Gyógyszertári

Ár:   10 Ft/g   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. június 7.

Ár:   10 Ft/g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1190 Ft

Ár: 1190 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Több méretben is kapható
whyteangel

2013. július 1.

Én is napozáshoz vettem, az illatát annyira nem kedvelem, mivel nem vagyok oda az édes illatokért. A karom szép barna lett, de a vállam és a mellkasom leégett, így valóban mostanság már nem elég ez a védekezés a napégés ellen. Ennek ellenére még a mai napig barna vagyok, pedig egy hete nem ért nap, úgyhogy tartósabb a barnaság, mint nélküle. Még kísérletezem, hogyan lehet leginkább kihasználni az előnyeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Bellala

2013. június 27.

Testápolásra, napozásra, napozás utáni ápolásra is használom. Gyerekkoromban csak ezzel kent minket anyukám, semmi szintetikus napvédő :) (bár akkor még a sugárzás sem akkora volt, mint most). Segít a barnulásban és a barna bőrszínem is sokkal tovább megmarad. Igaz, hogy az illata nyomokban sem emlékeztet a kakaóvajas termékekre, de hatásos, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

encimokus

2013. június 26.

Még azelőtt vásároltam patikában kakaóvajat, mielőtt jobban utánajártam volna a témának. A gyógyszertárinak semmi kakaóillata nincs, ez ugyanis finomított, látszik a színén is. Ajakápolóba, testápolóba használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter