Best of Beauty 2019

H&M

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Essie, Módosítva: 2015. augusztus 25.

Lelőhely:   H&M

Élénk, bársonyos, hosszantartó, selymes szemhéjfesték, amely könnyen satírozható.

6 matt, csillogó, fémes fényű árnyalatban kapható

2017. február 6.

2 színem van és szerintem hamarosan bővíteni fogom:
Sahara Dawn
Stay'in Olive
Amikor megvettem őket akkor éppen burgundi és olajszín őrült voltam és ezek a termékek tökéletesen passzoltak az álomvilágomhoz:D
Imádok velük dolgozni, nagyon szépen pigmentáltak és öröm velük dolgozni, nekem mindkettő nagyon tartósnak bizonyult.
Ajánlom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

2 színem van és szerintem hamarosan bővíteni fogom:
Sahara Dawn
Stay'in Olive
Ajánlom:)

bluehairdontcare

2017. január 9.

Szerelem. Egyértelműen. Három színem van belőle, Everglades, Ginger Snap és Let it Shine, de szívem szerint az összeset felvásárolnám belőle, annyira szeretem. A színeit egyszerűen imádom, nagyon könnyű vele dolgozni, nagyon tartós, nagyon szép, ami csillog a tartójában az csillog a szememimen is... hu, imádom. Sajnos mostanában kevesebbet nyúlok érte (mióta megvettem a NYX Avant Pop palettát), de így is akárhányszor a kezembe akad újra szerelembe esem vele és csak ezt használom hetekig. Imádomszeretem, nálam abszolút nyerő, főleg ezért az árért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

raczjulia

2016. december 16.

Nekem a Love Letter árnyalata van meg, viszonylag tartós, illetve nagyon szépen el lehet dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

KlaudiaZs

2016. december 3.

A matt neutrálisabb barna Arabica és kurkuma-sárga Turmeric árnyalatokat vettem meg, tetszett a kettő kombinációja, mert az Arabicának ott az üzleti fényben volt egy zöldesebb beütése, tehát nem egy melegbarna, de nem is szürkés. Azt hittem ilyenem nincs, de utólag feltűnt hogy igazából van majdnem ugyanilyen árnyalatom a kedvenc ebayes palettámban, és a legszomorúbb nem is ez, hanem hogy a minősége az ebayesnek jobb.:D Nem ezt vártam, bár az valóban eddigi legjobb palettám, de gondoltam ez H&M, drágább márkásabb azért, minimum ugyanolyan minőség kellene legyen, tekintettel a népszerűségükre is. Nos, nehezebben tudom eldolgozni ezeket a színeket, nem is olyan pigmentáltak szemhéjon mint vártam, és sajnos ha csinálok egy szemsminket, használva ezt a két árnyalatot plusz 1-2-t az ebayes palettából, bizony ez a kettő elkopik/eltűnik a nap felére, az ebayes színek meg maradnak. A Turmeric igazából szörnyen hamar eltűnik, 1-2 óra és vihetném fel újra. Nem hiszem, hogy veszek több színt, nem éri meg így ez nekem, pedig kinéztem ezekkel együtt még 3-4-et is, az biztos, hogy csodás a választék. 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

GNóri

2016. október 29.

A H&M webshopban most a Fine China árnyalat le volt értékelve 390ft-ra, így hozzácsaptam a rendelésemhez. Gyönyörű, matt, világos nude szín, ne kérdezzétek, hogy mi szükségem volt rá huszonhatodiknak a sok nude palettám és szemfestékem mellé, de na, kellett ez is:) Meglepődtem, mennyire jó minőségű! Szuper pigmentált, tartós, bársonyos textúrájú, nem potyog. Eredeti áron nem venném meg, de figyelni fogom a leárazásokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Izar

2016. június 5.

Nagyon pigmentált, szépen lehet satírozni, a potyogást meg pár jógamutatvánnyal kiküszöbölöm. :-D
Csak kicsivel drágább, mint a Catrice mono szemhéjpúderei, de szerintem klasszisokkal jobb minőségű, a színválaszték pedig pazar.
Abszolút elégedett vagyok vele, már legalábbis azzal a 3 színnel, amit eddig próbáltam: Baci di Dama, Mojave, Urban Jungle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

bobekecske

2016. április 22.

Érzéseim vegyesek:
a mattabbak nagyon tetszenek (China- fehér és Almond- gyönyörű enyhén aranyba hajló meleg barna): tartósak, pigmentáltak, szépen satírozhatóak, és nagyon szép hatású színek.
A Chin Chin szívem csücske lenne, de azt a notórius, számomra elviselhetetlen potyogást műveli, ami nekem kizáró tényező.
Darabos, feltűnő csillámok, mindenhol. :)
Heloise-nak hála nagyon jó áron jutottam hozzájuk, de "eredeti" áron is beszereznék újabb színt, ha nagyon megtetszene.
A csomagolás szerintem iszonyú gagyi, ránézésre se tűnik túl jó minőségűnek, de kézbe véve tényleg olcsó, sérülékeny-törékeny érzetet kelt.
Sajnos nem is védi túl jól a festéket: az egyik szín postázás során (gondos csomagolás ellenére) ripityára törött - ebből kifolyólag megfontolandó, hogy magammal vigyem utazáskor, vagy akár napközben táskában meg merjem-e kockáztatni a szállításukat. Jó ötletnek tűnik "de-potolni" őket palettába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Érzéseim vegyesek:
Darabos, feltűnő csillámok, mindenhol. :)

Africa

2016. április 22.

Nagyon szép, természetes színek és tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Nagyon szép, természetes színek és tartósak.

ZitaNagy

2016. február 21.

Számomra a 'Down to earth' a tökéletes barna szín, csodálatos! Szinte már krémes állag, szépen pigmentált, jól eldolgozható. Műanyag csomagolás ide vagy oda, szerintem igencsak elegánsra sikeredett. Abszolút pozitív csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

thepinkdoor

2016. január 3.

Csodálatos színek, minőség! A leírásban 6 árnyalatot olvashatunk, viszont ennél sokkal több van! A Vörösmarty téri és az Aréna Plázában lehet megtalálni őket, én a Vörösmarty téren voltam és legalább 35-40 árnyalat volt a display-en. Rengeteg naturális, visszafogott szín van, de kékek,sárgák, pinkek zöldek és 1-2 pirosas darab is megtalálható a kollekcióban.
Pigmentáltak és örömtáncot járnék, de a csomagolás...
Kívülről szuperszép, fekete-fehér-arany, minden nagyon sikkes, viszont amint hozzáérsz, kézbe veszed rájössz hogy nagyon gagyi! Vékony műanyag, kopog, és olyan érzete van, mintha bármelyik pillanatban szét akarna esni. Ezen kívül a szép dobozkák szélén a színkód sokszor helytelen, színhibás. Nem akarok kekeckedni, csak ha valaki az alapján kapja le a polcról és nem próbálja ki, akkor meglepődhet.
Mindent összevetve, a festék annyira jó, hogy a béna csomagolás ellenére is megéri az árát.

UPDATE:
TELJESEN rákattantam. Szinte csak ezeket a szemhéjpúdereket használom!
Azóta már több mint 10 árnyalatot megvettem, és abszolút nem bántam meg!!! A csomagolás/tárolás problémát is kiküszöböltem, a PinkPandáról rendeltem egy Z-Palettát, és youtube videók alapján kiszedtem a pan-eket a műanyag foglalatból, majd összerendeztem a saját palettámat.
Ha összeszámolnám, akkor az ára húzós lenne, de nekem annyira beválltak, hogy nem érdekel, TUDOM, hogy el fogom használni őket!

Valóban van eltérés a különböző festékek minősége között!
A fényes árnyalatok tényleg csodásak, nagy kedvenceim a: Baci di dama, Sharp as mustard, Mojave és a Ginger snap.
A matt árnyalatok is teljesen jól működnek, a Cocoa Mauve és a Gingerbread nagyon jó mélyítővonalba, az Arabicát pedig a szemöldökformázáshoz használom.
A csillámosokkal viszont kettős érzéseim vannak. Többet is kipróbáltam de egyedül a Chin Chin vált be. Az egy csodaszép, vibráló, csillogó árnyalat, viszont a többi: Paradise lost stb. inkább csak csillám... sok sok csillám egy áttetsző rétegen.
Lehet, hogy csak azért nem jöttek be, mert nem vagyok az a "csillámlós fajta lány" de... én csillogó árnyalatokra nem költenék.

1 dolog hiányzik a kollekcióból, néhány igazán világos matt nude, vagy barnás szín!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Pigmentáltak és örömtáncot járnék, de a csomagolás...

UPDATE:
TELJESEN rákattantam. Szinte csak ezeket a szemhéjpúdereket használom!

Valóban van eltérés a különböző festékek minősége között!

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.