Hada Labo

Ár:   $16   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 170 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. július 30.

Ár:   $16
Kiszerelés:   30 ml és 170 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

• C-vitamin és Arbutin tartalma révén segít harcolni a sötét foltok ellen
  • Hialuronsavval küzd a bőr vízhiánya ellen
  • Alkohol- és illatmentes.

Szaszmancs

2017. március 4.

Az utolsó cseppek fogynak épp a nagy kiszerelésből, majdnem 1 évre elegendő volt ez a mennyiség, úgyhogy megérte az árát szerintem. Én reggel használom, arcmosás után első lépésként és szeretem, mert felfrissíti az arcom, picit hidratál is, ezért erre általában már csak egy másik lotion kerül (benton), végül pedig a fényvédő. Nem mondom, hogy látványos a hatása vagy hogy kihagyhatatlan ez a lépés, de valamiért mégis kedvelem, szóval mindenképpen tartok a továbbiakban is egy hasonló állagú lötyit reggelre, még ha nem is pont ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

tuzki

2017. február 18.

Nem is tudom..., olyan megfoghatatlan nekem ez a termék. Nem láttam hátrányát, de annyi biztos, hogy előnyét sem. A bőrápolási rutinomban ez az a termék, amit ha kitartóan használok vagy ha napokig kihagyok, akkor sem lesz semmi változás. Szárazabb bőrre és foltosabb arcra biztos jó, de akinek van tápláló hidratáló krémje vagy valamilyen extra esszenciája annak lehet annyira nem lesz már ütős a hatása. Lényegében teljesen fölösleges szegény számomra (meg szegény pénztárcámnak).Nem tudom mikor fog elfogyni mert nagyon kiadós, de ha valakinek bevált, akkor megéri az árát ekkora mennyiségért.
Viszont van a márkának C-vitaminos változata, ami nekem jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Viszont van a márkának C-vitaminos változata, ami nekem jobban bejött.

Nittuska

2016. december 10.

2016 május 9.
Ma érkezett meg ki is próbáltam.
Hát egyenlőre semmi extra.
Az állaga eléggé vízszerű, picit sűrűbbre számítottam :/ (lehet csak nagyon hozzá vagyok szokva a csiga nyálas cuccokhoz) 😁
Felkenés után tényleg ragacsos de utána úgy is kenek mást. Napi 2x biztosan fogom használni (reggel, este)
Majd még jövök updateolni.

UPDATE
Még van benne egy kicsi, de ajjh alig várom már h el fogyjon. :D semmi extra, rosszat nem csinált, de sztem jót sem... Nem veszem újra...
(ohmybrush Viki tényleg nagyon áradozott róla, de sajnos azt vettem észre hogy amit annyira istenit nekem nem igazán válik be. :D ) túl nagy volt a hype körülötte.

Maradok a cosrx-nál és Benton - nál ha akciós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

2016 május 9.
Ma érkezett meg ki is próbáltam.
Hát egyenlőre semmi extra.
Majd még jövök updateolni.

UPDATE

Maradok a cosrx-nál és Benton - nál ha akciós. :)

nius

2016. november 23.

Megvettem, elhasználtam. Amolyan semmilyenke kis cucc ez. Egy ici-picit, TALÁN hidratált, de amúgy sem rossz, sem jó változást nem vettem észre. Most, hogy elfogyott, nem hiányzik.
Egyébként az állaga kimondottan vízszerű, nehéz is felvinni simán kézzel, ha nem akarjuk vattára pocsékolni a cuccost. Illatot én nem éreztem rajta, ez pozitívum. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

sildicow

2016. november 15.

2016. máj. 20.: Kb. 3 hete használom, eddig nem használtam tartósan hialuronsavat és C-vitamint tartalmazó terméket, szóval mondhatni, hogy ezekből a hatóanyagokból ez nekem a bevezető. Az állaga vízszerű, ezért is választottam nyárra, így reggel és este is tudom használni, még akkor is, ha hámlasztok (akkor viszont csak keveset). Pillanatok alatt teljesen beszívódik, nem érződik ragacsosnak. A vízhiány csökkentésében és a bőrtónus egységesítésében is segít, és a pofimat is valahogy tömörebbnek érzem tőle. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy önmagában mennyit segít a pattanások utáni foltok halványításában, mert még x kencét használok erre, de a foltok elleni támadáshoz biztosan hozzáad.
Update - 2016. nov. 15.: Most kezdek a végére érni, nagyjából meg is vagyok vele elégedve, hozzáad a bőröm hidratáltságához, viszont hajlamosabb vagyok tőle mitesszeresedni, ami miatt nem valószínű, hogy egyhamar újra fogom venni. Emiatt sajnos -1 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

anna990

2016. október 29.

Régóta szemeztem vele, semleges PH-n működő C vitamin szérum elé építettem volna be a rutinomba. Csodát nem vártam tőle, tonik szerű híg cucc, nem hiszem, hogy túl nagy koncentrációban tartalmaz hatóanyagokat, de úgy voltam vele, hogy a rétegzős rutinomba kíváló lesz.

Hát, vannak olyan termékek, amelyek már az első használat után megleptek, és kirobbanthatatlan részei lettek a rutinomnak. Ez a lotion nem ilyen. Igazából semmi különös az egész. Nem tapasztaltam változást, esetleg annyi, hogy csökkenti a bőrpírt felkenés után, de érzetre nem változik semmi, nem lesz "üdébb" a bőröm, nem érzem rugalmasabbnak, a textúrája talán egy kicsit érdesebb néhány óra elteltével. A koreai esszenciákhoz tudnám hasonlítani, amik ismeretlen okból kifolyólag nálam nem váltak be.
Valószínűleg eladom itt, a zsibin, hogy ne álljon a polcomon. Egyelőre 4 csillag, mert legalább nem rontott a bőröm állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

tara95

2016. október 11.

Mégis a kicsit vettem meg. Kíváncsi vagyok meddig lesz elég....megmondom őszintén a tonikoknak nem sok értelmét láttam eddig, a cosrxet szerettem de elég borsos a tudásához képest. Ez sokkal hamarabb beszívódik, hozza az ázsiai színvonalat. Pár hét múlva frissítek.

Up: mióta használom elkezdtem kiragyulni....na most más nemigen lehet a rutinomban amire írták volna, hogy ragyásít, erre gyanakszom, nem fogom használni szerintem a jövő és ezen a héten sem, meglátjuk mennyire jön helyre a bőröm. Haragszom rá.

Up2: talána hormonok huncudkodtak? Már kezd helyrejönni az arcom, bár ha belegondolok minden ősszel megkattan szegény egy kicsit...viszont így látszik, hogy a foltok rekord szinten halványodnak(csiganyál?aha?ez?penaten?) szval már csak enyhén húzott szemekkel méregetem.

Megkapja az ötödiket is, mert remekül hidratál, segít a foltok ellenki küzdelemben és nem kell sokat felvinni. Ahogy én használom: arctisztítás után folyékony hámlasztó, utána ez. Szigorúan az ázsiai tapogató mozdulatokkal viszek fel minden ilyen terméket eddig remekül működik minden, szépen kezd magához térni az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

ancsr

2016. október 5.

A kis kiszerelést vettem meg, nem volt rossz, de igazából nincsenek olyan vészes foltjaim, úgyhogy maradok a fehér kupakosnál. Emiatt nem vonok le csillagot, mert igazából nem én voltam a célszemély :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Villango

2016. augusztus 25.

én is kis kiszereléssel próbálkoztam először, lévén mindentől képes vagyok kipattogni.
Még az elején vagyok, azért a folthalványító hatása sztem még egy üveg után sem nagyon lesz látványos, én türelmes vagyok. :)
Sajnos egy baki miatt eléggé bedurrant a bőröm, ami első pár használatnál feltűnt már hogy nagyon szépen nyugtatja a bőrt, és leviszi a gyulladásokat. Elkenni nagyon könnyű mert híg, és hamar beszívódik. Engem erősen hidratál is.
Mindenképpen update-elni kell később. :)
Imádom ohmybrush Viki Ázsia mániáját, több dologba általa lettem szerelemes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Mindenképpen update-elni kell később. :)
Imádom ohmybrush Viki Ázsia mániáját, több dologba általa lettem szerelemes. :)

Lencseee

2016. augusztus 16.

Nagy a hype körülötte...meg is vett ohmybrushviki review-ja kilóra, megrendeltem. Azonban nekem semmiféle extra érzetet, kinézetet nem nyújt. Maradok a koreai esszenciáknél...Sem nem rossz, sem nem kitűnő, olyan kis semmilyen hatású (pedig nagyon próbáltam szeretni...). Magamra lötykölöm még ami van, de biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Antioxidánsok: Arbutin, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

Cukorból származó összetevő, mely bőrpuhító szerként szolgál (szépé és simává teszi a bőrt), valamint illatjavító és nedvesítő anyag (segít a bőrben tartani a vizet).

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.