H&M

Ár:   790 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tittus, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Kiszerelés:
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ecsetek

szzh01

2014. november 3.

Kimondottan a Bourjois pirosító felviteléhez NewGirl tanácsára vettem meg ezt az ecsetet. Maga az ecset szőre elég egyszerűcske, nem túl finom szőrű, messze áll a selymesen simogató érzéstől, kicsit karcolja a bőrömet, de a Bourjois pirosító felhordásához, pont "kellően" durva. Őszintén szólva magamtól biztosan nem vettem volna meg általános pirosító ecsetnek, ha nem célirányosan lett volna szükségem rá, de a cél érdekében kibírom a durvaságát. Tetszik a pici, kompakt mérete, utazni is jól lehet vele, a legkisebb nesszeszerben is elfér, az ára is kellemes, 790 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 3.

NewGirl

2014. október 7.

A kicsit durvább szőre pont jó a Bourjois pirosító felviteléhez, kapargatás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.