H&M

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ecsetek

Lágy szintetikus szálakból.

hanna103

2015. július 4.

Bronzosító felviteléhez és összemosáshoz ez a kedvencem. 700 forintért szereztem be, abszolút megérte! Felvitelkor átlósan használom (vonalat húzok vele), összemosáskor pedig megfordítom és "legyezek". Remélem értitek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.