Gyógyszertári

Ár:   10 Ft/g   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. június 7.

Ár:   10 Ft/g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1190 Ft

Ár: 1190 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Több méretben is kapható

Kmanci

2013. július 24.

Napozáshoz használjuk. Mi tömbökben szoktuk venni bár kenhető változata is van, de én imádok elidőzni azzal, hogy olvasztgatom magamon. Gyönyörű színt ad és én a fehércsoki illatát is imádom, szívem szerint eszegetném is, csak tudom, hogy semmi íze. Pont ma napoztam vele, de még érzem a bőrömön. Nagyon szeretem azt is, ahogy hidratál, bár nem használnám testápolóként, mert nem szívódik be, réteget hagy a bőrön. Fényvédőt általában csak az arcomra és a vállamra, mellkasomra szoktam kenni, máshol kakaóvajazok mert még sosem égett le más testrészem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

vira.15

2013. július 4.

Imádom! Nagyon jól hidratálja a bőröm. Mondjuk én nem gyógyszertárban vettem, hanem bioboltban. Szépen lehet tőle barnulni, de magas UV sugárzás esetén azért én leégtem mellette, megtanultam, olyankor kell használnom fényvédőt, viszont hamarabb el is múlt a csúúúnya, nagyon csúúúúúnya leégésem.
Mikor csak 20-25 fok van, szó szerint csak simogat a napocska akkor Ő a nyerő :) Télen is jó, mikor agyon van száradva a bőröm a hideg miatt. Az illata pedig fenséges, legszívesebben beleharapnék :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

yasmine1122

2013. július 3.

Napozáshoz használom én is és nagyon szép barna leszek tőle! Úgy szoktam, hogy eleinte fényvédővel napozok és amikor már van színem, akkor használom a kakaóvajat. Bár nekem alapból nem fehér típusú bőröm van, így nem igazán égek le.
Tegnap szoláriumozásnál is kipróbáltam és sokkal jobb, mint akár melyik szolikrém. Igaz a plexiről letakarítani már nem annyira jómóka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

LaMaggie

2013. július 3.

Nagyon szeretem! Sokkal barnább leszek vele, tovább tart a barnaság! Sajnos elég kevés gyógyszertárban adnak ki kakaóvajat! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

macaron_kitty

2013. július 1.

Az egyik legjobb bőrtápláló. Napozáshoz is jó, de télen is, ha nagyon ki van száradva a bőrünk, ez tényleg csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

whyteangel

2013. július 1.

Én is napozáshoz vettem, az illatát annyira nem kedvelem, mivel nem vagyok oda az édes illatokért. A karom szép barna lett, de a vállam és a mellkasom leégett, így valóban mostanság már nem elég ez a védekezés a napégés ellen. Ennek ellenére még a mai napig barna vagyok, pedig egy hete nem ért nap, úgyhogy tartósabb a barnaság, mint nélküle. Még kísérletezem, hogyan lehet leginkább kihasználni az előnyeit.

Bellala

2013. június 27.

Testápolásra, napozásra, napozás utáni ápolásra is használom. Gyerekkoromban csak ezzel kent minket anyukám, semmi szintetikus napvédő :) (bár akkor még a sugárzás sem akkora volt, mint most). Segít a barnulásban és a barna bőrszínem is sokkal tovább megmarad. Igaz, hogy az illata nyomokban sem emlékeztet a kakaóvajas termékekre, de hatásos, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

encimokus

2013. június 26.

Még azelőtt vásároltam patikában kakaóvajat, mielőtt jobban utánajártam volna a témának. A gyógyszertárinak semmi kakaóillata nincs, ez ugyanis finomított, látszik a színén is. Ajakápolóba, testápolóba használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter