H&M

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kiszerelés:
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ecsetek

Ecset arcpúder, por állagú pirosító és bronzosító felvitelére, eldolgozásához és kontúrozáshoz. Egyenletes, természetes fedést biztosít. Természetes szőrből készült.

Mintia

2017. november 6.

Ennyi pénzért jobb minőségű szőrt vártam. Szúrja az arcom, és egy idő után a mosástól szétállnak a szálak benne. És valahogy a bronzosítómat sem viszi fel úgy, ahogyan kellene.

UPDATE: Utána nemsokkal ketté is törött. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

UPDATE: Utána nemsokkal ketté is törött. :D

Nemesene

2017. augusztus 5.

Púderecsetként és pirosítóecsetként is használok egyet-egyet. Szerintem nagyon jó minőségűek és könnyen tisztíthatóak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

barva.lilla

2017. március 11.

Még ősszel vettem a leárazáson, 700 Ft-ért, de most nézem hogy az eredeti ár közel 3000 Ft.. aha :D :D ....
Mindenesetre nekem púderezéshez teljesen bevált, könnyen fel tudom vele vinni a pont elegendő mennyiséget, de mosáskor nagyon hullanak a szálak.. elsőre a szálak nekem is durvák voltak és szúrtak, de miután kimostam pár alkalommal puhább lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.