H&M

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Essie, Módosítva: 2015. augusztus 25.

Lelőhely:   H&M

Élénk, bársonyos, hosszantartó, selymes szemhéjfesték, amely könnyen satírozható.

6 matt, csillogó, fémes fényű árnyalatban kapható

lohnerniki15

2018. november 14.

3 színem van belőle. Egy elefántcsont színű, meg kettő kék. Én nagyon szeretem. Kellemes illata van, nagyon jól pigmentált, szépek a színei és hosszantartó. Rengetegszer ejtettem már le őket, mégsem tört el se a tartója, se a szemhéjpúder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Csengiful

2018. október 31.

3 színben sikerült megvennem a leárazáson. Tetszenek, jól bírják a gyűrődést, kicsit porolnak.
Plum as you are: ebből 2 is van, az egyik szemre, a másik pirosítónak... csodás, matt szilva-lila, pontosan ilyen tónusú arcpírt javasolt nekem a színtanacsadó, mivel "Sötét tél" színtípusba tartozom. Jól tart, nagyon kevés is elég belőle.
Az I'm mauving on (hideg, matt középbarna) és a Cinnamon roll (melegebb, csillámos sötétbarna) árnyalat is nagyon szép az oliva árnyalatú bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

violavoncydonia

2018. szeptember 29.

Legszívesebben 3,5 csillagot adnék. Rengeteget veszek belőle, mert szeretem gyűjteni a szép színeket, habár egyre kevesebb mono van és egyre uncsibb színekben. Zöldes mustársárgára vágyom, de már nem lehet kapni. Nagyon vegyes a minőség. A metál és csillámszínek elég jók, pigmentáltak, de nap végére lemásznak. A matt és gyöngyházasak elég gyenguszok de pl a gingembre árnyalat nagyon pigmentált és szép. Jó dolog, főleg ha 250ft-ra vannak leértékelve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Dea

2018. január 4.

Elég jól pigmentált, kicsit porzos, de mivel nem cf ,ezért nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Elég jól pigmentált, kicsit porzos, de mivel nem cf ,ezért nem venném újra.

lovemyplants

2017. október 1.

A Sahara Dawn árnyalatot vettem meg, de nagyon sokáig álltam a pult előtt, mert gyönyörűűű színek vannak. :) Nagyon tetszik a szemhéjpúder. Primer nélkül is tartós, nem kopik, nem hullik, jól pigmentált. Szeretnék majd még venni más árnyalatot is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

matanee

2017. augusztus 20.

Egyelőre csak egy van a hatalmas választékból, de nagyon szemezek még egyel. :) Imádom, gyönyörű színek, nagyon jól pigmentált, nem kopik, fényes, rengeteg bókot kaptam a szememre már, ha ezt használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 11.

Kellemes meglepetés, de tényleg! Széles szín-és termékválaszték, megfelelő pigmentáltság, alacsony ár. Nincs benne semmi piros összetevő. Kell ennél több? Bőven megér egy próbát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

cintialaura

2017. május 30.

Nekem egy másik változata van meg, ami eredeti árán 1990 Ft, fekete a tégelye és 1,8 gramm, viszont ezt a változatot nem találom külön termékként, ezért ide írok.
Kedvezményes áron szereztem be, de egy kicsit még így is fogtam a fejem mikor rányomtam a "megrendel" gombra. Mikor megérkezett a heartquake árnyalatom azonnal ki is próbáltam, és hűűűű! Sosem volt még ilyen pigmentált szemhéjfestékem, a színe nem csal, olyan a szemhéjamon is, mint amilyen a tégelyben. Nagyon könnyű vele dolgozni, jól mutat és nekem egész nap a helyén maradt, minimális kopással.
Kuponokkal, de ki fogok próbálni más színeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Kuponokkal, de ki fogok próbálni más színeket is.

kittykovesdi

2017. április 30.

Nagyon pigmentált, jól satírozható. A kiárusítás részlegen vettem kb. 300 ft-ért és pozitívan csalódtam. Nem számítottam ilyen pigmentáltságra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

AgnesBor

2017. február 6.

Kétszer vettem leárazva rendelés mellé, de mindkétszer teljesen meglepett a tartósságuk. A kopásuk is szép, sokkal szebb mint a MAC szemhéjfestékeinek. Öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.