H&M

Ár:   950-1490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g és 20 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: palotaizs, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Ár:   950-1490 Ft
Kiszerelés:   8,5 g és 20 g
Lelőhely:   H&M

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

palotaizs

2016. január 2.

Mikor még gyártották és lehetett kapni, mindkét árnyalatot beszereztem belőle. A világosabbat télen és tavasszal, a sötétebbet nyáron és ősszel használom és nagyon szeretem, nekem tartós, nem foltos. A kisebb kiszerelést vettem meg belőlük, de még így is, hogy szinte minden nap ezekért nyúltam, baromi sok van benne. Talán még a feléig sem értem el. Megy neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Kamillavirag

2016. január 1.

olcsó és teljesen jó. jó hogy matt és bár egy picit narancsos nem vészesen. könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone