Gyógyszertári

Ár:   960 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 dkg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. június 13.

Kiszerelés:   10 dkg
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Chicquita83

2019. március 22.

Itt olvasott vélemények alapján próbáltam ki, hogy a kissé rosszul sikeredett hajfestés eredményét javítsam. kb 80 gr port kevertem össze samponnal, hogy kenhető masszát kapjak, rátettem a száraz hajamra, zuhanysapek és 1 órát volt rajta. A szaga nem túl jó, sőt büdös, de csodát tett, legalább 2 árnyalatot világosított a hajamon, töredezés és szárazság érzése nélkül. Utánna jól bebalzsamoztam és kész. Csodaszer! Nekem bevált.
Vitaminként is ittam régen, viszont ha kicsit megszaladt akkor hasmenés lett a vége, így már óvatosabb vagyok vele ezen a téren. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

hakapeszimaki0070

2019. március 14.

Nos hol is kezdjem ! Kb 10 éve aktívan terrorizalom a hajam festéssel,És úgy dontottem hogy vissza szeretnem kapni az eredeti hajszínemet ami nagyon szep közepes szőke egyebkent. Gondoltam hogx nem lessz egyszerű. DE sajnos rézvörösre volt festve. ( egyszeri festés, előtte szőke volt evekig) Hagytam egy hónapig kopni, majd fodraszkellekesben sotet szőke mahagonis hajfesteket ajanlottak hogy eltompítsam a rezességet. ( sajnos nem vagyok nagy szaki a dologban) Na mikor azt a hajamon meglattam festes utan ! Legszivesebben sírtam volna ! Itt olvasott velemenyek alapja n dontottem úgy, hogy egye fene... elobb utobb ugyis le kell novesztenem de addig is ki kellene néznem valahogy... 30 perceg hagytam samponnal elkeverve a hajamon. És iszonyatosan ajtokilincs sárga lettem :D nem is volt ezzel baj, ráfestettem sötét hamvas szőkét. Amit nem kelett volna mert a hajam károsodott resze zoldes szürke lett. Plusz az ajtokilincs sárga egy hajmosas utan úgy átcsillogott a hajamon mint a sicc ! Szoval szép f*s szinu lett a hajam mosasrol mosasra. Most rákentem egy méz szőkét, . Hát az ajtokilincs szín átvillog itt ott, de mostmar hamvasito samponnal mand megprobalom menteni a menthetetlent. Lenyeg a lenyeg hogy valoban teszi a dolgát, de csak drasztikus hajszínváltoztatasnal ajanlom . Mint pl fekete vagy sotet barna. Es akkoris csak fokozatosan , 15 percre a hajon hagyva. Tanulságként viszont sokat tanultam a hajfestésről :D mint pl mikor nem veszunk hamvas hajfesteket sárga hajra :D Mostmar az en baratom csak a turelem maradt :D kitartast mindenkinek aki hasonlóképpen járt ! :D a 4 csillagot azert kapja tolem, mert legalabb oxihoz nem kelett nyulnom es a repavoros vegulis eltűnt. Na meg nem ez a dolga hanem ez csak egy pozitívuma hogy erre is kepes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

szzh01

2019. január 14.

Haj világosításánál nagyon jól bevált. Hennázott hajra használtam többször is. Eleinte indigóval kevert hennát használtam hajfestésre (később áttértem a sima hennás festésre), illetve sokszor átfestettem a teljes hajhosszamat, ezeknek köszönhetően kicsit túllőttem a célon és túl sötét lettem. Cassiás hajpakolást is használok időnként, s arra jöttem rá, hogy az is sötétíti a hajamat.
Szóval ezek miatt kellet világosítani a hajamon.
Kb. 1-1,5 dl samponba kevertem 2-3 evőkanálnyi C vitamint és egy kis hajápoló olajat, majd felvittem a száraz hajra hajmosás előtt. Befóliáztam és fent hagytam kb. 1 órán keresztül. Utána leöblítettem, majd még egyszer samponnal megmostam a hajamat. Több árnyalatnyit kivilágosította a hajamat, abszolút el lehet vele érni kíméletesen a kívánt célt.
Annyit azért észrevettem, hogy egy kicsit szárítja a hajat és minimálisan fénytelenebbé is teszi. Mosás után egy hosszabban fent hagyott regeneráló pakolással ez helyrehozható.
Kár, hogy nem tudtam erről a módszerről korábban; megkockáztatom, hogy az eredetileg krumplihéjbarna hajszínemet is fel tudtam volna frissíteni, kivilágosítani, ezzel a módszerrel, és még a hajfestést sem kellett volna anno elkezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

Szóval ezek miatt kellet világosítani a hajamon.

Christine

2018. december 18.

Először vitaminpótlásra használtam, DM-set vettem, egész télen kitart egy kis dobozka, kevésbé vagyok beteg.

A színező már nem jön ki a hajamból, bezzeg régen. Meguntam a színt, de világosítani nem tudtam, csak hajleszívatóval. Mondom megpróbálom, max nem csinál semmit. 2 árnyalatot kiszedett a hajamból, sőt már 3. napja bírja a hajam hajmosás nélkül, pedig eddig max 2-öt bírt :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

mertcsakviki

2018. december 3.

Haj világosításra vettem DMben kapható Das Gesunde Plus C vitamin port. Nem vártam nagy csodákat még a pozitív vélemények ellenére sem úgy voltam vele, hogy károsítani nem tudja a hajam, egy próbát megér. 1 éve festem sötét barnára a hajam tartós festékkel, fél éve pedig sötét lilára és szeretnék már valami világos barnát. Én így csináltam: összekevertem érzésre a port samponnal egy kistálkába plusz csepegtettem vele kis citromlevet. Ezután ecsettel vittem fel majd jól összedörzsöltem, rá folpak és sapka majd 1 órát hagytam hajra. Amikor megláttam az eredményt nem hittem a szememnek az összes sötét festék lejött. Igaz hogy foltos mert a teteje nagyon világos rezes szőke a vége pedig sötét vöröses, de ez azért lehet mert a festék is úgy volt már rajta hogy a töve lilás lefele haladva pedig egyre sötétebb. Holnap újra megcsinálom a pakolást aztán csütörtökön befestem valami világos barnára. Tényleg egy csodaszer😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Thirteen

2018. november 1.

Én is úgy jártam, ahogy sokan mások, otthoni hajfestés megszivatott, barna festékből fekete haj lett, vasárnap csináltam és ma csütörtök van. Szerencsére volt itthon egy doboz aszkorbinsav mert kenyérsütéshez kellett belőle mindig egy mokkáskanálnyi. 3 evőkanál port kevertem össze rossmannos babasamponnal, és eloszlattam a hajamon. Elég folyós keverék lett, így valószínű nem mindenhova jutott egyenletesen de ez az eredményt nem befolyásolta, nem lett foltos. Zuhanysapka a hajra, rá rendes sapka és kb. 1 órát volt fent. Az eredmény határozottam barnább, már látom a fényt az alagút végén. :) egyedül a cucc szaga volt nagyon undi, számomra valahogy nagyon fémes szaga lett és a 2 samponozás és 1 balzsamozás ellenére halványan érződik de megéri. Még egyszer kétszer meg fogom ismételni a műveletet, legközelebb szerintem balzsammal és rendes samponnal fogom elkeverni, talán nedves hajon, de ebben még bizonytalan vagyok, mindenesetre ajánlom mindenkinek mert én vagyok az akinél a mások által csodaszernek titulált termékek sosem hatnak semmit, de ez nekem is bevált :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Mimie

2018. október 30.

Ma en is kiprobaltam de csalodtam is meg nem is. Kb 8-9 eve lettem fekete es az utobbi par evben festettem barnaval ami igazabol feketenek minosult :D Most gondoltam egyet es vissza nyerem az eredeti hajszinem ami hamvas szoke. ( meg hullik is a hajam azert gondoltam abba hagynam a festest) De nem egyszeru eset. Fodraszok ezreivel targyaltam mar es rengeteg penzbe lenne.
Szoval ma kiprobaltam. A lenoves resze bevorosodott es sotet reszbol nagy valtozast nem latok pedig eleg barna cucc jott ki lemosaskor.
Viszont ami pozitiv, hogy iiiirto jo puha lett a hajam :))))
Megvarom a reggelt mit mutat a termeszetes fenynel es lehet meg probalkozok., hatha.
De a puhasag miatt mindenkinek ajanlom ezt a dolgot mert nem fogtok hinni a szemeteknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Viszont ami pozitiv, hogy iiiirto jo puha lett a hajam :))))

saintveronika

2018. október 25.

Sok véleményt olvastam ezen az oldalon az aszkorbinsavról és hallottam már más 'megoldásokat' is festék eltávolításról, de ez tényleg bevált. Sokáig szőkére volt festve a hajam, majd 3-4 hónapja be lett festve barnára, de sajnos sötét lett. Nem baj, gondoltam azért majd kopik belőle. Már kezdtem megszokni és mivel nem akartam már sem szőkítőt, sem festéket használni így hagytam ahogy volt. A festés óta körülbelül kétnaponta vasaltam a hajam és olvastam, hogy ha ilyen módon beleég a festék akkor az aszkorbinsav sem használ, de mivel már nagyon idegesített a lenövésem, ami túl világos a festett részhez képest így megvásároltam a terméket.
Nos, tegnap kipróbáltam, találtam valami receptet (2-3 kanál aszkorbinsav, egy kis víz, 2 kanál sampon, egy kis balzsam és egy kis ricinus olaj) a pakoláshoz és megcsináltam. Felkentem a hajamra, majd folpackba és törölközőbe csomagolva hagytam egy órát hatni.
Amikor lemostam a hajamról a pakolást nem hittem a szememnek. A majdhogynem fekete hajamból szép mogyoróbarnát csinált. Igaz néhol elég világos, vöröses lett, mert a festék elég egyenetlenül maradt meg a szőke hajamon.
Csodálatos ez a termék és örülök, hogy rátaláltam. Még párszor meg fogom csinálni, mert szeretném visszakapni az eredeti sötétszőke hajszínemet, vagy csak valami hozzá hasonlót.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

senskin

2018. június 20.

Hajra nem próbáltam, de a nyári allergiámon segít gyógyszer helyett. Nagyon jól segíti a kollagéntermelést, sok folyadékot iszom, de egy kúrát érdemes kipróbálni vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

magichand

2018. június 19.

Tenyeremben oldok fel picit virágvízzel, a naptól előbukkanó foltjaimat szépen kihipózza az arcomon. 😀 Egyébként is szoktam használni télen is, mert jó puha tőle a bőröm, mintha megújulna tőle.
A hajamra is szoktam tenni, sunkiss jelly után csökkenti a rezes színt (normál festékkel nincs festve a hajam). A fejbőröm nem szereti túl töményen, így csak a hajvégekre szoktam nagyobb dózisban használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid