Gyógyszertári

Ár:   10 Ft/g   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. június 7.

Ár:   10 Ft/g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1190 Ft

Ár: 1190 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Több méretben is kapható
szmonika

2015. május 16.

Én nagyon szeretem!!! A herbáriában rendeltek nekem 100 grammosat. Patikában nem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Kittuska

2015. május 8.

Én is szerettem volna venni a gyógyszertárba, de nekem azt mondták hogy azt csak receptre adhatnak. Tényleg?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

Salandi

2015. április 23.

Imádom az illatát csodálatos a hatása is. Ekcémás a bőröm,nagyon jó választás testápoló helyett.:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

GazdiMami

2015. április 23.

Itteni vélemények alapján próbáltam ki, és megérte! Isteni finom az illata, tényleg kiválóan hidratál, eddig egy testápoló se volt ilyen. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Nagyon elégedett vagyok vele. Hajpakolásként is kipróbálom hétvégén. Ezentúl rendszeresen veszek már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 23.

CupcakeQueen

2014. augusztus 22.

Napozáshoz használom, sokkal gyorsabban barnulok tőle. Nagyon fehér bőrűek ne használják, mert könnyű leégni vele. Miután használtam és lemostam magamról napozás után, nagyooon puha lesz tőle a bőröm, testápolóra sincs szükség :) Kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Nicole24

2014. augusztus 11.

Nagy nehezem ma sikerült szereznem egy gyógyszertárba, 140g 1400 ft-ért, és por formájában kaptam, amit én is fürdővízben tégellyel megolvasztottam hogy egy tömböt kapjak. A fürdővizembe tettem egy keveset belőle, és olyan szépen hidratálta az egész bőrömet, mint még más testápoló soha! 5-10 percig picit olajos tapintása volt még a bőrömnek, de utána csak a puha selymes bőr maradt, és persze isteni kakaó illat :) holnap hajpakolásként is kipróbálom kókuszolajjal együtt, utána meg napozáshoz is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

lubi

2014. július 30.

Nagy szerencsém volt, az első gyógyszertárba, ahova betévedtem, volt. Nem nagyon olvastam még ennek utána, mindenesetre meglepődtem, hogy gyakorlatilag port kaptam, kisebb-nagyobb tömbökkel együtt, mint a porcukor. Néztem ott, hogy ezzel mit és hogyan kellene csinálnom. Mondta a kedves kis hölgy, hogy vízfürdőben olvasszam fel egy kis tégelyben, majd hagyjam megdermedni. Így is tettem, mindenesetre elég keményre dermedt, sokáig kell "simogatnom", hogy rendesen betudjam magam kenni. Amióta meg van, még napozáshoz nem tudtam használni, leégésre viszont nagyon jó, és akinek szárazabb a bőre annak is ajánlom, mert nagyon zsíros, viszont hamar beszívódik (kevésbé száraz bőrbe is), így nagyon jól hidratál és nem hagy semmiféle ragacsosságot. A hölgy kiemelte, hogy fényvédőt nem tartalmaz, ezért erre figyeljek oda, ha napozok. Úgyhogy sajnos a naptejet nem helyettesíti. Az illatáról annyit, hogy kakaópor illata van, nem a cukros instant kakaóé, hanem a cukrozatlan kakaópor illatát érzem, ami viszonylag tartósan meg is marad a bőrömön. Napozáshoz is mindenképp fogom használni, de ez már magában megér egy 5*-ot :) Ja és, 100 gramm volt 860 Ft, ha valakit esetleg ez is érdekelne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

babyface

2014. július 19.

anyukám barátnője patikában dolgozik ő szoktatott rá minket, hogy minden nyaralásnál egy tégely kakaóvajat is csomagoljunk a naptej mellé. :) ugyanis csodálatos mély, bronzbarna csokiszínünk lesz tőle. az sem elhanyagolható szempont, hogy a tengervíz által szétszárított bőrt csodásan hidratálja. alacsony faktorszámú naptejjel kombinálva (persze rendszeres újrakenés mellett) verhetetlen! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

anonimia

2014. április 2.

Kevés gyógyszertárban kapható, ahol viszont igen, ott piti összegért hozzá lehet jutni egy egész klassz kis mennyiséghez. Finom illatú, tápláló krém ami remek házi kence alap de önmagában is ezerszer többet ér a legtöbb testápolónál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

riella1994

2014. január 29.

Én hajpakolásnak is kipróbáltam és megnyert. A hajvégeim egyáltalán nem szárazak pedig ki van szőkítve a hajam. Testápolónak is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter