Gyógyszertári

Ár:   10 Ft/g   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. június 7.

Ár:   10 Ft/g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1190 Ft

Ár: 1190 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Több méretben is kapható

x

2015. november 19.

Nagyon szeretem, mert tiszta, semmi hozzáadott potenciálisan mérgező adalék nincs benne, mennyei az illata, akár kóstolgatni is lehet, és az íze is finom. Én bioboltban veszem, mert a gyógyszertárban szinte soha se kapok azt, amit szeretnék, mindent kérni kell, értetlenkednek, ha nincs az, amit szeretnél, hoznak helyette valami random cuccot, hogy jó lesz ez is a hülye vevőnek, aztán vagy észreveszed idejében és nem veszed meg, vagy nem... na de vissza a kakaóvajra, kicsit nehézkes vele bánni, mert melengetni kell, ráadásul amíg beissza a bőr, az sok idő, ezért általában csak hétvégén van időm egyszer végigmasszirkázni vele a habtestemet... de egy ilyen hatású, egészséges és tápláló terméknek ezt simán elnézem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

cintiakiss

2015. október 23.

Nyáron napozás mellé használom, máskor pedig a hajamat ápolom vele. Nagyon szép selyem lesz tőle, a bőröm pedig extra fekete :D Az ára is kedvező, gyógyszertárban szoktam venni. Az illata nekem nem igazán jön be de ez legyen a legkevesebb gond! :) 5***

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

7ot

2015. július 29.

Imádom. Gyógyszertárban veszem, papírzacskóban, törve. Csak megmelengetem a tenyeremben és kenekedek is. :) Száraz bőrre, kirepedezett szájra nagyon jó. Főleg télen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

szandi08

2015. július 4.

Patikából szereztem be vidékről, mert Pesten sehol sem adtak..Imádom, száraz bőrre is tökéletes nem is beszélve az illatáról :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Csermely

2015. május 18.

Minden nyarat egy egy kakaóvaj beszerző körúttal kezdek, mivel ez elengedhetetlen kelléke a szép barna és egészséges nyári bőrnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

szmonika

2015. május 16.

Én nagyon szeretem!!! A herbáriában rendeltek nekem 100 grammosat. Patikában nem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Kittuska

2015. május 8.

Én is szerettem volna venni a gyógyszertárba, de nekem azt mondták hogy azt csak receptre adhatnak. Tényleg?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

Salandi

2015. április 23.

Imádom az illatát csodálatos a hatása is. Ekcémás a bőröm,nagyon jó választás testápoló helyett.:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

GazdiMami

2015. április 23.

Itteni vélemények alapján próbáltam ki, és megérte! Isteni finom az illata, tényleg kiválóan hidratál, eddig egy testápoló se volt ilyen. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Nagyon elégedett vagyok vele. Hajpakolásként is kipróbálom hétvégén. Ezentúl rendszeresen veszek már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 23.

CupcakeQueen

2014. augusztus 22.

Napozáshoz használom, sokkal gyorsabban barnulok tőle. Nagyon fehér bőrűek ne használják, mert könnyű leégni vele. Miután használtam és lemostam magamról napozás után, nagyooon puha lesz tőle a bőröm, testápolóra sincs szükség :) Kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter