Gyógyszertári

Ár:   960 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 dkg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. június 13.

Kiszerelés:   10 dkg
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

tothbernadett

2016. augusztus 31.

Őrület! 4 napja festettem be a középszőke hajamat vörösre, azonban túl sötét lett, nem tetszik, inkább aranybarnára vágyom. A hajamról annyit kell tudni, hogy a tövétől kb.10 cm természetes, kb. 20 cm szőkített és az eredetivel azonos színre festett. Gondoltam teszek egy próbát a C vitaminnal, és egy tincsen kipróbálom mit tud. Lelkiekben felkészültem a rikító vörös és narancssárga árnyalatokra...de szinte 100%-ban kiszedte a vörös pigmenteket a hajamból(6.43-al volt festve), és egy teljesen vállalható színt kaptam mindenféle nemkívánatos tónus nélkül. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

eniko04

2016. augusztus 21.

Teába szoktam keverni egy késhegynyit (kiskanálvégnyit) és igazából már hiányzik az ízéből ha nincs benne :) Úgy tudom, hogy citromlével együtt fejti ki a legjobban a hatását, úgyhogy az én teámba megy citromlé is, meg aszkorbinsav is egy kis mézzel. Isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

kriszta04

2016. augusztus 21.

Én ezt ha jól emlékszek rá ezt a fürdő bombához használtam es abba nagyon jo volt és nem is olyan drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 21.

cukorka22

2016. július 27.

Hajpakolás:
Durván 2 éve fekete a hajam. Eredetileg barna színe volt. Gondoltam váltok, így kipróbáltam a "csodaszert". 3-4 kanál por+ sampon. 1 óra várakozás. Mikor lemostam a víz sárgás színű volt, de a hajam maradt sötét. Pontosabban a lenőtt rész vörösesbarna lett, a többi meg maradt fekete. Szerintem aki tartós, sötét színű hajfestékkel festette a haját, az inkább menjen fodrászhoz vagy várja meg míg lenő. A vegyi anyag erősebbnek bizonyult (nem meglepő módon) :D Sajnos ilyen formában ez pénzkidobás:1 pont.

Elfogyasztva:
Én kifejezetten szeretem az ízét. Nyáron nagyon hűsítő a C-vitaminos víz (mint a citromos, ugye xD). Egészséges, finom, hűsítő... nem is kell több. Erre 5 pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Hajpakolás:

Elfogyasztva:

AnnaParadi

2016. június 5.

Nekem a hajam eredetileg:sötétszőke. Majd egy hirtelen jött felindulásból befestettem extra fehéres szőkére(borzalom) ,hát mondom ez mégsem maradhat így rámegyek barnával ,olyan lett mint az eredeti .... Majd jött a "nekemsötétbarnahajkell" korszakom befestettem arra ,kétszer festettem összesen sötétbarnával ,majd most egy pár hete rájöttem ,nem piszkálom tovább legyen eredeti,de mivel nagy volt a kontraszt a szőke lenövésem és a sötétbarna hajam között ezért elkezdtem keresgélni mit tudnék tenni az ügy érdekében.Rátaláltam az Aszkorbinsavra ,üsse kavics megpróbálom max. Apám nullás gépét igénybe veszem ,feldobtam a pakit (2-3 kiskanál c-vitamin , H&S sampon és raktam bele ricinusolajat is ) rá nyomattam egy kicsit a meleg levegőt hajszárítóval,Anyum zuhanysapija rá törcsi ,és vártam a csodát kerek 1 óráig. Lemostam szépen a rituálém szerint ,megszárítottam tükörbe néztem és egy "Baszdmegezvörös"kíséretében elszomorodtam... Világosítani világosít az tény ,de viszont egyre jobban megyek át vörösbe ahogy használom :D Rezesvörös ,egyenletesen szedi le amúgy a festéket és nem vettem észre ,hogy szárítaná vagy bármi,talán pindurkát jobban hullik de az se vész :) Adok neki 5 csillagot ,mert ami kering róla azt betartja ,és teszi a dolgát :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 5.

nikosz90

2016. május 19.

Nem gondoltam volna, hogy aszkorbinsavval ilyen csodákat lehet tenni! :O Az én haj mizériám úgy indult, hogy (én barom) meguntam a gyönyörű barna hajamat, de mivel az egészet nem akartam befestetni, ezért megkértem a fodrászomat, hogy csináljon nekem egy szép ombre frizurát. Na itt kezdődött minden borzalom. Sárga lett a vége! Borzasztó csúnya sárga. Vissza is mentem hozzá és megkértem, hogy varázsoljon a hajvégemből szép szőkét. Rákent valami hamvas szőkét, amitől totál undorító ZÖLD lett a hajam vége. Pontosítok: szőkés sárgás zöld. Itt már nagyon megbántam, hogy a gyönyörű, szépen csillogó eredeti barna hajamhoz hozzányúltam. :( Ismét visszamentem hozzá, hogy most már tényleg csinálja meg normálisan a hajam. Rákent egy sötétszőke festéket, ami a palettán gyönyörűen mutatott, azt mondta ilyen lesz az enyém is. Na mondom tök jó. Még zöldebb lett a végeredmény. Nem akartam elhinni. A fordrászom sem. Azt mondta így még sosem járt. Bár tudom, hogy ennyi csalódás után rég másik fodrászt kellett volna keresnem, én mégis adtam neki egy esélyt és mondtam neki, hogy inkább "csináljuk vissza" az egészet. Fesse be barnára a hajam, amilyen az eredeti, gondoltam azt úgy sem lehet elrontani, mert viszonylag sötét barna az eredeti hajam, tehát az biztosan befed mindent. Nos. Ugye a hajam töve (eredeti) barna volt, így az eddig festett részt úgy fogta be a festék, hogy ahol eddig szőkés volt, ott fekete lett, a zöld részen pedig spenót zöld lett. Még sokkal undorítóbb, mint eddig. Na mondom neeeeeeee. Ezzel már nem is lehet csinálni semmit, hiszen olyan sötét lett a hajam, hogy nincs az a festék, ami ezt befogja, leszívatni meg nyilván nem akartam szegénykét, miután ennyi megpróbáltatáson ment keresztül. Az élettől elment a kedvem, pedig nem vagyok egy letargikus típus, de ez teljesen betett. Gyorsan elkezdtem házi prakítikákat nézni és akkor találtam az azkorbinsavas megoldásra. Nagyon bíztam benne, hogy segíteni fog és segített is! Gyönyörű lett a hajam. Összekevertem a sampont, egy kis olivaolajat és az aszkorbinsavat, belemasszíroztam a száraz hajamba, csepegtettem rá egy kis vizet, hogy felhabosítsam kicsit és a hajam közepétől a végéig (a festett részen) jól belemasszíroztam, rajta hagytam úgy háromnegyed órát, majd mégegyszer jól belemasszíroztam a végén, lemostam és megszárítottam. Eltűnt a fekete és a zöld is (amire a festékek nem voltak képesek), helyette gyönyörű természetes aranylóan barna lett a hajam vége. Úgy néz ki, mintha direkt ilyen ombrét kértem volna. Azóta újra jó kedvem van és ezennel megfogadom, többet nem nyúlok, és senki más sem nyúlthat vegyszerrel a hajamhoz! Az aszkorbinsavat pedig mindenkinek ajánlom, aki világosítani szeretne a haján, vagy esetleg szeretne egy kis aranyló csillogást bele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

somogyikitti04

2016. május 15.

Én is kipróbáltam a hajvilágosítást, de nem gyógyszertárival, hanem Müllerben vett változattal. Nekem majdnem fenékig érő nagyon sok hajam van. Hamvas szőke eredetileg, és mivel az ilyen semmilyen színű, elkezdtem erősebb, karakteresebb barnával festeni. Már egy éve festem, de most inkább a gyermekkori aranyszőke hajam kellene, igy úgy döntöttem kipróbálom ezt a fajta hajvilágosítást. Tegnap csoki barna volt a hajam, azt világos rezesre szívta ez a pakolás. Még ma is felteszem, megint 2 órára csak több c-vitamin porral és várom a hatását.( Nekem am. csak hajsamponból és c-vitamin porból áll ez a pakolás.- Így teljesen jól működik.)

Update: Megcsináltam megint, csak most hajbalzsamot is kevertem hozzá. Hát.... így senkinek nem ajánlom. Világosítani világosított, de közel sem olyan mértékben, mint az előző alkalommal. Csak sampon és a por kell, nekem legalábbis ez működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

Zefsideren

2016. április 20.

Az itteni és más oldalakon olvasott vélemények alapján döntöttem úgy, hogy adok egy lehetőséget az aszkorbinsavas hajvilágosításnak. Sok reményt nem fűztem hozzá, mivel több mint tíz éve kínzom a hajam különböző drogériás és fodrászkellékes festékekkel, havi rendszerességgel, gyakori hajszínváltogatásokkal ... Ennek "köszönhetően" rengeteg pigment halmozódott fel a hajszálaimban, kb. hátközépig érő a hajam de a végek sajnos sötétebbek, soha nem kaptam meg a dobozon "ígért" eredményt, egyre lehetetlenebbé vált, hogy a hőn áhított, eredeti hajszínemre (sötétszőke) hasonlító, természetes árnyalatot kapjam. Szerencsére találtam egy receptet, amit némi módosítással kipróbáltam és rettegve vártam a végeredményt. Amikor megszárad t a hajam és kicsit félve megközelítettem a tükröt előző hajszínváltoztató próbálkozásaim sikertelenségei miatt, NEM AKARTAM ELHINNI AMIT LÁTOK! A hajam MAJDNEM TELJES HOSSZA EGYSZÍNŰ lett, a fekete és sötét árnyalatokat egyszerűen "kiradírozta", nem látok foltokat, gyönyörű egységes világosbarna színt kaptam, egy leheletnyi rezes beütéssel ami fantasztikus, mert min. 6 évig festettem a vörös különböző árnyalataira és soha nem gondoltam, hogy durva vegyi beavatkozás nélkül búcsút inthetek ennek a köztudottan "ragaszkodó" színnek. Számomra ez hihetetlen bíztató eredmény volt, arról nem is beszélve, hogy a mások által említett hajszárazsság, mint lehetséges velejáró nálam nem tapasztalható (sok kondícionálót tettem a pakolásba) sőt, nagyon jó tapintású lett a hajam. Szinte érzem, hogy kicsit fellélegzett szegény...
Összességében nagyon elégedett vagyok, később megismétlem még a kezelést kétszer-háromszor, biztos vagyok benne, hogy a várt eredmény nem fog elmaradni. SOHA TÖBBET VEGYSZEREK!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

iiika

2016. április 13.

Először is: bernie88 a legnagyobb istenkirálycsászárnő! :D kipróbáltam a lentebb leírt receptet ÉS TÉNYLEG MŰKÖDIK!!! A vöröses beütés helyett átvette az aranyló csillogás a helyet!!!!!
Na de csak szépen sorjában: 3 éve sikeresen összevissza festegettem a szép hamvas szőkésbarna hajamat, amit tavaly decemberben majd' derékig érőből levágattam vállig érőre, szóval újra csak a festetlen hajam volt. Aha... de nekem megint nem volt jó, és rámentem Casting Sunkiss Jellyvel, ami jó is volt, napszívta hatás meg minden, de rámjött, hogy nekem egységes sötétebb barna kell.
Fodrászhoz be, 6.1 + 6NI 3-as oxyval fel, lett belőle 4-5ös színmélység enyhe vöröses felhanggal ha megcsillant a napon. Pár napig bírtam és jött az ASZKORBINSAV. 2 evőkanál 2 deci samponba, fel a fejre, 20 perc, lemos. Szedet belőle sokat, de aaaaaaannnyira vörös lett :( Megcsináltam még egy körben, leheletnyi világosodás.
És akkor olvastam bernie88 írását. Felkentem (ricinussal oliva helyett) ééééééééééés már nem a vörös dominál plusz még világosodott :) Majd még egyszer megcsinálom jövő héten updatelek utána :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Leoka

2016. március 29.

Hajvilágosításra próbáltam ki ésssss sikerült:)
Sötétbarna hajam amelyet évekig, hogy feketére, hogy pedig sötétbarnára festettem, most közép és világosbarna között van.
Amikor felkentem, elsőre nagyon csípett ( folpack és sapka alatt tartottam melegen a hajam ), azt hittem néhány perc elteltével lemosás lesz, aztán, megnyugodott a fejbőröm. Első lemosásnál, gesztenyés barnás árnyalatra világosított, a másodiknál ez az árnyalat világosodott ( Vörösödtem ). 3x csináltam meg, 2 nap alatt, egyenlőre pihentetem a hajam, egy pici most szárazabbnak érzem, de nem vészesen száraznak... Sötétszőke hajfestékkel festettem rá, a vörös átüt rajta, de egyenlőre örülök, mert, mindenféle drasztikus beavatkozás nélkül elköszöntem a fekete hajtól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

Hajvilágosításra próbáltam ki ésssss sikerült:)

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid