H&M

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   H&M

Finoman csillogó bronzosító púder széles ecsettel.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

murczinodett

2015. július 21.

Imádom ezt a bronzert, annyira természetes színe van. Van egy csomó bronzosítóm, de ez a kedvencem pedig megvan a the balm bahama mama is ami szintén nagyon jó, de én ezt még annál is jobban szeretem. nem tudom h lehet e még kapni, mert már sehol nem látok sminkes cuccokat a h&m-ekben és ha elfogy belehalok:) aki tudja hol lehet beszerezni szóljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.