Gyógyszertári

Ár:   10 Ft/g   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. június 7.

Ár:   10 Ft/g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1190 Ft

Ár: 1190 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Több méretben is kapható
Musil

2013. november 23.

Nagyon-nagyon szeretem! Hegymászásnál, magashegyi túrázásnál az időjárás őrülten igénybe veszi a kezemet, mindig rettenetesen kiszárad. A nagyobbik baj, hogy ilyenkor krémet nem tudok használni, egyrészt mert nem akarom, hogy szanaszéjjel kenődjön a hátizsákomban, másrészt nagy tengerszint feletti magasságon már betonkeményre fagyna. Erre a problémára kiváló megoldás a kakaóvaj! Morzsalékos formája miatt nem kell aggódnom, hogy szétkenődik vagy megfagy, csak beleteszem egy Kinder tojás belsejébe, és nagyon kis helyen, teljesen jól szállítható! Arról nem is beszélve, hogy igen gazdagon táplálja a bőrt, és ahhoz, hogy kenődjön, jó alaposan bele kell masszírozni a bőrbe, hogy a testhőtől felolvadjon; és ez a dörzsölgetés bizony nagyon jól tud esni a rendkívül nagy hidegben! Egyszóval csillagos ötös, pótolhatatlan útitárs! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Princess

2013. október 18.

Én úgy használtam, hogy jól bekentem magam vele, nagyon jó érzés kenegetni, mikor olvad elfele :) én utána naptejet is kentem rá, biztos ami biztos, le ne égjek. És nem is égtem meg. Gyönyörű szép egyenletesen barnultam le, sokáig is tartott.. visszasírom, mikor olyan jó barna voltam! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

csigabiga89

2013. augusztus 24.

Ezzel szoktam napozni, mást nem is használok, nem égek le egyáltalán és egyenletesen barnulok. Az illatát is szeretem, szerintem testápolónak is tökéletes, csak várni kell egy ideig míg beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

szabiina

2013. augusztus 13.

Napozáshoz használom, nagyon szépen barnít, egyenletesen barnulok tőle. Egyébként nem szoktam leégni, fényvédőt is ritkán használok, viszont kakaóvaj mellé mindig, mivel sokkal hamarabb égek le, viszont jól hidratál, le sem hámlik, ha esetleg pirosra sülnék :)
Napozni csak ezzel, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Napozni csak ezzel, imádom!

csibeeeh

2013. augusztus 9.

Napozáshoz használom :) és nagyon szeretem :) Sokkal barnább leszek tőle, és sokkal tovább tart barnaságom is :) és még az illatát is imádom ;) tehát : 5* :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Kmanci

2013. július 24.

Napozáshoz használjuk. Mi tömbökben szoktuk venni bár kenhető változata is van, de én imádok elidőzni azzal, hogy olvasztgatom magamon. Gyönyörű színt ad és én a fehércsoki illatát is imádom, szívem szerint eszegetném is, csak tudom, hogy semmi íze. Pont ma napoztam vele, de még érzem a bőrömön. Nagyon szeretem azt is, ahogy hidratál, bár nem használnám testápolóként, mert nem szívódik be, réteget hagy a bőrön. Fényvédőt általában csak az arcomra és a vállamra, mellkasomra szoktam kenni, máshol kakaóvajazok mert még sosem égett le más testrészem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

vira.15

2013. július 4.

Imádom! Nagyon jól hidratálja a bőröm. Mondjuk én nem gyógyszertárban vettem, hanem bioboltban. Szépen lehet tőle barnulni, de magas UV sugárzás esetén azért én leégtem mellette, megtanultam, olyankor kell használnom fényvédőt, viszont hamarabb el is múlt a csúúúnya, nagyon csúúúúúnya leégésem.
Mikor csak 20-25 fok van, szó szerint csak simogat a napocska akkor Ő a nyerő :) Télen is jó, mikor agyon van száradva a bőröm a hideg miatt. Az illata pedig fenséges, legszívesebben beleharapnék :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

yasmine1122

2013. július 3.

Napozáshoz használom én is és nagyon szép barna leszek tőle! Úgy szoktam, hogy eleinte fényvédővel napozok és amikor már van színem, akkor használom a kakaóvajat. Bár nekem alapból nem fehér típusú bőröm van, így nem igazán égek le.
Tegnap szoláriumozásnál is kipróbáltam és sokkal jobb, mint akár melyik szolikrém. Igaz a plexiről letakarítani már nem annyira jómóka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

LaMaggie

2013. július 3.

Nagyon szeretem! Sokkal barnább leszek vele, tovább tart a barnaság! Sajnos elég kevés gyógyszertárban adnak ki kakaóvajat! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

macaron_kitty

2013. július 1.

Az egyik legjobb bőrtápláló. Napozáshoz is jó, de télen is, ha nagyon ki van száradva a bőrünk, ez tényleg csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter