H&M

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kiszerelés:
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ecsetek

Arcpúder, por állagú pirosító és bronzosító felvitelére és eldolgozásához való ecset. Egyenletes, természetes fedést biztosít. Szintetikus szőrből készült.

Nemesene

2017. augusztus 5.

Karácsonyra kaptam, de még mindig nem kezdett el hullani a szőre. Szerintem könnyű vele dolgozni és tisztítani is egyszerű. Csak ajánlani tudom ezt és mindegyik H&M-es ecsetet, igazán jó minőségűek ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.