Gyógyszertári

Ár:   960 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 dkg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. június 13.

Kiszerelés:   10 dkg
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Aquariusgirl

2016. március 28.

Én is kipróbáltam. Kb 10 éve elég sötét barnára festettem a hajam, ami egyébként - a koromból adódóan - elég rendesen őszül és miután kezelhetetlen dauerolva is van. Szóval adok szegénynek rendesen...... November környékén kitaláltam, hogy akkor most megvilágosodok és megpróbáltam világosabbra festeni a hajam. Aha, hát nyilván nem sikerült, csak a lenövés lett világosabb. Még 1-2 próba, meg egy kis dauer, de minden festésnél visszasötétedett a vége. Na, akkor jött - itteni vélemények alapján - KIN COLOR REMOVER, ami jó drága volt, de nem szedte le egyenletesen a festéket a hajamról és hiába festettük már 9-es árnyalattal, megint besötétedett a vége. Na, jó már csak középbarnára. De én világosat szeretnék. Uh tegnap kis samponnal kikeverve felvittem a hajamra, sapka, türcsi és kg egy órát vártam vele. Mikor levettem a sapit, már látszott, hogy jóval világosabb a hajam :-) Mosáskor barna volt a víz és bár most sem teljesen egyenletes a hajam színe, sokkal szebb és világosabb. Azon a részen, amin már a világosabb festék van, az könnyebben kiengedi a színt. Azon filózok, hogy még 1x nekimegyek, de kihagyom a tövét és csak a sötétebb részre viszem fel. Majd meglátom.
Azoknak, akik nem elégedettek: nem gondoljátok, hogy azért nem sikerül igazán, mert olyan koktélokat kentek fel a hajatokra, amelyek összetevői kioltják egymás hatását????? Persze én is féltem a hajam, de szerintem sokkal hatásosabb, csak samponnal - abból is annyival, hogy felvihető legyen a hajra - keverem ki és a végén meg jól bebalzsamozom ápolás gyanánt. Szerintem próbáljátok így is ki.
Tündér74: hogy mikor lehet ráfesteni??? hááát elvileg rögtön, csak arra kell figyelni, hogy több árnyalattal világosabb festéket vegyél, mint amilyen színt szeretnél végeredményként látni a fejeden, mert ilyenkor sokkal jobban felveszi a festék színpigmentjeit a haj!!! (Na, nem magamtól vagyok íly zseni, ez volt a Kin-es használati utasításban :-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 28.

jucika1214

2016. február 29.

Sziasztok! Hosszú történet, de megosztom veletek. Tavaly májusban úgy döntöttem, itthon megszabadulok a több éves, fekete, előtte 2 évig vörös hajamtól. (rengeteg rétegben.) elkezdtem aszkorbinsavval, ment egy darabig, szedte gyönyörűen, de avége, illetve ahol sok réteg volt a feketéből, maradt. rágyorsítottam házi! hidrogénezéssel, felváltva használtam ezzel kb egy nap mindkettőt. a hajam vége szétnyílt, de addigra a fejem tetején a haj körülbelül egységes szőkés-vöröses volt, így lapockáig érő hajból lett 3 centis. azóta szépen megjött a saját hajszínem (szőkés barna) a hajam sokat nőtt. Ami pozitivum, h az aszkorbinsav sokkal többet szedett le, mint a hidrogénezés. sokkal kíméletesebben, h tönkrement a hajam vége, a saját türelmetlenségemnek köszönhető. Azóta fényes, egészséges, és állandó harc megy, h rövidsége miatt ne aludjam el :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

kottazur

Sziasztok :)
En a Kruidvat-ban kaphato C-vitamin porral csinaltam a hajpakolast, az elmult heten ketszer hasznaltam. Alapvetoen barna hajam van, ami sotetebbre lett festve, elotte voros is volt sokaig.
A doboz 200 grammnyi port tartalmaz, ezt hasznaltam fel a vall fole ero hajamra. Lathatoan vilagositott rajta, tobben mar az elso hasznalat utan megjegyeztek hogy vilagosabb lett a hajam. Egy olivaolajos samponnal kevertem ki, mert balzsamokat nem hasznalok (hamar zsirosodo a hajam).
Eloszor ket oran keresztul hagytam rajta, a masodik alkalommal pedig harom oran keresztul (ekkor azonban ovatlan voltam, sikerult is lemarnom a fulemrol a bort). Csak azert adok neki 3 csillagot, mert valamivel tobbre szamitottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 11.

Sziasztok :)

missmomsen

2016. február 11.

Anno kb. 2-2.5 évig feketére festett volt a hajam. Csak simán sampont és a port kevertem el, felvittem a keveréket úgy 30 percre. Első alkalommal még nem volt annyira látványos, szedett le a fekete festékből. 3x ismételtem meg, mire mondhattam, hogy újra barna vagyok.10 perc hajpakolás, és szép lett a hajam. Szóval ja, bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

rencsubaba

2016. február 11.

Szijasztok :) megosztanám veletek az én kis történetemet.2 hete próbáltam ki először,az itt leírt tapasztalataitok hatására.A hajam 2015 áprilisától volt legalább 6x feketére festve És 2x lilára,hogy kicsit lilás árnyalata legyen.Először 2 kis tincsen próbáltam ki az egyik tincsre samponal kevert a másikra hajpakolással került,ugyanolyan színe lett mind 2 tincsnek.Így kipróbáltam egész hajamon 2 nagy evőkanál C-vitamin por ( aminek narancssárga színe van ) 2nagy evőkanál (Garnier Ultra Doux Szépségrituálé argán és kamélia olajas) SAMPON és 2 nagy evőkanál ( Kallos Hair Protox ) HAJPAKOLÁS .Azért írom le,hogy mivel keverem mert sokakat érdekel milyen,samponnal,balzsammal,hajpakolassal keverjük.Én olajakat nem tennék és nemis teszek hozzá,mert nemtudhatom nem e befolyádolja a hatást.Nos az első alkalomnál a felső Lila rész és a mégcsak pár réteg fekete festék szép Rozsda barna lett,gyönyörű a színe alul a több réteg fekete sötét barna lett.1 órát hagytam hatni.a víz nemvolt szines,ugyanojan tiszta vízet mostam le mint máskor.Viszont tegnap újra kipróbáltam.Ugyanígy Mindenből 2 nagy kanállal csak most másfél órát hagytam fent.Megis lett a hatása barna lé folyot le a hajamról.Ismét világosított,az alsó feketés rész egy kicsit ismét világosabb lett. Nagyon megvagyok elégedve.2 hetente fogom alkalmazni.A hajat nem viseli meg,nem szárítja.Max.minimalisan de egy hajpakolás és ujra pihepuha.Akinek nincs 10-15 réteg fekete festék az egész haján annak csodaszer.Remélem Tavaszra,április-májusra az egész hajam szép Rozsda barna lesz :) Próbáljátok ki bátran!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

berni88

2016. február 2.

Nem tudtam, hogy hova irjam be, de mivel látom,hogy ennél a terméknél ez az egyik fő felhasználási terület, igy leirom nála:
Hajvilágositás, festék "kiszedése" (világositás):
2 evőkanál olivaolaj, 2 evőkanál méz, 1citrom kifacsar leve. Felmelegit, fel a hajra, fél óra rajta - és leszedte a vöröses barna hajfestéket a hajamról!
Nekem alapból se nem barna, se nem szőke a hajam, félévente rám jön, hogy oké, akkor leszek barna és festek. Csak hogy mivel szőkés a hajam kap egy szép vöröses tónust, amit én nagyon nem szeretek.
Úgyhogy kipróbáltam, mivel mindegyik fentebb emlitett dolog elvileg szőkit.
Szárit is, de nem hinném, hogy jobban mint bármi más.
Remélem valakinek még hátha bevállk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Hajvilágositás, festék "kiszedése" (világositás):
Úgyhogy kipróbáltam, mivel mindegyik fentebb emlitett dolog elvileg szőkit.
Szárit is, de nem hinném, hogy jobban mint bármi más.
Remélem valakinek még hátha bevállk :)

Midnight Fairy

2016. február 2.

Nekem iszonyúan vastag, erős, fenékig érő hajam van. Eredetileg sötétbarna, 5 éve festem éjfeketére. Kipróbáltam én is a hajpakolást, mondom hogyan is jártam. Először is, nekem a 2 kanalas verzió édeskevés volt, úgyhogy ennyi hajra egy hajmosásnál a DM-ben kapható aszkorbinsav mind a 100 grammját elhasználtam. Egyszerű, olcsó samponnal bekeverve 1 órán keresztül hagytam a hajamon. 1 hétig minden nap ismételtem a dolgot, aminek eredménye az lett, hogy a hajtöveknél bizony teljesen kivilágosította, és vörössé változtatta a hajat, illetve a haj többi részén, napfényben látszik a vörösses fénye, de egyébként teljesen éjfekete maradt. Ha összeszámolom összesen 20 euróra jöttem ki, de ahhoz, hogy eltüntessem a feketét még nem tudom hány hónapon keresztül kellett volna pepecselnem a fürdőszobában. Úgyhogy maradtam fekete és maradok is. Dühömben egyébként levágtam mellig érőre a hajam, ami nagyon menő lett, úgyhogy megérte a dolog. :D Egy biztos, ez a módszer tökéletes barnáknak, vöröseknek, vagy azoknak, akik rövid ideje festik a hajukat. A fekete démonok viszont felejtsék el, menjenek fodrászhoz, kivéve, ha vörösses fényre és idegbajra vágynak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

h.ancsi89

2016. február 2.

Tegnap próbáltam először. 3-szor volt színezve a hajam, legutóbb feketés barna színre. Az ismerőseim szerint nem állt jól nekem, már be is jelentkeztem a fodrászomhoz egy kis világosításra (sajnos tudtam,hogy annak mindenképp hidrogén lesz a vége), de még időben rátaláltam erre a módszerre a neten, így le is mondtam. Gondoltam előbb kipróbálom ezt, max ha nem válik be majd elmegyek hozzá. Vettem a DM-ben aszkorbinsavat, ez volt a recept otthon: 3 ek aszkorbinsav, 3 ek hajpakolás, 1 ek méz, 1 ek ricinusolaj, fél citrom leve. Aztán nekifogtam, hu mi lesz ebből... Felkentem, nejlonzacsik+törcsi a fejre, majd 2 órát hagytam rajta. Lemosáskor a víznek már enyhén barnás-vöröses színe volt, kíváncsi voltam nagyon a végeredményre. Akkor lehetett leginkább látni a kapott színt, mikor teljesen megszárítottam. Világosított a hajamon 1-2 árnyalatot, de még nem az igazi, megpróbálom még 1-szer 2-szer a pakolást mennyire lesz hatásos, addig megy neki a 3 csillag. Hatott, de még nem eléggé. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Juju22

2016. február 2.

Festett szőke hajamat sötét barnára festettük a fodrászommal, kicsit meg bántam, úgyhogy kerestem egy természetes módot a világosításra. Egy dl gyógynövényes sampont kevertem el egy evőkanál aszkorbinsavval, rákentem a hajamra, le fedtem törülközővel, rajt hagytam húsz percig és utána percekig mostam, utána hajpakolást tettem rá. Kétszer használtam eddig, többet nem fogom, mert így tökéletes lett a hajszínem. Most világos barna hajam lett, amilyet akartam :) nagyon örülök, hogy rá találtam, kár, hogy nem tudok fel tenni képet a végeredményről....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Marcsus

2016. február 1.

Az ízével egyszerűen nem tudok megbarátkozni, borzalmasan citromosan kesernyés, de nagyon egészséges, a betegségek nagy része kivédhető vele, segíti a szervezet ellenálló képességét kibontakozni. Én például nagyon gyakran, maximum havonta leszek herpeszes, és amióta ezt a terméket fogyasztom (másfél hónap), összvissz egyszer jött ki rajtam, akkor is csak úgy, mint három aprócska pattanás egymás mellett. Eddig szabályos herpeszbombák voltak a számon...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid