Hairburst

Ár:   10 590 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Hairburst.hu-n 10 590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: vamgirl19, Módosítva: 2016. június 20.

Ár:   10 590 Ft
Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Vedd meg online: Hairburst.hu, 10 590 Ft

• a haj gyorsabban növekszik és erősebb
  • a haj belülről táplálkozik
  • javítja a haj rugalmasságát
  • megakadályozza a haj töredezését
  • javítja az általános egészségi állapotot

Ár: 10 590 Ft , Eladó: Hairburst.hu
Fizetés: Paypal, utánvétel, Szállítás:futárszolgálat

Roxii

2015. október 13.

nagyon elégedett vagyok vele *.* meg csak 10 napja szedjük de nött is és sokkal fényesebb.
csak ajanlani tudom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 13.

csak ajanlani tudom

Palma0613

2015. október 9.

Augusztus közepén rendeltem meg, és beváltotta az ígéretét, mert a következő egy hónapban legalább 3-4 centit nőtt tőle a hajam.Negatívumként azt tudom felhozni, hogy a hajszálaim nem lettek vastagabbak, a hajtöredezést nem állította meg.Egyszer megérte kipróbálni, de nem venném újra.Olcsóbb hajvitaminokat lehet találni a drogériákban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

UNiki

2015. augusztus 14.

Szuper termék. 3 hét alatt kb. 3-4 cm.-t nőtt tőle a hajam. Sokkal fényesebb , puhább és egészségesebb lett. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

icikee

2015. augusztus 4.

1 havi adagot vettem. Sajnos semmit nem nőtt a hajam egy hónap alatt, készítettem előtte utána képet is. Lehet hogy nálam 3 hónap után hozna változást csakhogy ugyebár ez a vitamin azt ígéri hogy 1 hónap alatt centiket nő szóval nekem nem éri meg ennyi pénzért. Viszont a szemöldökre jó, sokkal gyorsabban nő azóta, dúsabb és feketébb is lett tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 4.

kis.anett1992

2015. július 21.

1 hónapja használom. A hajam -bár centikről sajnos nem tudok beszámolni-, de szemmel láthatóan nőtt, a hajvég töredezésem jelentősen mérséklődött, viszont változatlanul hullik. Bár tartottam tőle, de szerencsére máshol nem tapasztalok szőrnövekedést, tényleg csak a hajamon vettem észre változást.
Kicsit megnőtt tőle az étvágyam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Kicsit megnőtt tőle az étvágyam.

DorkaV

2015. június 16.

Két hete használom és a hajam gyönyörű fényes lett tőle már ilyen rövid idő alatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

Timmiik

2015. június 11.

Imáádom :) Nem rég kipróbáltam, 1 hónap alatt majd 4 cm-t nőtt tőle a hajam, és sokkal kevésbé hullik már. Mindenképpen ajánlom, megéri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.