H&M

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ecsetek

Por állagú pirosító, bronzosító és arcpúder felviteléhez, eldolgozásához, kontúrozáshoz. Természetes szőrből készült.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

balankaa01

2020. január 4.

Mivel brutálisan hullatja a szőrét (nem csak mosásnál), nem szívesen használom. Vedlik, ha úgy tetszik. 😂 Eleinte azt hittem, hogy csak az enyém selejt, de látom, hogy másnak is ez a gondja vele. Kár, mert amúgy nem lenne rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

anetta.filip

2020. január 4.

Óriási feje van, nem túl tömött ecset, nekem ez elég nagy bronzosításra és pirosításra, és highlighterhez is van jobb ecsetem ennél, ráadásul hullik. Mondanám, hogy pl fixáló púderhez vagy mattító púder felvételéhez jó, ám nem simul be pl az orr mellé sem. Nekem ez most egy hármas így, már elhasználgatom, ha megvan. Szerencsére nagyon olcsón vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

raczjulia

2018. január 21.

Nekem sajnos nem igazán vált be, nem tudom olyan szépen és egyenletesen elkenni vele a pirosítót.

Update: azóta már minden napos használattá vált és nagyon szeretem, szépen el tudom oszlatni a bronzosítót vele, a szálak nem hullanak ki belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

creammaniac

2016. augusztus 14.

Valamikor télen vettem ezt az ecsetet, pirosító felviteléhez használom. A dolgát jól teszi, szépen el lehet vele oszlatni a terméket, kellően tömött és viszonylag puha szálakból áll, nagyon tetszik a külseje is, VISZONT iszonyatosan hullat.:( Nem csak mosás, de használat közben is. Még nem volt olyan alkalom, hogy ne hullott volna ki legalább 2 szőrszálacska belőle, tisztításnál ennél jóval több... Nagyon sajnálom, mert amúgy jó ecset. Lehet, hogy csak én voltam peches, és kifogtam egy selejtes példányt... Kár érte! De amíg még egyben van, használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

emmy

2016. január 5.

Egyre jobban tetszenek a H&M ecsetek, ez is jó, nagyon puha, nem túl tömött :) Bár az első mosásnál hullott egy kis szőr, de azóta nincs gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.