H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3 x 5,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Kiszerelés:   3 x 5,6 g
Lelőhely:   H&M

Három csillogó árnyalatú bronzosító púdert tartalmazó kompakt.

murczinodett

2015. október 1.

Eddig akárhány H&M bronzert próbáltam, mindig kellemesen csalódtam és meglepődtem, hogy mennyire jó, mennyire természetes a színük. Ezzel is így van. Nagyon szeretem, én nem lettem tőle pattanásos, meg semmi negatívumot nem tudok mondani. A színek külön külön, de összekeverve is használhatók. Nem matt, de semmi hivalkodó csillám, csak egy visszafogott fényt ad az arcnak, ami szerintem nagyon elegáns és JLo-s! Ráadásul tök nagy kiszerelés, olcsó ár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

albertinablogg

2015. június 22.

Imádom ezt a bronzosítót. Szép féynes, természetes színt eredményez, kiváló termék nyárra. Az ára nagyon szuper. A design itt is nagyon tetszik. Olyan nagy, hogy agyon lehetne csapni vele valakit. A színek jól kombinálhatók, így bárkinek jó lehet.

Update: Sajnos le kell pontoznom szegény bronzosítómat. Hasznáőlatát követően két alkalommal is pattanások jelentek meg a homlokamon tőle. Sajnos Made in China. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.