Gyógyszertári

Ár:   960 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 dkg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. június 13.

Kiszerelés:   10 dkg
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

kitti9797

2016. január 1.

Nekem csak rosszabodott. Sötétszőke hajamat 2éve folyamatosan festem sötétbarnával, de most már utoljára 2-3 hónapja nem volt befestve, és most 3 féle színben pompázik a hajam. 2 cm lenövés, 3cm vörös, majd barna vörös foltokkal. Sikerült kivösítenie a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 1.

Colette221

2015. november 29.

UPDATE 2: Még világosabb lett a hajam. Kicsit most pihentetem, 3 alkalom elég volt. :) Annyira jó, hogy rátaláltam <3

UPDATE: Kétszer használtam, szerencsére már nem olyan sötét a hajam. Inkább mahagóni barna. Megmentett!!!
Lehetséges, hogy még egyszer fogom használni. 5*

Ma kipróbáltam. Nekem túl nagy változást nem csinált, viszont azért látszik, hogy világosított.
5 napja befestettem a hajam világosbarna festékkel, ami sajnos szinte fekete lett a középszőke hajamból..... eléggé kivagyok borulva még most is...na mindegy.
Keresgéltem a neten és megtaláltam ezt. Sokan írták, hogy 1,5-2 árnyalatot világosított a hajon, de nekem kb csak egy felet. Tényleg rezes fényű, de engem nem zavar, az eredeti hajam is kissé vörös fényű.
Bizakodom, hogy több alkalom után látványosabb lesz az eredmény, mert ez így nagyon nem én vagyok. :(

Majd jövök frissíteni. :) Addig csak 3 csillag..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

Lehetséges, hogy még egyszer fogom használni. 5*

Majd jövök frissíteni. :) Addig csak 3 csillag..

Timpi

2015. november 29.

Sziasztok! Kipróbálásra került nálam is. Picit világosította, a víz barnás volt.Nem látom a változást,de majd még újra nekifutok. Viszont tökszép állaga lett tőle a hajamnak,ami miatt már megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

scisneros

2015. november 6.

Elsősorban hajvilágosításra vettem a DM-es Das Gesundét, 600 Ft volt. Éveken át középbarnára (köznyelvben: sötétbarna) festetem a hajam. Az utolsó alkalommal annyira bekapta a vékonyszálú hajam a festéket, hogy befeketedett. A dobozka 5/6 részét samponnal hajfesték állagúra elkeverve a hajamra tettem, befóliáztam. Másfél óra múlva mostam le, hatott! Bár még elég sötét a hajam, de előbukkant a barnás fénye és elképesztően (tényleg LEÍRHATATLANUL) puha és fényes lett. Döbbenetes! Tuti, hogy alkalmazni fogom még. Pár napig elég furcsa illata volt a hajkoronámnak, de kit érdekel?! :) Viszlát fekete haj...
A maradékot teában fogyasztva fogom elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 6.

A maradékot teában fogyasztva fogom elhasználni.

ribizlizizi

2015. november 6.

UP: tényleg egy csodaszer! Szinte sajnálom is, hogy már nem használom! Másfél hónap alatt lettem egészen sötét (majdnem fekete) barnából karamelles szőkés hajú. Igaz, utoljára rásegítettem egy kis szőkítéssel is, de lányok, ahelyett, hogy rögtön tönkrevágtam volna a hajam egy csomó hidrogénnel és aztán visszafessem sötétre, mert olyan szörnyű, és sírjak a letöredezett hajam felett, ahelyett ezt kaptam: egy-másfél hónap kitartó aszkorbinozás megszépítette a hajam, csillogott, fényes volt és a szín tényleg hordható volt közben is, mialatt észrevétlenül szedte le a pigmenteket a festékből. A végeredmény a hajam tetejénél már az én saját hajszínem volt, amit nem láttam már, ki tudja, mióta... :) és mikor kiszőkítettem, elég volt egy gyengébb is, mert a nagyja munkát már elvégezte az aszkorbin. Nyilván a szőkítés után szárazabb lett a hajam, és még kezelgetem, de nem lett olyan ronda, mint egy kiadós hidrogénparti után. És szőkítés után is alig volt narancssárga a hajam. A festék, amit vettem, azonnal be is fogta, azóta is szép. Szóval ez egy CSODASZER.

Nos, túlvagyok kb négy használaton, most jön a tervezett utolsó egy-max két kezelésem vele :) és lányok, ez egy csodaszer! Nem, nem vette ki a teljes festékmennyiséget a hajamból, DE helyette: - szép fokozatosan világosít a hajamon, anélkül, hogy ocsmány narancssárga lenne az eredmény - sőt még hordható is, ha nem törődöm a lenövéssel (amin szintén tudott javítani valamelyest a két szín egymáshoz közelítésével) - olyan tisztává varázsolta a fejbőrömet, hogy a használata után vagy öt napig nem mostam hajat - olyan, mint egy luxushajpakolás, nekem nem lett tőle száraz, sem sprőd (a töredezett végek picit talán, de azokkal úgyse tenne csodát), sőt, gyönyörű, PUHA és FÉNYES hajam lett tőle, amely olyan állagú, mintha nem is lenne festve (kb amikor szálanként állnak a hajak - ezt eddig csak nem festett hajnál láttam, hogy nem egy tömbbe áll össze a haj úgymond), - és az ASIA centerben 850 ft 250gr!!!! Ami konkrétan ajándék ennyiért! Nem lett tőle se szőke se blabla színű hajam, világosít rajta fokozatosan - masszívan sötétbarnára volt festve sokszor, amely egyre feketébbnek nézett ki - most eltekintve egy vízszintes sávtól, a hajam nagyjából mogyibarna! És eddig se szőkítés, se utókezelés se semmi nem kellett ahhoz, hogy valahogy kinézzen. Rengetegen megdicsérték, milyen szép, fényes hajam lett tőle! Aztán ámultak, mikor elárultam, mitől... :) mondjuk én mellette Pantene Pro V sampi-balzsam duot használok, az is sokat segít a fényén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Ariel79

2015. november 5.

Ez egy csodaszer! Arcra használom, 2 g aszkorbinsav por pici olívaolaj -kokuszolaj kevés meleg víz és arcon kb 6-8 percig fent hagyom. Lemosom és olyan az arcom mint ha újjászülettem volna. Sima pihe puha :-) heti 2× lefekvés előtt csak ezt a kombot használom, utána elég csak kis kokuszolajjal hidratálni éjszakára. De óvatosan az idővel, egyszer 10 percet hagytam fent és kicsit megkapta a szám körül a bőrt. Kézemet is ezzel a komboval kennem és azóta sokkal hidratáltabbnak tűnik, gondolom a c vitamin miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 5.

KlaudiaZs

2015. szeptember 21.

Hajra is próbáltam, valóban világosít, de nálam nem ezért nyeri el a csodaszer kategóriát. Esténként egy kis mézzel szoktam összekavarni és azt kenem az arcomra maszként, néha illóolajat is cseppentek hozzá (ált. grapefruitot) és azt kell mondjam, szinte tökéletessé teszi a bőröm. Hormonok miatt néha 1-2 pattanás megjelenik, 1 hete viszont olyan borzasztóan nézett ki az arcom, mint utoljára gimnazista koromban, és pár nap alatt teljesen rendbehozta ez a kis maszk az arcbőröm. Kb már fél éve alkalmazom ezt így, és a pigmentfoltjaimon is rengeteget javított, alig látszik már pár belőle. Néha, ha illóolaj nem kerül a mixbe akkor a számat is bedörzsölöm vele, csodát művel ott is, utána meg csak lenyalja az ember és még egészséges is.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

bogszi13

2015. augusztus 8.

Festett sötétvörös hajamat körülbelül fél nap alatt kiszívta világos vöröses-barnára, csodás volt látni az eredményt. :) Természetes megoldás és nem árt a hajnak, nem úgy, mint a vegyi hajfesték-eltávolítók. Mindenképpen csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

norybaby1990

2015. július 2.

Fodrász által frissen festett sötét csoki barna hajra (tegnap lett festve) szabad alkalmazni? Nem fog kárt tenni vagy nagyon szárítani, roncsolni? Egy kicsit világosabb barnát szerettem volna, de nem úgy sikerült. Ezzel a színnel meg nem tudok megbarátkozni, akármennyire is akarom :/ Egyébként már próbáltam ezt a pakolást még a télen, nagyon bevált, világosított szépen, így lettem szőkés világosbarna lekopott sötétbarnából.Viszont most nem tudom, hogy kiváltana e bármi reakciót,úgy hogy tegnap volt festve. Számít valamit, hogy világos színre lett kenve a festék?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

nagyerika28

2015. június 21.

Hmm....hát,mit is mondjak.A sok pozitív komment hatására ma kipróbáltam,nem sok eredménnyel.Barna tartós hajszínezőt használok,de szeretnék karamell színű lenni.Balzsammal kevertem ki kb 3-4 ek port,felkentem,és vártam a csodát majdnem 2 óra hosszat.Mikor mostam le és dörgöltem a hajam,kezdtem örülni,mert kb olyan barna cucc jött a hajamból, mint festésnél,mégis mikor megszárítottam,semmi hajszínváltozást nem láttam. :/ Szerencsére nem szárította ki a hajam, gondolom,mert balzsamba kevertem.Nem tudok ódákat zengeni róla,így nem is ajánlom,hogy márpedig ezt mindenféleképp próbáljátok ki.2* csak mert nem roncsolta a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid