H&M

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: fridaylover, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kiszerelés:   7,2 g
Lelőhely:   H&M

4 összeállításban, 9 db egymással jól kombinálható színnel.
A matt, gyöngyházfényű, fémesen csillogó szemhéjpúderek egy tükörrel ellátott palettában kaptak helyet, amelyet így bárhová magaddal vihetsz.

Ár: 3000 Ft , Eladó: emesevaradi
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

almakrem

2020. április 23.

Sajnos egyet kell értenem a többi véleménnyel, nekem a smoky nude verzió van meg, de nem túl pigmentált, sőt..könnyen porzik, nem építhető a szín. Ha már beruház az ember lánya egy palettára, jobban megéri egy minőségi darabbal kezdeni. Az az egy pozitív van benne, hogy a csomagolása nagyon szép, letisztult, design-os, a tükör is jó minőségű. Én inkább kikapartam belőle a színeket és kimostam miután lejárt, hogy abba lehessen más palettákból belekeverni a színeket, és a tükre miatt praktikusan használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

ngsrr

2019. december 24.

UPDATE: Ez a cucc annyira underrated! Az uj formulasrol beszelek persze, aminek nem feher a kerete, hanem fekete. Nekem a matt neutral szineket tartalmazo paletta van meg, es az a szitu, hogy hiaba van jopar highend palettam (pl. katvond, abh, huda) es megvan mindket uj neutral colourpop paletta is (coconut, barenecessities) viszont meg igy is ezert a hm palettaert nyulok a legtobbet. egyszeruen pont tokeletesek a szinek, nagyon is pigmentalt, kremes, es jol eldolgozhato, tobb szeretetet es figyelmet erdemelne! A tobbi verziorol nem tudok nyilatkozni, nekem az all-matt van es nem tudnek nelkule elni!!

Annyira nem értettem ezt az egészet. Azt írják itt többen is, hogy mennyire nem pigmentált... hát gyerekek. Most érkezett meg az online rendelésem, és olyan szinten pigmentált, hogy magam is meglepődtem! Aztán rájöttem. Rá van írva a doboz hátuljára, hogy "New Formula!" Drágállom, de amúgy simán jár az 5 csillag, pedig Morphe, ABH palettáim is vannak. Véletlenül kettőt rendeltem belőle, az egyik az utazós kompaktom, a másikat meg valszleg eladom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

violavoncydonia

2018. szeptember 29.

Annyira nagy baklövés, (az Aubergine palettát vettem meg) hogy el kellett ajéndékoznom. Konkrétan ZÉRÓ pigmentáltság. profi ecsettel, ujjal és mindennel zéró. még a metál és csillám árnyalatok is. rosszabb mint a miss sporty. Számomra megfejthetetlen, lehetetlen vele jó sminket csinálni. Annak jó aki gyakorol és ..nem tudom....jó valakinek tényleg?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Mintia

2017. november 6.

Szerintem, aki erre azt mondja, hogy jó minőségű benne BÁRMELYIK szín is, az még nem használt normális szemhéjfestéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

lichtnori

2017. szeptember 26.

750 Ft-ért jutottam hozzá a "Ready, Set, Glow" nevű palettához. Masszív, táskába dobálós, elegáns csomagolás (bár a fekete színén minden meglátszik), belül nagy tükörrel. A színek (barnás, nudeos, arany) összeillenek, jól kombinálhatóak. Jól pigmentáltak, alappal tartósak. Matt (4 db), fényes (3 db) és csillámos (2 db) színeket egyaránt tartalmaz. Egy színt nem szeretek használni, a jobb felső sarokban található sötét, csillámos aranyat, mert hullik és elmászik a csillám, amik ráadásul jó nagyok is. A többi színnel semmi baj nincs. Nagyon megérte az árát, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

tsolya

2017. augusztus 1.

Alapvetően sose megyek h&m-be sminkterméket vásárolni, de pár napja ottjártam és hatalmas leárazás táblák voltak az állványok felett. Kicsit körülnéztem és megtaláltam ezt a kis csodát 250(!!) forintért. A smoky nudes palettából volt jó pár darab teszter nélkül. Neve alapján sejtettem, hogy barnás színeket tartalmaz, de elhoztam zsákbamacskaként, úgy voltam vele, hogyha még nem is lesz az igazi, nem nagy kidobás. De azóta is imádom., gyönyörű színek, és jól kombinálhatóak, szépen tartanak is, főleg alappal. Életem beruházása volt ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

blankasara

2016. augusztus 14.

2015-ben vettem Sziget előtt a natúr színű palettát, hogy legalább egy minimál sminket feltudjak dobni és valahogy nézzek ki, így épp éve használom szinte minden nap és még mindig minden színből van egy kevéske. Nagyon szépen pigmentáltak, könnyű velük dolgozni, a mindennapokra és estékre is jó. Újravevős lesz, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

zsooofizsooofi

2016. január 25.

A Smoky Nudes fantázianevű darabot nyúzom már egy ideje, és nagyon szeretem. A csomagolása nagyon jó, stabil, szolid, a tükör is nagy és használható. A színek nagy része jól pigmentált és alappal egész nap jól bírják. Pigmentáltságban a középső csillámos szín nem túl erős, viszont szépen csillog. Mindennapi használatra abszolút tökéletes, nincs benne túl sok csillámos szín, mint a legtöbb nude palettában általában, szóval jól lehet vele no makeup hatást elérni. és nagyon jól kihasználható, csak kb két szín van, amihez alig nyúltam hozzá, ami nálam arányaiban már rekordnak számít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Nyimuska

2015. november 15.

Közel sem ér fel az egyesével kapható szemhéjfestékekhez. A matt és csillogó árnyalatok egyaránt poroznak és alig pigmentáltak... Szerintem nem ér meg még ennyi pénzt sem. Ha van ennél jobb palettád, ezért sosem fogsz nyúlni.

L'oréal, urban decay, bourjois és pixi szemhéjpúdereim vannak, mind messze túlszárnyalják ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

greta99

2015. október 25.

Eleinte nagyon lelkes voltam a paletta miatt, jó árban van, és minden szükséges alapszín megvan benne. (nekem a szürkés- barnás változata van meg) Később azt vettem észre, hogy összegyűlik a festék a ráncokban, ami pár órán belül megtörténik. Nagy kár érte, mert minden színe jól felvihető, talán a világosat leszámítva, az nem elég pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer