Hair Nice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: honey021, Módosítva: 2012. november 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Hatóanyagainak – különösen a rozmaringnak és a karottának – köszönhetőentáplálja a hajhagymákat, gyorsítja a haj növekedését, erősíti a hajszálakat, ezáltal dúsítja a hajat. Javasolt: enyhe, fokozott és nagy tömegű, diffúz és lokális hajhullás, kopaszodás, foltos kopaszodás, elvékonyodás, tömegcsökkenés, szürkés/toxikus fejbőr esetében

rose01

2013. március 14.

Imádom imádom imádom! :) Rég volt amikor használtam de a hajam úgy nőtt hogy csak na...Biztos hogy vissza fogok méghozzá térni.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 14.

307ff3

2013. február 17.

Erősen hullott a hajam, ezért felhívtam a Hair Nice központ egyik számát, hogy időpontot kérjek vizsgálatra. Sajnos nagyon sokára lett volna hely, ezért telefonon elmondtam gyorsan a problémámat. A hölgy baromi kedves volt, és tanácsokat adott, hogy milyen diétába fogjak, illetve hogy milyen Hair Nice termékekkel segíthetek magamon. Sampont és a Hajkencét használtam és szerencsére megállította a hullást. Jó szívvel csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 17.

honey021

2012. november 15.

Amióta a barátnőm használja, olyan iszonyatos mennyiségű babahaja nőtt, hogy csak na! Az ára nem éppen pénztárcabarát, de ha ilyen ütemben nő tőle az ember haja akkor mindenképp megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.