Best of Beauty 2019

H&M

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Essie, Módosítva: 2015. augusztus 25.

Lelőhely:   H&M

Élénk, bársonyos, hosszantartó, selymes szemhéjfesték, amely könnyen satírozható.

6 matt, csillogó, fémes fényű árnyalatban kapható

*ajandek* H&M Szemhéjfesték
Ár: 0ft , Eladó: andrea91
Állapot: Kiprobalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesatvet, vagy posta
Essie

2016. január 3.

2015.08.31.: Szuper termék, pedig nem vagyok nagy szemhéjfestő, de ez még szemhéjalap nélkül is a helyén marad egész nap! Szépek a színek, jó a választék az árnyalatokat tekintve, és erősen pigmentáltak is. Vettem is ma még egyet ha már így bevált, és van további pár szín, ami felkerült a listámra. Nagyon jól sikerült ez az új termékcsalád. Habár ezek már közepesen drága drogériás árakon kaphatóak, szerintem megéri megvenni őket, a szemhéjfestéket biztos.

2016.01.03.: Minthogy már lassan fél éve használom a szemhéjfestékeket (most már kb 6 árnyalatom van), ezért gondoltam update-elek arról, hogy mik a tapasztalataim az első véleményem óta. Nos, továbbra is fenntartom, amit korábban írtam, továbbra is nagyon szeretem ezeket a festékeket, az egyetlen csillámos árnyalat (paradise lost) viszont tényleg inkább csak csillámos, magát az árnyalatot eddig nem sikerült felfedeznem, amikor felvittem a szemhéjamra. A fehér színű fine chinát nagyon szeretem a szemzugban használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

Nyimuska

2015. november 15.

Elég nagy különbséget vélek felfedezni a matt és a csillogó árnyalatok között.

Alapból matt szemhéjpúdert olcsón szerintem elég nehéz találni, L'oréal és az annál olcsóbb márkák mind a csillogóakat erőltetik. Nos ezért meglepődve tapasztaltam, hogy nem csak hatalmas kínálat van matt téren is, hanem nagyon jó minőségűek is. A matt színek számomra 5 csillagosak.

A fényesek azonban csillámporbombák. Sajna csillámporról van szó, tehát fehéren/ezüstösen csillog az összes, porzik, színe alig van, ránézésre is olcsó. A fényesek számomra 2 csillagot érnek. Akkor így lenne 3,5 összesítve, de legyen 4, támogatva a H&M-et, amiért kínál matt árnyalatokat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Elég nagy különbséget vélek felfedezni a matt és a csillogó árnyalatok között.

Heloise

2015. november 7.

Jó ideje már, hogy nem élvezem annyira a saját magam kis összeválogatott 15-ös MAC palettáját, néha úgy érzem unom a színeit, néha pedig hogy a fényes textúrái nem annyira pigmentáltak és intenzívek mint amennyire én azt szeretném. Így nagy reményekkel mentem be az Aréna H&M -be mert már annyi jót hallottam ezekről a mono szemhéjporokról. Ezeket kaparintottam meg első körben: "Sahara Down", "Baci di Dalma", "Cup of Joe", "Candied Almond".
A legszebb szín természetesen már most hiánycikk ami a "Chin Chin" névre hallgat, ez még kívánságlistás. Leesett az állam, hogy mennyi féle szín kapható, és mennyire krémes, erős pigmentáltságúak. Szóval tesztelés alatt vannak pár napja, egyelőre nem irritálják a szemem, nem lett allergiás reakcióm egyik színtől sem. Nap végén is olyan mintha akkor tettem volna fel, alappal nem mászik el, intenzívek, vibrálóak a színek. Én nem látom annyira gagyinak a csomagolását, kifejezetten elegáns ez a fehér- arany kombináció, szépen záródik és nem kell a kinyitásukhoz sem Gulliveri erő.. Az 1490-es ár ilyen minőségért röhögve megéri, főleg úgy hogy eddig lelkiismeretfurdalások között vettem MAC utántöltőket 4200-ért...
Egyedüli hátrányuk a tárolás kérdése, hogy várhatóan annyi színem lesz ezekből a jövőben, hogy reggelente nem is lesz olyan egyszerű egyesével kiválogatni az aznapi szemrevalót, (ezek a mono porok nem kiszedhetőek és nem rakhatók palettába). De még ez sem tántorít el attól, hogy kijelentsem nagyon komoly vetélytársa lett az én kis MAC palettámnak, amit most így félre is tettem. Majd még updatelek ha lesz több színem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 7.

murczinodett

2015. október 1.

Elképesztő a minőség, egyáltalán nem porzik már-már krémes, de mégis púder, tartós, pigmentált és a színválaszték...Minden színben megtalálható, fényes és matt változatok is vannak, könnyen eldolgozható. Picit drága szerintem, de viszont tényleg minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

miyukotkhsh

2015. szeptember 28.

Gyönyörű színek !könnyen felvihetők, jól pigmentáltak. viszonylag tartósak. én ezüst (fémes) színben vettem, egy kicsit drágálltam 1 db ért, de pont amilyet kerestem, és nem okozott csalódást . tetszik a csomagolása is, jól zárható a dobozka biztos nem törik össze a púder.
annyira eltalálták a színeket hogy biztosan veszek még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

annyira eltalálták a színeket hogy biztosan veszek még.

zsooofizsooofi

2015. szeptember 28.

A Mojave árnyalatot vettem meg pár hete, nagyon szép, fényes, csillogó sötét bézs szín, pont eléggé visszafogott. Szemhéjalappal eddig egyszer sem tapasztaltam csíkozódást, sem porzást, egész nap lazán bírja. Kicsit tartottam tőle, mert a műanyag csomagolás gagyinak tűnt elsőre, de tévedtem, tök jól záródik a doboz. Nem szoktam mono szemhéjpúdereket venni, de ez mindenképp jó beruházás volt, előbb-utóbb veszek még szerintem pár darabot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.