a fejemen tanyázik, 1 perces Dove balzsammal kevertem ki, feltrutyiztam a hajamra,jól belemasszíroztam és csíp mint a veszedelem. Nem fóliáztam be ebben az embertelen melegben,csak felcsatoltam,hát marhára kíváncsi vagyok mi fog történni. Fél óra múlva lemosom, szárítok és ápdételek :D

Nah összességében: Másfél óra volt a hatóidő. Végig iszonyatosan csípte a fejemet, féltem hogy sebes lesz a fejbőröm,de szerencsére semmi ilyesmi nem következett be. 2x sampiztam (avon málnás) és tuti a dove balzsamtól,de brutál puhi a hajam. Soha az életben nem éreztem még ennyire tisztának a fejbőrömet és a hajamat! (Y) Világosítani tényleg világosított, nem annyira feltűnően,de én látom a különbséget (a ház urai nem vettek észre különbséget:D) Ezt 1 hét múlva megint be fogom játszani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

x

2013. augusztus 6.

A Vitaminspecialista boltban szoktam venni, 330 grammos kiszerelésben van (olyan 1600 Ft körül lehet), sokkal jobban megéri, mint a tabletta formájában kapható C vitamin. Én ki is akadtam, amikor egy munkatársam a napokban mondta, hogy csak valami kajatartósításra vagy mire használja, és így egy 100 grammos évekig elég neki. Én mindennap megeszem belőle kb egy kiskanálnyit, attól függően napi 5-10 gramm, hogy mennyire érzem magam jó erőben. Kisebb szünetekkel, de ennyit beviszek. Külsőleg csak most kezdtem el használni bőrre, az antioxidáns hatása miatt kívülről is megéri alkalmazni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

melange5014

2013. július 30.

Évekig szőkére festettem a hajam majd utána kb másfél évig csak melírozva volt és 3 hónappal ezelőtt be lett festve világos barnára. A barnát valamennyire ledobta ugyhogy sötét szőke volt a hajam. Nem volt rossz de világos szőkén jobban éreztem magam meg már a töve is nagyon sötét volt ezért gondoltam megpróbálkozok a c vitaminos módszerrel. Másfél órát volt rajta balzsammal összekeverve, a régi szőke rész látványosan világosabb lett viszont a tövével nem csinált semmit:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

skorpió

2013. július 29.

Itt olvastam az aszkorbinsav hajra kifejtett hatását. Bevallom, nem nagyon hittem benne, de végre ki akartam próbálni a ricinus pakolást a hajamon, és mindenképp akartam mellé tenni még valami "csodaszert". 50 g C vitamin port kevertem 50 ml ricinussal, amit kb ugyanannyi hajbalzsamba tettem bele. Ilyenkor nyáron amúgy is könnyen kiszívja a nap a hajamat, gondoltam nem árthat ha kicsit világosít.
Ez tényleg működik! Természetes úton, festék nélkül is világosodott a hajam! No, nem sokat, de nekem épp eleget! Igaz, gyenge kis vékonyszálú hajam van, gondolom, ezen is múlik a végeredmény. A hatásáról csak annyit, hogy amikor meglátta a párom, megkérdezte: "befestetted a hajad?" Mondtam neki, hogy ezt a C vitamin tette a hajammal, na, akkor enyhén furán nézett rám. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.

MonaLisa

2013. július 9.

Kedves Hedvig!
Teljesen mindegy szerintem, hogy milyen a sampon. Én gyümölcsös samponba tettem a 100 g aszkorbin savat. Jól kikevertem krém állagúra, és hagyományos hajfesték felkenő ecsettel vittem fel, mint egy festéket, száraz hajra. Ha nem lenne elég a kence, akkor kevés vízzel emulgálva, a bekent hajon, el lehet oszlatni egyenletesen a samponos c vitamint. 1 óra türelem a nejlon alatt meghozza a várt eredményt. Légyszi írd meg a tapasztalatodat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 9.

Kedves Hedvig!

MonaLisa

2013. július 4.

Sziasztok!
Pár napja szerettem volna agyon festett, pigment eltávolítóval kezelt hajamat világosbarnára festeni. A fodrászom adott Alfaparf Evolution Cube intenzív világosbarnát és matt világosbarnát, hogy keverjem össze 6 %-os oxival és ez biztos, hogy világosbarna eredményt produkál. Hát.... koromfekete lettem.
Pár napig bírtam és elkeseredésemben rátaláltam a hajvilágosítás C vitaminnal bejegyzésre. 100 g aszkorbinsav samponnal kikeverve és felkenve, úgy, hogy 1 órát dunsztolódtam, meghozta az eredményt. Nagyon féltem, de örülök, hogy kipróbáltam.
Kovászos uborka illatú hajamat 2x átmostam, balzsamoztam, és a végeredmény magáért beszél:
Teljesen egyenletes, foltmentes csillogó, puha világosbarnás hajszín enyhe mahagónis beütéssel. Nagyon tetszik.

Mindenkinek ajánlani tudom, aki elkenődött az elrontott hajfestés miatt és nem meri a vegyi hajleszívást, illetve pigmenteltávolítást bevállalni. Ez a módszer szerintem 2-3 árnyalatot világosít és nem lesz foltos a haj, egyöntetűen szedi le a festékrétegeket.

Volt már valaki közületek, aki kb. 1-2 hét után újból megcsinálta a c vitaminos kúrát? Mennyivel lesz világosabb a következő?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 4.

Sziasztok!

Mossyka

2013. július 3.

Arcra én is használom néha és miután lemosom mindig hihetetlenül puha és ragyogó lesz a bőröm. Mintha kicserélték volna. Fogok egy kis aszkorbinsavat és összekeverem vízzel. Felkenem és fent hagyom 10 percig. Mindig annyit készítek amennyit egy alkalommal el tudok használni, mert a fény nem tesz jót neki.
Tesóm próbálta a festett hajára (fekete), de szinte alig világosított rajta. Arról nem is beszélve, hogy jobban tönkretette a haját, mint a szőkítő. De nem is szőkítésre van kitalálva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

mili

2013. június 24.

Otthon sütött kenyerekbe szoktam tenni egy kicsit, meg befőzésnél is megakadályozza a gyümölcsök megbarnulását. Krémekbe is használom, mert késlelteti az oxidációt. Mindig van itthon belőle egy csomaggal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 24.

LaMaggie

2013. június 2.

Szintén festett haj világosítása céljából vettem, és tökéletesen bevált. Semmi roncsolást nem tapasztaltam a hajamon, pedig többször használtam már. Youtube-on elég sok videó van róla, külföldön elterjedtebb, mint nálunk! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid