Gyógyszertári

Ár:   10 Ft/g   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. június 7.

Ár:   10 Ft/g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1190 Ft

Ár: 1190 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Több méretben is kapható

Nicole24

2014. augusztus 11.

Nagy nehezem ma sikerült szereznem egy gyógyszertárba, 140g 1400 ft-ért, és por formájában kaptam, amit én is fürdővízben tégellyel megolvasztottam hogy egy tömböt kapjak. A fürdővizembe tettem egy keveset belőle, és olyan szépen hidratálta az egész bőrömet, mint még más testápoló soha! 5-10 percig picit olajos tapintása volt még a bőrömnek, de utána csak a puha selymes bőr maradt, és persze isteni kakaó illat :) holnap hajpakolásként is kipróbálom kókuszolajjal együtt, utána meg napozáshoz is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

lubi

2014. július 30.

Nagy szerencsém volt, az első gyógyszertárba, ahova betévedtem, volt. Nem nagyon olvastam még ennek utána, mindenesetre meglepődtem, hogy gyakorlatilag port kaptam, kisebb-nagyobb tömbökkel együtt, mint a porcukor. Néztem ott, hogy ezzel mit és hogyan kellene csinálnom. Mondta a kedves kis hölgy, hogy vízfürdőben olvasszam fel egy kis tégelyben, majd hagyjam megdermedni. Így is tettem, mindenesetre elég keményre dermedt, sokáig kell "simogatnom", hogy rendesen betudjam magam kenni. Amióta meg van, még napozáshoz nem tudtam használni, leégésre viszont nagyon jó, és akinek szárazabb a bőre annak is ajánlom, mert nagyon zsíros, viszont hamar beszívódik (kevésbé száraz bőrbe is), így nagyon jól hidratál és nem hagy semmiféle ragacsosságot. A hölgy kiemelte, hogy fényvédőt nem tartalmaz, ezért erre figyeljek oda, ha napozok. Úgyhogy sajnos a naptejet nem helyettesíti. Az illatáról annyit, hogy kakaópor illata van, nem a cukros instant kakaóé, hanem a cukrozatlan kakaópor illatát érzem, ami viszonylag tartósan meg is marad a bőrömön. Napozáshoz is mindenképp fogom használni, de ez már magában megér egy 5*-ot :) Ja és, 100 gramm volt 860 Ft, ha valakit esetleg ez is érdekelne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

babyface

2014. július 19.

anyukám barátnője patikában dolgozik ő szoktatott rá minket, hogy minden nyaralásnál egy tégely kakaóvajat is csomagoljunk a naptej mellé. :) ugyanis csodálatos mély, bronzbarna csokiszínünk lesz tőle. az sem elhanyagolható szempont, hogy a tengervíz által szétszárított bőrt csodásan hidratálja. alacsony faktorszámú naptejjel kombinálva (persze rendszeres újrakenés mellett) verhetetlen! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

anonimia

2014. április 2.

Kevés gyógyszertárban kapható, ahol viszont igen, ott piti összegért hozzá lehet jutni egy egész klassz kis mennyiséghez. Finom illatú, tápláló krém ami remek házi kence alap de önmagában is ezerszer többet ér a legtöbb testápolónál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

riella1994

2014. január 29.

Én hajpakolásnak is kipróbáltam és megnyert. A hajvégeim egyáltalán nem szárazak pedig ki van szőkítve a hajam. Testápolónak is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Musil

2013. november 23.

Nagyon-nagyon szeretem! Hegymászásnál, magashegyi túrázásnál az időjárás őrülten igénybe veszi a kezemet, mindig rettenetesen kiszárad. A nagyobbik baj, hogy ilyenkor krémet nem tudok használni, egyrészt mert nem akarom, hogy szanaszéjjel kenődjön a hátizsákomban, másrészt nagy tengerszint feletti magasságon már betonkeményre fagyna. Erre a problémára kiváló megoldás a kakaóvaj! Morzsalékos formája miatt nem kell aggódnom, hogy szétkenődik vagy megfagy, csak beleteszem egy Kinder tojás belsejébe, és nagyon kis helyen, teljesen jól szállítható! Arról nem is beszélve, hogy igen gazdagon táplálja a bőrt, és ahhoz, hogy kenődjön, jó alaposan bele kell masszírozni a bőrbe, hogy a testhőtől felolvadjon; és ez a dörzsölgetés bizony nagyon jól tud esni a rendkívül nagy hidegben! Egyszóval csillagos ötös, pótolhatatlan útitárs! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 23.

Princess

2013. október 18.

Én úgy használtam, hogy jól bekentem magam vele, nagyon jó érzés kenegetni, mikor olvad elfele :) én utána naptejet is kentem rá, biztos ami biztos, le ne égjek. És nem is égtem meg. Gyönyörű szép egyenletesen barnultam le, sokáig is tartott.. visszasírom, mikor olyan jó barna voltam! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

csigabiga89

2013. augusztus 24.

Ezzel szoktam napozni, mást nem is használok, nem égek le egyáltalán és egyenletesen barnulok. Az illatát is szeretem, szerintem testápolónak is tökéletes, csak várni kell egy ideig míg beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

szabiina

2013. augusztus 13.

Napozáshoz használom, nagyon szépen barnít, egyenletesen barnulok tőle. Egyébként nem szoktam leégni, fényvédőt is ritkán használok, viszont kakaóvaj mellé mindig, mivel sokkal hamarabb égek le, viszont jól hidratál, le sem hámlik, ha esetleg pirosra sülnék :)
Napozni csak ezzel, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Napozni csak ezzel, imádom!

csibeeeh

2013. augusztus 9.

Napozáshoz használom :) és nagyon szeretem :) Sokkal barnább leszek tőle, és sokkal tovább tart barnaságom is :) és még az illatát is imádom ;) tehát : 5* :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter